Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
- jokaer
- -Moderator Forum-.

- Posty: 7105
- Od: 14 lut 2008, o 08:21
- Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
- Lokalizacja: Pogórze Ciężkowickie 385 m npm; na granicy Małopolski z Podkarpaciem
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
U mnie pada dość gęsty kapuśniaczek od wczoraj.
Pozdrawiam- Jola Spis treści w uprawie warzyw
----------------------------------------------------
Sprzedam/Kupię/Wymienię Moje krzyżówki Na pohybel zimie
----------------------------------------------------
Sprzedam/Kupię/Wymienię Moje krzyżówki Na pohybel zimie
- maryann
- Przyjaciel Forum - gold

- Posty: 5110
- Od: 3 wrz 2007, o 14:31
- Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
- Lokalizacja: Czechy k. Krakowa
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Tak, małopolskie się cieszy! Ja z, owszem, sporego dachu- nałapałem jakiś 3/4 mauzera.
Każdy potrzebuje prawdy. Wielu, o ironio, tak bardzo, że zamiast jej poszukać- prawdą nazywają kłamstwo!
- bioy
- Przyjaciel Forum - gold

- Posty: 3801
- Od: 7 maja 2012, o 12:04
- Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
- Lokalizacja: podkarpacie 356 m.n.p.m.
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Od wczorejszego wieczoru spadło 18mm deszczu i jest szansa na więcej. 
Pozdrawiam, Jacek
-
anulab
- Przyjaciel Forum - gold

- Posty: 12326
- Od: 22 lut 2011, o 18:41
- Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
- Lokalizacja: województwo mazowieckie
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
U mnie suszy dalszy ciąg. W prognozach pada deszcz. 
- Dolnoslonzok
- Przyjaciel Forum - gold

- Posty: 2496
- Od: 5 wrz 2010, o 10:46
- Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
- Lokalizacja: Oldrzyszowice,w widłach Odry i Nysy Kł., pow. Brzeg, woj.opolskie, hist. Dolny Śląsk, Nizina Śląska.
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
I u mnie susza. W środę deszcz przeszedł wieczorem wąskim pasem nad Brzegiem, ale już okoliczne wsie suche. Wystawiajcie wodę jeżom i ptakom. W ośrodkach dla dzikich zwierząt są już pierwsze odwodnione jeże. Biedaki.
Nie wiem jak u Was, ale jerzyki przyleciały w tym roku w połowie kwietnia. 20 lat temu był to maj, a jakieś 10 lat temu koniec kwietnia. Od paru lat jest to już pierwsza połowa kwietnia.
Nie wiem jak u Was, ale jerzyki przyleciały w tym roku w połowie kwietnia. 20 lat temu był to maj, a jakieś 10 lat temu koniec kwietnia. Od paru lat jest to już pierwsza połowa kwietnia.
- seedkris
- Przyjaciel Forum - gold

- Posty: 4066
- Od: 1 lut 2009, o 11:56
- Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
- Lokalizacja: Podlasie 5 min > Białystok
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Nad ranem +4C, teraz 8C pochmurno i słaby wiatr. Po wczorajszych opadach ziemia przemokła na 3-4cm. Ja wodę wystawiam w podstawkach doniczkowych dla pszczół i ptaków. W namiocie dla zwinek.
Pozdrawiam z Podlasia seedkris
-
anulab
- Przyjaciel Forum - gold

- Posty: 12326
- Od: 22 lut 2011, o 18:41
- Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
- Lokalizacja: województwo mazowieckie
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Rankiem 0 stopni.Truskawek nie przykryłam bo miało być 2 stopnie,ale czarnych kwiatów nie przybyło.
Deszcz nie padał.
To chyba ostatnia noc z przymrozkiem.
To chyba ostatnia noc z przymrozkiem.
- bioy
- Przyjaciel Forum - gold

- Posty: 3801
- Od: 7 maja 2012, o 12:04
- Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
- Lokalizacja: podkarpacie 356 m.n.p.m.
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
U mnie noc zimna, trzy na plusie. Na noc przyniosłem do domu tylko dyniowate, pomidory i papryki zostały w tunelu. Nazwijmy to hartowaniem...
W mojej lokalizacji noce 12 i 13-tego mają być najzimniejsze.
W mojej lokalizacji noce 12 i 13-tego mają być najzimniejsze.
Pozdrawiam, Jacek
-
anulab
- Przyjaciel Forum - gold

- Posty: 12326
- Od: 22 lut 2011, o 18:41
- Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
- Lokalizacja: województwo mazowieckie
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Wczoraj okryłam i noc była cieplejsza.
Ranek rześki ,słonecznie.Czekam na deszcz,dlatego podlewam.
Rośliny podlane lepiej zatrzymują wodę.
Rośliny podlane lepiej zatrzymują wodę.
- Dolnoslonzok
- Przyjaciel Forum - gold

- Posty: 2496
- Od: 5 wrz 2010, o 10:46
- Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
- Lokalizacja: Oldrzyszowice,w widłach Odry i Nysy Kł., pow. Brzeg, woj.opolskie, hist. Dolny Śląsk, Nizina Śląska.
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
A u mnie po pochmurnym, ale ciepłym dniu wieczorem przyszedł w końcu z płd.-zach. front znad Czech. Pierwszy deszcz od chyba dwóch miesięcy. Spokojny, typowo jak kiedyś w maju. Nad Brzegiem przetaczała się burza. U mnie słychać było jej miarowe grzmoty. Deszcz padał całą noc i jeszcze coś tam kropi. Wieczorem ma się przejaśniać. We wschodniej Francji już dzisiaj pierwszy poranek z przymrozkiem na Zimnych Ogrodników.


-
anulab
- Przyjaciel Forum - gold

- Posty: 12326
- Od: 22 lut 2011, o 18:41
- Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
- Lokalizacja: województwo mazowieckie
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
W końcu i u mnie padał deszcz.
Czekam na więcej. Powietrze czyste i lepiej się oddycha.
- Igala
- Przyjaciel Forum - gold

- Posty: 3103
- Od: 11 gru 2012, o 19:25
- Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
- Lokalizacja: Małopolska
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Tylko 8C, pada i pada., dzięki Bogu... tylko ten zimny wiatr brrr.. 
Zapraszam serdecznie! Iga
Kontrolowana dzikość cz.2
Kontrolowana dzikość cz.2
-
dziad_Jag
- Przyjaciel Forum - gold

- Posty: 1147
- Od: 14 paź 2014, o 12:05
- Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
- Lokalizacja: Warszawa/północne Mazowsze
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
No to Pankracy przytargał i otworzył worek z zimnem! Na szczęście nie sięgnął do samego dna i obyło się bez mrozu.
Tyle pociechy że wreszcie przyzwoicie popadało.
Tyle pociechy że wreszcie przyzwoicie popadało.
- Szczurbobik
- Przyjaciel Forum - gold

- Posty: 3001
- Od: 17 lut 2016, o 20:29
- Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
- Lokalizacja: okolice Torunia
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
Zazdroszczę Wam tego deszczu. U mnie wczoraj trochę popadało, ale nie tyle, żeby podlać pod drzewami 
Pozdrawiam Lucyna
- seedkris
- Przyjaciel Forum - gold

- Posty: 4066
- Od: 1 lut 2009, o 11:56
- Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
- Lokalizacja: Podlasie 5 min > Białystok
Re: Jaką macie dziś pogodę ogrodnicy? Cz.2
O poranku +4C za oknem. W polu pomidory fioletowe się zrobiły, te co nie przemarzły. Dzień ciepły i słoneczny z lekkim wiatrem. Dziś rozbieram osłony z winorośli. Mam nadzieję iż te przymrozki nie powrócą.
Pozdrawiam z Podlasia seedkris

