Katalog i ceny róż

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hanka55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10362
Od: 19 sty 2008, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: z zimnych gór Małopolski
Kontakt:

Post »

raistand pisze:42 zł za Nostalgię. To znaczy za względnie nowa, licencjonowana odmianę? Nie. Mnie to nie dziwi. Gdyby w tej cenie były "czerwone, rabatowe" byłbym zniesmaczony a tak... A tak to tylko zapytam, czy cena za krzak, czy za goły korzeń?

Wielokrotnie pisałem o cenach róz w OBI. Pnąca za 90, parkowa za 45, rabatowe/okrywowe za 30. W LM krzewy róż za 60 zł. (Mowa o licencjonowanych)
Boguś( bogdan_w1 ) wystawił na all minn., szczepioną Nostalgię pienną za 22 zł.
Co oznacza, że sezon już rozpoczęty ! :lol:
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21722
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

No proszę :D ... więc może być przyzwoita cena za krzew ,odpowiednia na nasze warunki.
Przecież na pniu zwykle są droższe o 100% od formy krzaczastej i ta cena zakrawa mi na wielką promocję.
Nie wiem kto to jest ' Bogus ' ale ma u mnie wielkiego buziaka.
Nie ważne,że może nie ma wielkiej szkółki i rodowodu ( a może ma - tym lepiej),
ważne, że jest człowiekiem i nie zdziera z drugiego człowieka - klienta jakim niewątpliwie będę ja.
;:136
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Elżunia 1187
200p
200p
Posty: 372
Od: 29 cze 2009, o 00:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Właśnie przed chwilą oglądałam tą ofertę.Proszę poradżcie czy ta róża warta jest tego zakupu.Wybrałam też inne róże u tego allergowicza bo ma niezłe ceny ,a co z nich wyrośnie to się pochwalę na drugi rok.Jestem zachwycona waszymi różyczkami i też mi się marzy aby i u mnie takie zagościły
Miłośniczka wszystkich kwiatów
Marysia II
200p
200p
Posty: 318
Od: 8 mar 2008, o 22:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Katalog "Jesień 2009"

Post »

Kupowałam u tego Pana B z allegro róże z gołym korzeniem ubiegłej jesieni. Polecam. Sadzonki bardzo ładne, wszystkie kwitły, odmiany zgadzają się w 100 %. Pozdrawiam
Jak Pan Bóg dopuści to i z kija wypuści
Awatar użytkownika
100krotka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5428
Od: 2 gru 2008, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie - strefa 6A ;-)))

Re: Katalog "Jesień 2009"

Post »

Marysia II pisze:Kupowałam u tego Pana B z allegro róże z gołym korzeniem ubiegłej jesieni. Polecam. Sadzonki bardzo ładne, wszystkie kwitły, odmiany zgadzają się w 100 %. Pozdrawiam
Mogę się podpisać.

PS. Marysiu - lak mi kiełkuje :D
"Dużo ludzi nie wie, co robić z czasem. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu. " (Magdalena Samozwaniec)
Moje linki - i aktualny
Wizytówka
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

Sama kupowałam wzeszłym roku róże i to właśnie u Pana Bogdana ,w tym roku zakupy powtórzyłam ,bo jestem zadowolona z róż z ubiegłego roku
:P
Z P Bogdanem można się dogadać ,jest to miły i komunikatywny człowiek ,oraz bardzo solidny .... bardzo polecam
Marysia II
200p
200p
Posty: 318
Od: 8 mar 2008, o 22:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Katalog róż 2009

Post »

100krotko cieszę się, co prawda łaski nie robią po to je wysłałam do Ciebie aby rosły, kwitły i cieszyły oko. Ale to wątek o różach więc kończę
Jak Pan Bóg dopuści to i z kija wypuści
Awatar użytkownika
Deirde
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7378
Od: 18 cze 2007, o 10:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Dzwoniłam dziś do szkółki Rosa Ćwik, sklep internetowy będzie otwarty pod koniec września, dostępne będą też nowe odmiany. Jak ktoś chce dobre róże, w dobrej jakości oraz normalnej cenie to za miesiąc można poszaleć.
Awatar użytkownika
Atka-a1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1357
Od: 28 kwie 2009, o 09:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Raszyn

Post »

Dzwoniłam dziś do szkółki Rosa Ćwik, sklep internetowy będzie otwarty pod koniec września
Właśnie zastanawiałam się nad zakupem róż od nich - dzięki za informację.
Ale mogliby wcześniej na stronie coś napisać sami kiedy będzie oferta aktualna i kiedy można składać zamówienia.
Chyba, że ja niedowidząca jestem :wink:
Awatar użytkownika
Deirde
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7378
Od: 18 cze 2007, o 10:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Właśnie czekałam na wiadomość ale nie mogłam się doczekać, emaile z interii nie docierają do nich. Na początku róże sprzedawali tylko szkółkom i centrom ogrodniczym ale od 2 lat mają sklep internetowy i to dopiero początek, trzeba wybaczyć i poczekać aż sprzedaż detaliczna u nich się rozkręci.
Awatar użytkownika
Mala_MI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3192
Od: 16 paź 2008, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie
Kontakt:

Post »

Dopiero wchodzę w róże.
Czytam, że sporo osób kupuje np. w rosarium
Miałam w planach poszaleć z różami, ale jednak ceny wysokie. Myślałam, że skoro tyle osób tam kupuje to znaczy to, że takie ceny to normalka.
Widać jednak nie.
Czy możecie mi polecić sprzedawcę na allegro? na pw może być, jeżeli podane tu byłaby to reklama.

Z drugiej strony to zamówienia dochodzą koszty przesyłki. W sumie to wartość kolejnej róży. Czasami przy większym zamówieniu gdyby się chciało zamawiać w różnych miejscach to nie opłaci się ze względu na koszty przesyłki.
Pozdrawiam, Justyna
Storczyki , Róże , Ogród i kto wie co jeszcze...
Nie dla bezsensownego rozmnażania zwierząt!
Awatar użytkownika
giza
1000p
1000p
Posty: 1718
Od: 1 paź 2007, o 00:40
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Pozdrawiam, giza vel Gabryśka:)

Rewolta – 05.2007r. C.d. 2009
Awatar użytkownika
AnniaJ
500p
500p
Posty: 891
Od: 7 mar 2009, o 19:25
Lokalizacja: Rokietnica koło Poznania
Kontakt:

Re: Katalog "Jesień 2009"

Post »

100krotka pisze:
Marysia II pisze:Kupowałam u tego Pana B z allegro róże z gołym korzeniem ubiegłej jesieni. Polecam. Sadzonki bardzo ładne, wszystkie kwitły, odmiany zgadzają się w 100 %. Pozdrawiam
Mogę się podpisać.
I ja.

Kupowałam dużo rożnych roślin- berberysy za 1,70 (bajka), owocowe krzewy, wierzby, bzy i sporo w sumie roślin.

Była tylko jedna pomyłka - zamawiałam 3 róze na pniu, otrzymałam jedną. Momentalnie zostaly mi zwrócone pieniądze.

Świetny, błyskawiczny, szelenie miły kontakt.

Co prawda róża na pniu okazała się czerwoną nie różową - ale nie narzekam, bo cudnie praktycznie non stop kwitnie i jest bardzo zdrowa!!! Kosztowała 17 zł.

Kupowałam wiosną gołokorzeniowe.

Na pewno nieraz skorzystam z jego oferty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Róże”