BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ania Kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1482
Od: 19 lut 2009, o 08:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

mila1003 pisze:A ja polecam matę ozonową do kąpieli. Relaks jakiś mało, w moim przypadku świetnie poprawia stan skóry - chodzi mi alergiczne pokrzywki, egzemy i wszystko inne z alergią związane. Na moim jedyne co mogłoby sugerować nazwę firmy to : DOLPHEX - naspis trochę już starty więc nie mam pewności. Nigdy w to nie wierzyłam ale dostałam gratis do odkurzacza i teraz jest to moje ulubione urządzenie w łazience. A jaką frajdę dziecku takie bąbelki sprawiają :D
posiadam, potwierdzam że jest fajna, tez dostałam jako gratis do odkurzacza....... ;-)
dafit
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 39
Od: 20 maja 2009, o 21:47
Lokalizacja: olsztyn

Post »

Spirytus ratyfikowany - niezbędny do nalewek :)

Odkurzacz bezworkowy Electrolux TwinClean Z8235 - system filtrów samoczyszczących rewelacja !!!

Pasta do zębów - Sensodyne Total Care

Zelmer Stand blender 32Z010 - niezbędny przy robieniu koktajli , kawy mrożonej

Przyprawa Delikat do ryb (zielona) - moja ulubiona do robienia surówek(sałatek z kapusty pekińskiej)
Awatar użytkownika
sylwia75
100p
100p
Posty: 169
Od: 19 lut 2012, o 22:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolny śląsk

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Ziaja ma jeszcze serię oliwki zielonej,również taniutka(np.krem 3zł) i w przeciwieństwie do drogich zagranicznych mnie kompletnie nie
uczula i mam świetną skórę po niej ;:215
Pozdrawiam Sylwia
Awatar użytkownika
corazonbianco
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1642
Od: 1 kwie 2012, o 11:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wschodnie Mazowsze

Re:

Post »

panda7 pisze:Maść ochronna z witaminą A - rewelacyjna na dłonie!!! i nie tylko bo doskonale sprawdza się jako ochrona buzi podczas zimowych wspinaczek górskich ;-) Kiedyś próbowałam kilka drogich kremów i nie było przy nich tak wspaniłych rezultatów jak przy tej taniej maści dostępnej w każdej aptece czy sklepie ziołowym za około 2 zł ;-)
Potwierdzam! Maść z witaminą A. Ja używam tej z L.G.Olsztyn. Skład: witamina A, wazelina i lanolina - żadnej dodatkowej chemii, którą można znaleźć w tradycyjnych kremach do twarzy. Maści używam na noc zamiast kremu do twarzy. Idealne panaceum na suchą skórę. Nawilża i odżywia. Nie uczula. Dzięki zawartości retinolu świetnie radzi sobie z pryszczami, wypryskami i przyspiesza gojenie się blizn po krostkach. Retinol to także cenny sprzymierzeniec w walce z pierwszymi zmarszczkami. Jedyna wada maści - jest bardzo tłusta.

Inna maść, którą polecam - Neo-Capsiderm. Maść rozgrzewająca z kapsaicyną. Zawiera także kamforę, olejek terpentynowy i olejek eukaliptusowy. Chyba jeden z najsilniej rozgrzewających preparatów dostępnych bez recepty. Nacieram się maścią, gdy czuję, że dopada mnie przeziębienie. Stosuję także na drobne urazy i kontuzje, których nabawiłam się w trakcie uprawiania sportu, naderwane mięśnie, "kręcenie i łamanie" w kościach, bóle reumatyczne, przy "przewianiach" i nerwobólach. Wada - jest bardzo tłusta i trzeba się do niej "przyzwyczaić" - u osób, które nigdy nie stosowały preparatów rozgrzewających, może początkowo powodować uczucie pieczenia. Zalety - mało chemii i niepotrzebnych dodatków.
Nie lubię hortensji, zimy i śniegu oraz pastelowych kolorów w ogrodzie.
Awatar użytkownika
nowapasja
1000p
1000p
Posty: 1253
Od: 28 sty 2011, o 10:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Kwidzyna

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

A ja polecam krem na pękające pięty firmy SCHOLL, bardzo wydajny i jako jedyny który działa naprawdę!
Awatar użytkownika
Goska1307
200p
200p
Posty: 482
Od: 5 sty 2010, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chełm

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Na szorstkie i popękane pięty najlepszym specyfikiem jest smar towot, ;:108 sprawdzony na własnych piętach
Zapraszam... :) i pozdrawiam..
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 29&t=31919" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ruda2011
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3227
Od: 19 mar 2011, o 10:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Południe Warszawy

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Balsam do ciała z mlekiem kozim "Ziaja". Kosmetyki Ziaja nie są już takie taniutkie jak przed kilku laty ale w porównaniu z innymi - tańsze. A rewelacyjne.
Awatar użytkownika
Judyta84
200p
200p
Posty: 219
Od: 12 maja 2010, o 17:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podlaskie, Zambrów

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Polecam chemię gospodarczą serii W5 dostępną w Lidlu i krem do rąk Kozie Mleko Ziaja
Pozdrawiam Judyta84
sprzedam, kupię, wymienię
Awatar użytkownika
Kornel
100p
100p
Posty: 108
Od: 31 sty 2013, o 23:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice/Radzynia Podlaskiego

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Polecam szpadel oraz łopatę firmy FISKARS. Mam już 5 lat i nic złego się nie dzieje -z czego 3 lata na budowie.Polecam też ręczny opielacz 3,4 lub 5 tarczowy z nożem podcinającym.
Czyjeś niepowodzenie cieszy nas tak samo , jakbyśmy my sami odnieśli jakiś sukces.-NN
Awatar użytkownika
Ruda2011
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3227
Od: 19 mar 2011, o 10:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Południe Warszawy

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Potwierdzam. Szpadel "Fiskars" ( taki z krótszym trzonkiem ) dla kobiety - malina ;:215 . Używam trzeci rok i nawet odrobinę się nie stępił. Także widły amerykańskie tej firmy są świetne.
Awatar użytkownika
Kornel
100p
100p
Posty: 108
Od: 31 sty 2013, o 23:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice/Radzynia Podlaskiego

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Do szorstkiej skóry na piętach polecam tarkę PED EGG- super. W Tesco kosztuje chyba ponad 30 zeta a na allegro można kupić już od 3 zł.plus koszt przesyłki ok. 12 zł. razem ~15 zł.
Czyjeś niepowodzenie cieszy nas tak samo , jakbyśmy my sami odnieśli jakiś sukces.-NN
piszczywtrawie
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 32
Od: 18 kwie 2013, o 11:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Kornel pisze:Do szorstkiej skóry na piętach polecam tarkę PED EGG- super. W Tesco kosztuje chyba ponad 30 zeta a na allegrooo można kupić już od 3 zł.plus koszt przesyłki ok. 12 zł. razem ~15 zł.
chyba musze sobie kupić, szczególnie teraz po zimie stopy wymagają niezłej regeneracji
Awatar użytkownika
Ruda2011
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3227
Od: 19 mar 2011, o 10:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Południe Warszawy

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Kornel pisze:Polecam też ręczny opielacz 3,4 lub 5 tarczowy z nożem podcinającym.
Kornrl wytłumacz proszę co to jest. Masz może fotę ? Pokazał byś :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”