Od przybytku głowa nie boli......

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
gajowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3220
Od: 11 maja 2011, o 07:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie/Ponidzie

Re: Od przybytku głowa nie boli......

Post »

Krysiu, no naprawdę Twój ogród wygląda nieprzyzwoicie dobrze...ja ze swoim 5-letnim powinnam się zapaść pod ziemię ze wstydu :oops: Bardzo lubię takie owalne i faliste kształty rabat, sama robię podobne :D
pozdrawiam - Ewa
Moje wątki
Awatar użytkownika
bartosz les
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1922
Od: 24 sie 2013, o 09:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Od przybytku głowa nie boli......

Post »

Krysiu,najbardziej wpadł mi w oko króliczek ;:128
Pozdrawiam Bartek
Nowy sezon 2020
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Od przybytku głowa nie boli......

Post »

Czy tam nie biegają bezpańskie psy?Martwię się o uszatego ;:202 Fajnie,że sobie biega na wolności,ale ...Ogród wielki,piekny,zadbany ;:138
Awatar użytkownika
tesia39
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9113
Od: 9 kwie 2012, o 10:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Od przybytku głowa nie boli......

Post »

Krysiu, wspaniale wyszedł Ci ten trawnik ;:138 i ta rabata pośrodku też rewelacyjnie zaplanowana ;:138
W ogóle cały ogród świetnie się prezentuje ;:215
Myślę że te dalie przy tarasie to naprawdę dobry pomysł wart powtórzenia za rok ;:108
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Od przybytku głowa nie boli......

Post »

Krysiu, dalie koło tarasu pięknie się prezentują, nowy trawniczek pierwsza klasa ;:63, Mruczusia przeurocza, no i Pikuś bombowy, fajnie, że tak sobie biega, gdzie chce, ale ja też bym się o niego bała, mieliśmy kiedyś świnki morskie, które też sobie swobodnie hasały, miały wyznaczone miejsce, więc działki nie opuszczały, niestety pewnego razu wleciał do nich jamnik, pomimo błyskawicznej akcji jednej nie dało się już uratować ;:145. Fajne kształty tych rabatek ja również lubię takie "esy floresy", bardzo ładnie kwitną Ci te hortensje jak na niemowlaczki ;:108
Awatar użytkownika
julcia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2256
Od: 19 maja 2011, o 08:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Leszno w Wielkopolsce

Re: Od przybytku głowa nie boli......

Post »

Krysiu bardzo podoba mi się twój trawnik ,aż nie mogę uwierzyć ze on młodziutki już stanowi piękną oprawę rabatki.Pięknie masz rozplanowany ogród. Mogę troszkę podpatrzyć ;:180 bo u mnie trawnik stanowi całość pod drzewami a na roślinki braknie miejsca. ;:131
Pozdrawiam Julia
Moje zielone zakręcenie
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9813
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Od przybytku głowa nie boli......

Post »

Króliczek poczuł wolność! Niech ma szelma! :wink:
Oprócz Twoich dalii podziwiam budleję! Musi mieć ciepło! U mnie fioletowe marzną!
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7671
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od przybytku głowa nie boli......

Post »

MIŁKA....ja dzisiaj harałam cały dzień i na wolność wyszedł SZARUŚ...wszamał 4/5 nowo posadzonej zwiewnej trawy, jak zobaczyłam to bym głowę ukręciła ale nie Szarusiowi tylko eMowi ;:108 to szelma nie dopilnował
a z budlejami to się okaże w następnych latach, ten rok był wyjatkowy, na ROD systematycznie wymarzały niekiedy odbiły aż odeszły na zawsze, tutaj jeszcze biała kwitnie ale nie jest dorodnym krzakiem....znacznie mniejszy

JULCIA.....pod jabłonią posadzę hosty, mam na ROD są duże , rozrośnięte więc jesień będzie od dzielenia, na jednym obrzeżu liliowce a od strony tarasu żurawki z trawami i coś tam jeszcze...
Julcia najgorsze bo nie mam do końca planów na taras, chciałabym coś stałego i zielonego aby zimą nie było szaro.......

ILONKA...zwierzaki poczuły u nas wolność tylko będzie chyba problem....bo okazuje się, że to parka ja już ich zastałam w pozycji wskazującej na potomstwo...to dopiero będzie się działo ;:223 ale sumując przyjemnie się patrzy jak dwa królasy z kotem hasją po podwórzu i się rozumieją
Ilonka nie wszystkie hortensje mają się dobrze, najgorzej wygląda HAYES STRARBURST jest posadzona prawie pod gruszą i chyba nie dla niej tam warunki...idzie jesień zmienimy lokum a kształty rabat lubię opływowe.

TESIA...miło czytać takie pochwały ;:196 ;:196 rabata pod dzrewem to taki troszkę większy jęzor...trawnik niczym nie nasadzony będzie od strony studni i tam będziemy rżnąć w siatkę i palanta ;:108

ASMA...psy bezpańskie biegają ale królasa jakoś nie ruszają....mamy sąsiadkę wszystko widzącą to zdaje nam relację ile razy przechadzał się po ulicy danego dnia.

BARTOSZ...jak się dochowam potomstwa to podaruję też parkę...jak tak lubisz będziesz miał ;:108

EWO....Ty na swojej powierzchni to masz gdzie się bujnąć z tymi owalami...u mnie jeden zakręt i już koniec....teraz widzę ile arów mogłabym zagospodarować.
Ja Tobie powiem czy masz się zapadać pod ziemię czy jeszcze nie....dostałam wezwanie do sanatorium do Polanicy Zdrój :tan

MARYSIU....a jakie mam wyjście, muszę poczuć się u siebie i już.....

zaczynam czuć jesień......
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
gajowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3220
Od: 11 maja 2011, o 07:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie/Ponidzie

Re: Od przybytku głowa nie boli......

Post »

Krysiu...ale Polanica Zdrój to daleko ode mnie... :(
pozdrawiam - Ewa
Moje wątki
Awatar użytkownika
bartosz les
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1922
Od: 24 sie 2013, o 09:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Od przybytku głowa nie boli......

Post »

Krysiu,dziękuję ;:180 ;:180 ;:180 ale ja za bardzo nie mam miejsca ;:185
Pozdrawiam Bartek
Nowy sezon 2020
Awatar użytkownika
Mirabela
1000p
1000p
Posty: 1899
Od: 30 wrz 2011, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Od przybytku głowa nie boli......

Post »

Krysieńko, Tobie jeszcze garb nie wyrósł od tej ciężkiej pracy. I to na dwóch działkach. Oby kręgosłup nie odmówił posłuszeństwa. Dużo zdrówka życzę. Taras pięknie prezentuje się i jego otoczenie. Powodzenia w dalszym upiększaniu ogrodu.



Zapraszam do następnej części wątku Krysi, która znajduje się tutaj.
bab...
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”