









Potwierdzam te obserwacje.gienia1230 pisze: ↑29 mar 2026, o 16:19 ZIMNO BRRR, u nas jest taka prawidłowość, nie pamiętam żeby kiedykolwiek było inaczej (może i w innych rejonach też), zawsze gdy kwitnie tarnina i mirabelki jest bardzo zimno. Miedzy blokami rosną dwie , kwitły pięknie.






