Ogródek AGNESS cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
giga45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4110
Od: 28 lut 2008, o 12:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legnica

Post »

No a gdzie Aguś sie podziałaś??/ :P spokojnego wieczorku
Moje Gigulinki
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - GIGA
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Wiolu :D wielkie dzięki, że do mnie wstąpiłaś :D zapraszam jak najczęściej, będę sukcesywnie pokazywała swoje kwiateczki. Jutro kilka zdjęć na razie szaro-burego ogrodu, ale będzie widać zarys całości :D

Haniu bardzo dziękuję za odwiedziny, cieszę się, że do mnie zajrzałaś :D Płot drewniany oddziela mój plac od placu sąsiada, którym jest mój brat,jest to część za domem, która jest urządzona w drewnie- które uwielbiam :D Ogrodzenie od ulicy na razie straszy wstrętną stara siatka, ale na razie brak pieniążków na ogrodzenie, troszkę innych pilniejszych wydatków. Jutro cyknę fotki, chociaż nie prezentuje się to wszystko w tej chwili najpiękniej, na tle płotu stoją mumie piennych róz w agrowłókninie :lol: A u mnie zima chyba była zbyt krótka, bo tak się wybierałam zrobić zdjęcia zimy, że nie zdążyłam :oops: :lol: A teraz jest szaro buro, resztki śniegu i zero świeżej zieleni. :lol: Jeszcze nie wyrobiłam w sobie nawyku cykania fotek, ale teraz to się zmieni :D Zaraz pokażę zdjęcie jeziorka z mojej okolicy, które cyknęła moja córcia :D

Irenko bardzo dziękuję za odwiedziny :D kilka fotek cyknę jutro i pokażę, iglaczki też sa takie troche szarawe po zimie, ale cos będzie widać :D Ciesze się, że podobają Ci się moje różyczki, ja ja uwielbiam :D

Giguśwracałam z pracy do domku , jak dotarłam, to mąż przejął na troszkę laptopa, teraz położę swoją niunię i znowu wejdę na forum. :D
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post »

AGNESS pisze:Aguścieszę się bardzo, że do mnie zajrzałaś i liczę na częste odwiedziny :D Troszkę zdjęć zrobię już jutro, chociaż teraz ogródek bardzo niekorzystnie wygląda, ale będzie widać choć zarys całości.
To ja będę wyglądać tych fotek :) Wszystkie nasze ogródki wyglądają teraz mniej korzystnie niż latem, więc się nie przejmuj :lol: Masz sporo iglaków to nie będzie tak źle :wink:
Za to będziesz miała wspomnienie jak było i potem wszystkie zmiany. Za parę lat obejrzysz i sama się zdziwisz jak wszystko się zmienia :)
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Wspomniane wcześniej zimowe zdjecie jednego z jezior będących w mojej okolicy, tych jezior jest duzo, ponieważ moje miasto -Włodawa -leży na Pojezierzu łęczyńsko-włodawskim :D

Obrazek
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Post »

Agnieszko, widok rodem z Mazur ;)
Jak się cieszę, że założyłaś nareszcie swój wątek i będzie można podziwiać i Twoje rośliny, a z tego co napisałaś, to będzie co! :P
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

aguskac pisze:
AGNESS pisze:Aguścieszę się bardzo, że do mnie zajrzałaś i liczę na częste odwiedziny :D Troszkę zdjęć zrobię już jutro, chociaż teraz ogródek bardzo niekorzystnie wygląda, ale będzie widać choć zarys całości.
To ja będę wyglądać tych fotek :) Wszystkie nasze ogródki wyglądają teraz mniej korzystnie niż latem, więc się nie przejmuj :lol: Masz sporo iglaków to nie będzie tak źle :wink:
Za to będziesz miała wspomnienie jak było i potem wszystkie zmiany. Za parę lat obejrzysz i sama się zdziwisz jak wszystko się zmienia :)
Aguś zgadzam się z Tobą całkowicie, ja juz teraz nie mogę sobie darować, że nie robiłam wcześniej fotek, ogród zmienia się cały czas, i zaciera się w pamięci obraz wcześniejszy. Teraz już na pewno będę cykać fotki :D Jutro po południu pierwsza dawka :lol:
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Alu cieszę się bardzo, że do mnie zajrzałaś, będę pokazywała swój ogródek, chociaż jest wiele dużo większych i wspanialszych, ale dla mnie jest ukochany :D Nie ma w nim roślinnych rarytasków, są zwykłe popularne roślinki, ale często wyhodowane z nasionka, lub sadzoneczki wiec dla mnie ukochane :D
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Post »

Witaj Aga! Cieszę się, że pokazałaś swój ogródek :) Popularne rośliny to fajna rzecz; ja też je lubię i nie wyobrażam sobie ogrodu bez nich. Czekam na kolejne fotki i pozdrawiam serdecznie :!:
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Post »

Aga, ale właśnie te nasze własne sadzonki są rarytasami. Nic bardziej nie cieszy niż zdrowo i ładnie rosnące własne sadzonki, czy rozrośnięte już, a kupione niegdyś liliputy. To jest urok ogrodnictwa, tego całego maniactwa i każdy ogród jest piękny (tzn. odpowiedni dbany ;)).
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

No nareszcie! Nawet nie wiesz jak miłą niespodziankę mi zrobiłaś zakładając dziś swój wątek. W końcu się doczekałam. Jesteś bardzo skromna...Przecież Twój ogród jest piękny i zadbany. Kawałeczki było widać przy fotkach domowych roślin. Co do zdjęć to pewnie nadrobisz szybko. Ja w zeszłym roku też niewiele pstrykałam i nie takie co by się nadawały na Forum :wink: W sumie zajrzałam na Forum tylko na moment, ale jak zobaczyłam Twój wątek to musiałam przysiąść i wszystko przeczytać, obejrzeć i napisać słówko. Mam nadzieję, że wyjazd szybko minie i przyniesie dobre efekty. A po powrocie będziesz miała wiosnę w ogrodzie.
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Jackuwielkie dzięki za odwiedziny, :D ja kocham te swoje roślinki, ponieważ mnóstwo spośród nich wyhodowałam z malutkich sadzoneczek, nawet iglaczki :D i takie właśnie roślinki cieszą mnie najbardziej :D A zdjęcia będą :D kilka już jutro, chociaż jeszcze nie bardzo jest co pokazywać. Jeszcze brak kolorków i szarówa, ale i tak bywa :?

Alu zgadzam się z Tobą całkowicie, mnie właśnie najbardziej cieszą jak moje własne , stworzone przeze mnie roślinki ładnie przyjmują się i zdrowo rosną :D
grazka_j
1000p
1000p
Posty: 1521
Od: 8 paź 2007, o 23:50
Lokalizacja: pomorskie

Post »

AGNESS Cieszę się niezmiernie, że pokazałaś swój ogród. :D Kwiatki też piękne, ale najbardziej podobają mi się żółte liliowce.
Kochana to my jesteśmy prawie rodaczkami.;:33
Lubelszczyzna to moje rodzinne strony. Jeździłam na kolonie nad Jezioro Białe.
grazka_j - moje wątki
Pozdrawiam serdecznie. Grażyna
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Izuś bardzo się cieszę, że trafiłaś na mój ogródek i zajrzałaś do mnie :D Ciesze się bardzo, że podoba Ci sie to co już widziałas, postaram się już teraz robić sporo zdjęć, już jutro zrobię ogólny zarys ogródka, chociaż jest bardzo nieciekawie , stoją roślinne mumie biało-szarych ubrankach :lol: , ale to nic, taka teraz pora, wiosenne jeszcze nie chcą wyłazić, :evil: , dobrze, że już śniegu prawie nie ma :D Izuś powiem Ci szczerze, że chciałabym być juz z powrotem, ale czas szybko leci i zaraz kwiecień i cudowne kwiatowe kolorki :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”