Ogródek mój i moich rodziców - Tulipan998 cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Post »

Arturze-obiektywnie stwierdzam-ładne i różnorodne petunie, chociaż ja za nimi nie przepadam.Zrozum dorosłych-to oni płacą rachunki za wodę, która drożeje i drożeje bez końca, a złoty słaby.Ja nosze wodę ze studni głębinowej do swoich zaokiennych, a bardzo mnie cieszy dzisiejszy deszcz na podwórkowy, bo nasadziłam jeszcze rano różności.
Awatar użytkownika
Tulipan998
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4607
Od: 31 paź 2008, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie - Sokołów Małopolski ok. 25 km. od Rzeszowa , Strefa klimatyczna 6a
Kontakt:

Post »

Dzięki Ewo :wink: - petuni jest tylko 6 , ja je uwielbiam i surfinie , milion bells , calaibrachoa , supertunie i inne petuniopodobne :lol: . Najwięcej jest niezawodnych pelargoni bo 19 :D . Ja studni nigdzie nie mam... :roll: .
|| Mój spis linków || Zagłosuj na nasze forum || Pozdrawiam , Artur ||
|| Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy. ~ Michel Quoist ||
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Ale ładny balkonik super. Czekam na tą tajemniczą rabatę :lol: :lol: :lol:
A ten storczyk to jest niesłychany. Mój już przekwita ale ostatnio wypuścił nowe kwiatostany
to dalej cieszę się jego kwiatami :D
Awatar użytkownika
jollla500
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10626
Od: 26 cze 2008, o 23:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Post »

Tulipanku ale u Ciebie pięknie ;:109 ale masz dużo skrzynek na balkonie :shock: śliczne są w nich kwiaty.........widzę że Twoje Grzesinki już kwitną :roll: jak Wy to robicie :? u mnie jeszcze nie ma ani jednego kwiatka :(
Jolllinki ;:3Do Jollla500
Miłością moją są ogrody, wschody słońca i jego zachody......
Awatar użytkownika
Tulipan998
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4607
Od: 31 paź 2008, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie - Sokołów Małopolski ok. 25 km. od Rzeszowa , Strefa klimatyczna 6a
Kontakt:

Post »

Krzysiu - o to super , ja poluje na jakieś chiekawe paphiopedilum :P , to chyba też twoje ulubione ? :lol:

Jolu - Moja sąsiadka ma 4 balkony i na oknach... , ma tylko 25 skrzynek :shock: i ze 12 doniczek typu ampla , ja nazywam bąbką :lol: :shock: . Nawet nie wiesz ile mi Grzesinków trafiło.... :evil: ile slońce upaliło , ile rozdałem.. , ile sie połamało... , mam jeszcze ze 12 sadzonek z czego z 5 ładnych :roll: . Na 2 rok bardziej przypilnuje... .Grzesinek dopiero 1 otworzył kwiat , posiany w lutym :wink: . Na ryneczku u nas w amplach , całe zarośnięte z burza kwiatów :D .
Po niedzieli czeka mnie przesadzanie 3 wiciokrzewów japońskich :roll: , jak mi sie nie che :roll: .
|| Mój spis linków || Zagłosuj na nasze forum || Pozdrawiam , Artur ||
|| Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy. ~ Michel Quoist ||
Awatar użytkownika
jollla500
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10626
Od: 26 cze 2008, o 23:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Post »

Tulipanku ale widzę że masz rękę do kwiatów, moje siewki sadzone w domu dawno już temu padły ;:110 już nawet o nich zapomniałam :roll: Ty mi o nich przypomniałeś hi hi

A czemu przesadzasz wiciokrzewy ?
Jolllinki ;:3Do Jollla500
Miłością moją są ogrody, wschody słońca i jego zachody......
Awatar użytkownika
Tulipan998
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4607
Od: 31 paź 2008, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie - Sokołów Małopolski ok. 25 km. od Rzeszowa , Strefa klimatyczna 6a
Kontakt:

Post »

bo robimy tam kącik wypoczynkowy i one musiały by rosnać w śroku :roll: , zarosły by nas... :lol: , wcześniej była tam planowana pergola oi tyle a teraz będzie parawan od sąsiada , kostka , stół , wielki parasol z wykrzywioną noga i z drugiej strony kratki i od strony zewnętrznej po kratkach wiciokrzewy i te grzesinki :) .
Ja miałem plantacje siewek w domu , ale już nie będę chyba tyle siałna nast. rok.. i tak troche padłoo , duużo.. :roll: . Poszadziłęm siewki cyni miniaturkowej za płotem w szczelinie miedzy chodnikiem a murkiem od płotu.. , strasznie będa miec ciasno i mało słonca.. , ale sąsiadka tak miała i rosły :shock: , widze że juz1 siewka znikła.. , poszukam na strychu czy jeszcze są siewki cyniu , bo juz sie w tym wszystkim gubie :shock: . Te róże wielkokwoiatowe kupione w kwietniu jaklos stoją.. , reszta ma pąki, miniaturka mi jedna padła i pozostałe 3 ledwo zipia.. , nie wiem co z nimi.. , musiałem je przesadzic.. :( . Posziaęłm niedawno nasturcje , tez na balkonie i do ogródka. ,schodzi :D , wszystkie maja po 2 liście , mam jeszcze nasiona to posieję bo je bardzo lubie i wilca.. , trochę puźno sie ronbi.. , ale.... :lol: .
|| Mój spis linków || Zagłosuj na nasze forum || Pozdrawiam , Artur ||
|| Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy. ~ Michel Quoist ||
Awatar użytkownika
jollla500
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10626
Od: 26 cze 2008, o 23:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Post »

Ja Tulipanku za wcześnie siałam i dlatego wszystko padło i przez to się zraziłam. Przekonałam się że lepiej bezpośrednio siać do gruntu :roll:

Jak zrobicie ten kącik wypoczynkowy, to koniecznie pokaż nam go ;:109
Jolllinki ;:3Do Jollla500
Miłością moją są ogrody, wschody słońca i jego zachody......
Awatar użytkownika
Tulipan998
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4607
Od: 31 paź 2008, o 09:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpackie - Sokołów Małopolski ok. 25 km. od Rzeszowa , Strefa klimatyczna 6a
Kontakt:

Post »

Oki , pewnie że pokażę :lol: :wink: . A no pamiętam , Siałaś już końcem stycznia :wink: , na poczatku marca w połowie i wszystkoi wcześniej zakwitnie , ale nie od razyu w maju , za to bedzie cieszyc do jesieni :D .
|| Mój spis linków || Zagłosuj na nasze forum || Pozdrawiam , Artur ||
|| Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy. ~ Michel Quoist ||
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Post »

Artur-tak się umęczysz przy tym kąciku wypoczynkowym,że Ci się wypoczywać odniechce.Dlaczego parasol z krzywą nogą?Nagiety jest ku wypoczywającym?Jedno dobre,że zwolniłeś deskę do prasowania z wysianych roślinek.Czy ktos w końcu pokaże jak Grzesinek wygląda?
Kupiłam pięknogłówkę już wsadziłam w podwórkowym, nie mam pojęcia jaka będzie, sprzedający tylko się zachwycał,że ładna, dałam 2 zł wszystkiego i liście ładnie pachną.
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Racja ten na którego polujesz ja bardzo lubię. Był do kupienia na wystawie kwiatów ale drogi więc zrezygnowałem ale widziałem że jest chyba nawet w stałej ofercie w OBI i w Bytomiu i w Katowicach. Tak że ja mam wybór. Muszę tylko kasę uzbierać :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale przy mojej rozrzutności to może być trudne. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Awatar użytkownika
Priam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5224
Od: 18 kwie 2007, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Post »

Bardzo fajnie wygląda Twój balkon :)
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Petunie w pięknych kolorach :) Widzę ,ze na balkonie zamieszkała też "Czarnooka Zuzia" czyli Tunbergia. To będzie baaardzo ukwiecony balkon !
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”