MISS HOSTA 2010 - kandydatury

Hosty
rm27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1928
Od: 30 paź 2008, o 11:52
Lokalizacja: Kraków

Re: MISS HOSTA 2010 - kandydatury

Post »

Nie zaprzeczę, że za rok lub dwa lata jak stanieje też go kupię bo to ciekawostka wśród host. Jak dotychczas brakuje mi jednak tylu innych ładnych i tańszych host. Stając przed dylematem co kupić wybieram zawsze kilka starszych i nie tak drogich odmian.
Majko, zgoadzam się z Tobą, że hostomaniakom podobają się wszystkie hosty. Moja duża Erromena tak ładnie wygląda, że z pewnością jej nie wykopię by zrobić miejsce dla innych, niepospolitych odmian.

Skończmy może te luźne dywagacje i w tym wątku zgłaszajmy tylko kandydatury z uzasadnieniem. Zostało już tylko kilka miejsc.
Pozdrawiam. Romek.
Lata wcześniejsze
Awatar użytkownika
Tomasz II
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2796
Od: 18 mar 2008, o 08:38
Lokalizacja: Grajewo

Re: MISS HOSTA 2010 - kandydatury

Post »

No jeszcze trzy sztuki...
:)
goni@k
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 18 wrz 2006, o 13:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą
Kontakt:

Re: MISS HOSTA 2010 - kandydatury

Post »

Ja tym razem zgłoszam hostę, od której zaczęła się moja przygoda z tymi roślinami :D

GREAT EXPECTATIONS
Obrazek

Obrazek
muchazezlotym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1834
Od: 21 wrz 2008, o 13:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: MISS HOSTA 2010 - kandydatury

Post »

Ja także uwielbiam Great Expectation - pozwolę sobie dodać zdjęcia mojej:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Iw
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 942
Od: 4 sie 2008, o 22:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: MISS HOSTA 2010 - kandydatury

Post »

A ja się zagapiłam :oops: .
Przeczytałam wszystkie posty i okazuje się, że moje kandydatki już sa wypisane przez inne osoby
Chciałam równiez zaproponować Blue Angel, bo już widać, nawet u mnie, że będzie wielka i dostojna. Ale chodziła mi po głowie Stich in Time, bo przez cały sezon piekna :D ( Tomek wybacz ) i Niagara Falls, bo ją uwielbiam :wink: i .........długo by wymieniać.
Ale ostatecznie mój wybór to Tu Tu. Jakimś dziwnym trafem mam aż 3 sztuki w ogrodzie. Musiała mi się zawsze podobać. O ile mogę poprosić o ładne zdjęcie to proszę ;:180 bo u nas leje
x_P-42
---
Posty: 3612
Od: 27 maja 2009, o 01:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: MISS HOSTA 2010 - kandydatury

Post »

Iw, odbierz PW. Przepraszam, że tutaj, ale Iwona nie ma swojego wątku. ;:180
Awatar użytkownika
Tomasz II
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2796
Od: 18 mar 2008, o 08:38
Lokalizacja: Grajewo

Re: MISS HOSTA 2010 - kandydatury

Post »

Czekamy na jeszcze jedną propozycję...
x_P-42
---
Posty: 3612
Od: 27 maja 2009, o 01:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: MISS HOSTA 2010 - kandydatury

Post »

Czekamy, jest jeszcze tylko jedno miejsce dla kandydatki!
Awatar użytkownika
paco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2235
Od: 17 gru 2006, o 20:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świebodzice
Kontakt:

Re: MISS HOSTA 2010 - kandydatury

Post »

Iw pisze: Ale ostatecznie mój wybór to Tu Tu. Jakimś dziwnym trafem mam aż 3 sztuki w ogrodzie. Musiała mi się zawsze podobać. O ile mogę poprosić o ładne zdjęcie to proszę ;:180 bo u nas leje
Proszę o wklejenie zdjęcia H. Tutu ( może deszcze już ustąpiły ładnej pogodzie :D ) - zaczynam przygotowywać post rozpoczynający głosowanie, a tej odmiany nie posiadam w swojej kolekcji. :(
Pozdrawiam, Andrzej
Nasz ogród,
Awatar użytkownika
Iw
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 942
Od: 4 sie 2008, o 22:00
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: MISS HOSTA 2010 - kandydatury

Post »

Jak było słońce to zapomniałam o zdjęciach :oops: , a teraz znowu pada. A jutro będę już daleko.
Postaram się po przyjściu z pracy pstryknąć fotkę i wstawić. Chyba, że ktoś się zlituje i zrobi to przede mną ;:180
Awatar użytkownika
paco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2235
Od: 17 gru 2006, o 20:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świebodzice
Kontakt:

Re: MISS HOSTA 2010 - kandydatury

Post »

Jako sposób głosowania proponuję gotowy skrypt używany przy głosowaniach na forum, z możliwością oddania głosu na 5 kandydatur. Jest on odmienny niż w poprzednich głosowaniach na Miss, ale nie wymaga podliczania głosów i od razu podaje wyniki.

Obrazek

W tym roku podobnie jak poprzednio spośród glosujących forumowiczów będzie wylosowany jeden szczęśliwiec, który otrzyma nagrodę rzeczową ( hosta niespodzianka do czasu rozpoczęcia głosowania - sponsorem jest Beata "Pidżama"). W związku z powyższym każdy kto zagłosuje, będzie zobowiązany do napisania na jakie hosty głosował, co zarazem będzie informacją, że brał udział w plebiscycie.

Możemy oczywiście głosować według starego systemu, pod warunkiem, że znajdzie się chętny do liczenia głosów???

Proszę o przedstawienie Waszych opinii na temat głosowania.


(Powyższy post i wszystkie z nim związane, po ustaleniu sposobu głosowania zostaną usunięte, aby nie zaśmiecać wątku z kandydaturami)
Pozdrawiam, Andrzej
Nasz ogród,
x_P-42
---
Posty: 3612
Od: 27 maja 2009, o 01:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: MISS HOSTA 2010 - kandydatury

Post »

Zaznaczamy w ankiecie 5 kandydatur i piszemy w "odpowiedzi", na jakie hosty głosowaliśmy?
Bardzo dobry pomysł! Popieram. ;:7
Widzę,że jest 19 propozycji. Aż mi się wierzyć nie chce,że przy tylu forumowiczach, tak mało osób ma ulubioną hostę. ;:223
Awatar użytkownika
paco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2235
Od: 17 gru 2006, o 20:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świebodzice
Kontakt:

Re: MISS HOSTA 2010 - kandydatury

Post »

Pola42 pisze:Aż mi się wierzyć nie chce,że przy tylu forumowiczach, tak mało osób ma ulubioną hostę. ;:223
Jeszcze jest trochę czasu na ostatnią kandydaturę.
Gdy patrze na Twój avator, to czują zapach kawy, w takim razie czekając na następne opinie..... robię ;:40 i idę "walczyć" w ogrodzie póki deszcz mnie nie przegoni :D
Pozdrawiam, Andrzej
Nasz ogród,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hosty”