Donice produkcyjne i inne

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18601
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Gdzie kupię doniczki?

Post »

Jeśli w dnie nie ma odpływu, a tak mi się wydaję to te doniczki są niewłaściwe.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
Awatar użytkownika
ROBERTOBORO
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1927
Od: 13 lis 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stryków
Kontakt:

Re: Gdzie kupię doniczki?

Post »

Jest możliwość kupienia tanio doniczek okrągłych 5,5 cm średnicy ale najmniejsza ilość to przeszło 7000 szt. Gdybyśmy zebrali się w kilka osób to może by coś z tego wyszło. Jedna sztuka to około 7 groszy. Na All....o są takie po 18 groszy za sztukę
Awatar użytkownika
peter86
500p
500p
Posty: 882
Od: 14 mar 2011, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: PL

Re: Gdzie kupię doniczki?

Post »

Kwadratowe mają??? Cena jest ciekawa ale mnie by ciekawiły kwadratowe 6X6 czy 7X7 :idea:
Awatar użytkownika
tom_ek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1495
Od: 16 sie 2015, o 14:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Krosno

Re: Gdzie kupię doniczki?

Post »

Jest u pewnego sprzedawcy na Allegro duży wybór kwadratowych, od 4x4 po 10x10 i większe. Ostatnio pojawiły się też wysokie a wąskie (5x5 i 7x7), dobre dla korzeni rzepowych. A ceny - różne. Najmniejsze (4x4) po 2 zł za 10 sztuk, większe (5x5-7x7) od 1-1,50 zł za dwie sztuki. A więc bardzo tanio nie jest, ale za to duży wybór.
Awatar użytkownika
ROBERTOBORO
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1927
Od: 13 lis 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stryków
Kontakt:

Re: Gdzie kupię doniczki?

Post »

peter86 pisze:Kwadratowe mają??? Cena jest ciekawa ale mnie by ciekawiły kwadratowe 6X6 czy 7X7 :idea:
nie wiem czy mają 7x7 ale na pewno nie mają 6x6
Awatar użytkownika
peter86
500p
500p
Posty: 882
Od: 14 mar 2011, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: PL

Re: Gdzie kupię doniczki?

Post »

tom_ek pisze:Jest u pewnego sprzedawcy na allegrooo duży wybór kwadratowych, od 4x4 po 10x10 i większe. Ostatnio pojawiły się też wysokie a wąskie (5x5 i 7x7), dobre dla korzeni rzepowych. A ceny - różne. Najmniejsze (4x4) po 2 zł za 10 sztuk, większe (5x5-7x7) od 1-1,50 zł za dwie sztuki. A więc bardzo tanio nie jest, ale za to duży wybór.

4x4 w ogóle mnie nie interesują. Interesuje mnie dobra cena bo co innego jak się kupuje 100 doniczek a co innego jak się kupuje kilka tys szt.
Awatar użytkownika
tom_ek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1495
Od: 16 sie 2015, o 14:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Krosno

Re: Gdzie kupię doniczki?

Post »

Myślę Grześku, że gdybyś brał tysiące doniczek, to mógłbyś liczyć na znaczne zniżki. Warto spróbować i spytać.
PS. A na doniczki 4x4 Cię nie namawiam, po prostu napisałem, że ten sprzedawca ma rozmiary od małych po wielkie.
Awatar użytkownika
Andrew Be
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 803
Od: 19 lut 2013, o 14:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Gdzie kupię doniczki?

Post »

Można kupić tysiąc doniczek kwadratowych za niecałe 80 PLN (to były chyba 7x7 lub 6x6 - teraz nie wiem bo nie mam ich pod ręką żeby sprawdzić), więc wydaję się bardzo dobra cena. A na zniżki bym nie liczył, bo tu już chyba nie ma z czego obniżać :)
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
ROBERTOBORO
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1927
Od: 13 lis 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stryków
Kontakt:

Re: Gdzie kupię doniczki?

Post »

gdyby to były 6x6 to byłaby to lux cena
Awatar użytkownika
peter86
500p
500p
Posty: 882
Od: 14 mar 2011, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: PL

Re: Gdzie kupię doniczki?

Post »

To cena miękkich nie twardych dlatego są tańsze. Zdają egzamin pod folią. Mam takich kilka tysięcy i użyje jak będę przesadzał, ałe jakiś zapas trzeba mieć więc planuje kilka tys też dokupić. Tu 7x7 to realnie nie pełne 7cm
jjdj

Re: Duże tanie donice

Post »

Odświeżę temat.
Szukam donic kwadratowych 35/40- litrowych, zwykłych, produkcyjnych. Orientuje się ktoś gdzie takie można nabyć? W internecie znalazłem największe 30 litrowe.
dziad_Jag
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1054
Od: 14 paź 2014, o 12:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/północne Mazowsze

Re: Duże tanie donice

Post »

Pozwolę sobie zauważyć, że primo po pierwsze tak zwane doniczki produkcyjne to jednorazówki raczej marnej jakości. Po drugie wystarczy goglnąć żeby stwierdzić, że tego typu doniczek nie da się raczej kupić na sztuki. Handel hurtowy. Taniocha, ale kilkaset sztuk na raz. A duża donica lepszej jakości to kilkadziesiąt złotych. Kasztry wychodzą o połowę taniej i w dodatku nie są kruche. Feler? Urodą nie grzeszą.
jjdj

Re: Duże tanie donice

Post »

W growshopach możesz kupić różne doniczki w różnych rozmiarach na sztuki. Ale jednak rozmiary są do 30 l max.
Dla jakości i urody to robię sobie donice sam. Tych co szukam potrzebuję dla roślin tarasowych wkopywanych w ziemię. Kwadratowe- bo łatwiej o porządek w zimowej kwaterze i są lepsze dla korzeni roślin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”