Różyczka i inne choroby ogrodowe - część 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
bonia244
1000p
1000p
Posty: 1151
Od: 19 lis 2010, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Różyczka i inne choroby ogrodowe - część 2

Post »

:wit Ewuniu przeglądałam wcześniejszy wątek ale po cichaczu :oops: teraz jednak postanowiłam to zmienić , szalenie podobają mi się te iryski i już zostały zapisane w kajecie :wink: też zamierzam od jutra kopać i rwać darń bo róże lada dzień przyjdą a miejsce na posadzenie nie gotowe :roll:
pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
survivor26
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4397
Od: 31 sty 2012, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. Lwówka Śl.

Re: Różyczka i inne choroby ogrodowe - część 2

Post »

U mnie chyba się skończy jak u Ciebie, czyli najpierw posadzę róże, a potem usunę wokół nich perz...no nie da się inaczej, jak szanowny małżonek ruszywszy demonstracyjnie z łopatą w teren po pół dnia miał przekopane 5 ze 100 metrów ;:224 A Twój trawnik wcale źle nie wygląda, całkiem sporo jednak przygotowane :wink:
Awatar użytkownika
Smoczyczka
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 35
Od: 23 lut 2013, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Różyczka i inne choroby ogrodowe - część 2

Post »

Ale pięknie z tymi krokusami i irysami... A jak jeszcze pojawią się tulipany, to się zrobi raj na ziemi. Muszę koniecznie coś wykombinować, żeby przyjechać, dopóki toto wszystko kwitnie.
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: Różyczka i inne choroby ogrodowe - część 2

Post »

:wit
Awatar użytkownika
Edyta1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1926
Od: 20 paź 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Różyczka i inne choroby ogrodowe - część 2

Post »

No super, róże już posadzone ;:oj . Też bym chciała mieć taką pomoc przy sadzeniu ;:224 . Obawiam się jednak ze zeszłoby się do przyszłej jesieni :;230 .
Pozdrawiam - Edyta
Zapraszam do mojego ogrodu
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7671
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Różyczka i inne choroby ogrodowe - część 2

Post »

EWUŚ.....znowu mi umknęłaś....ja zabiegana nie nadążam za Twoim tempem.....ale już teraz Cię mam....będę zaglądać może nie zawsze zostawiając ślad.........ale nadejdą i u mnie lepsze czasy....tak myślę....
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Różyczka i inne choroby ogrodowe - część 2

Post »

Chwila nieuwagi i..........trzecia strona ;:138

Ewuś, kupiłam dwie podpórki pod pnące ;:196 dzięki za namiary :uszy

Iryski wspaniałe, zapisałam sobie :tan
Awatar użytkownika
gajowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3220
Od: 11 maja 2011, o 07:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie/Ponidzie

Re: Różyczka i inne choroby ogrodowe - część 2

Post »

Nie mam żadnych aktualnych doniesień ogrodowych...praca wygnała mnie z domu i tylko telefonicznie konsultuję M-a...dzisiaj pod takie dyktando posadził lilie i hortensje :) mam nadszieję, że moje opisy typu " posadź na tej rabacie obok świerka" zostały odebrane zgodnie z moimi intencjami ;:oj

Basiu, ja też posadziłam w tym roku dwie bezimienne róże z B., chyba głównie dla przewidywanego dreszczyka emocji, co też z nich wyrośnie. Moje obie są z kolei "blau" :;230 już samo to brzmi dośc tajemniczo...fioletowe? liliowe?

Ewciu, to dobrze, że mnie znalazłaś :) Moje prace przy różach, mogę powiedzieć, są mniej więcej na półmetku - połowę róż posadziłam, na drugą połowę jeszcze czekam, większośc kopczyków rozgarnęłam, no ale czeka jeszcze cięcie... :roll:

Pat...no ja oczywiście teoretycznie :) nie polecam sadzenia róż na zaperzonym trawniku, bo wyszarpywanie darni spomiędzy kłujących gałązek do przyjemności nie należy :( ale cóż...czasem nie ma wyjścia... :(

Smoku, ja posadziłam jesienią mnóstwo tulipanów :D wyłażą teraz wszędzie...i nie ukrywam - częściowo z myslą o Tobie, bo wiem, że lubisz. Będę relacjonować na bieżąco, więc dowiesz się, kiedy już koniecznie musisz przyjechać. ;:108

Boniu witaj :wit cieszę się, że u mnie bywasz, a jeszcze bardziej z tego, że się ujawniłaś :D Iryski polecam i łączę się w bólach zrywania darni...na mnie to wciąż czeka...

Aniu :wit

Edyta, no pomoc rzeczywiście jest bezcenna ;:108 i niezawodna przynajmniej w tym zakresie...bo już w kwestii innych działań to bywa różnie... :wink:

Krysiu - zaglądaj, koniecznie zaglądaj! A dobre czasy? no cóż - ja myślę, że one muszą w końcu nadejść i tyle ;:108

Jolu - no to będziemy porównywać podpórkowe aranżacje :D
pozdrawiam - Ewa
Moje wątki
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Różyczka i inne choroby ogrodowe - część 2

Post »

Dobry wieczór!
Chciałam właśnie pytać co zdziałałaś dziś na działce, a tu okazuje się, że Pan Gajowy szaleje z łopatą!
Brawo dla tego Pana - jestem przekonana, że posadził dobrze i z głową ;:173
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42118
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Różyczka i inne choroby ogrodowe - część 2

Post »

Ewuniu ja też nie przygotowałam rabaty pod róże wcześniej, bo przykryłam tekturą ale przez zimę trawa zamiast zdechnąć to czuła się dobrze i było jej cieplutko. Nie uniknęłam ściągania darni. Dwa dni niemiłej pracy, ale jak już posadziłam róże to serce rośnie! Miłego pobytu !
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Różyczka i inne choroby ogrodowe - część 2

Post »

Ewo ja już mam zaplanowane na podpórki róże Lavender Lassie :tan Tylko muszę znaleźć czas by przygotować rabatę, czyli nawieźć ziemi bo tam dół jest na razie. I znów doba za krótka ;:306
Awatar użytkownika
Smoczyczka
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 35
Od: 23 lut 2013, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Różyczka i inne choroby ogrodowe - część 2

Post »

Jak przyjedziemy, to będę musiała zaprząc Hipka do fotografowania tulipanów. A co, w końcu nie tylko róże mogą być wdzięcznym obiektem zdjęciowym :heja
Awatar użytkownika
usa1276
1000p
1000p
Posty: 2243
Od: 22 sty 2012, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świetokrzyskie

Re: Różyczka i inne choroby ogrodowe - część 2

Post »

A ja jak zwykle zawsze spóźniona i dopiero na trzeciej stronie ;:173
Ewuniu nie wiem czy dobrze pamiętam ale ty chyba zamawiałaś hortensje w Funki jeśli tak to napisz proszę jakie miałaś sadzonki czy ładne i zdrowe
Pozdrawiam Ula
Aktualny
Poprzedni
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”