NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

WAŻNE informacje. Bezwzględnie przeczytaj przed rozpoczęciem korzystania z FORUM !
ODPOWIEDZ
jagusia111

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

A ja mam jeszcze takie pytanie czy nie dałoby się tak zrobić żeby po przeniesieniu posta z wątku do wątku nazwa wątku powiązana z tym postem zmieniała się automatycznie na ten do którego post został przeniesiony. W starej wersji tytuły wątków nad poszczególnymi postami były mniej krzykliwe i nie zwracały uwagi, obecnie bardzo rzucają się w oczy i jeśli post został przeniesiony z innego wątku to w pewnym momencie można się totalnie pogubić i nie wiadomo jaki wątek się czyta.
A druga kwestia jeśli chcę wstawić link bezpośrednio do danego posta to w jaki sposób go uzyskać?
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Aga, ad2. Kliknij w tytuł wątku bezpośrednio w poście do którego link potrzebujesz, skopiuj z paska i gotowe. :uszy
A co do przenoszenia (w chwili obecnej) możesz zmienić tytuł w poście który przeniosłaś na odpowiedni podczas jego edycji.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7588
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Obecnie do połowy stycznia 2023 nie przewiduję dalszych modyfikacji
Idą Święta Bożego Narodzenia i trzeba wreszcie odpocząć ;:196
Dziękuję za zrozumienie. ;:4
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6334
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Iwono ja jeszcze raz w tej samej sprawie. Zależy mi bardzo na oznaczeniu mojego wątku, dotychczas wszystkie części wątku posiadały to oznaczenie i było to bardzo przydatne. Na nowym Forum nadal jest informacja o możliwości posiadania ikony sygnalizującej innym typ swojego wątku viewtopic.php?t=50440. Dlaczego więc nie mogłabym z niej skorzystać?
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
-Iwona-
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4024
Od: 4 lut 2011, o 13:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Chyba nie przeczytałaś :arrow: viewtopic.php?p=6400318#p6400318
To było poprzednie Forum dziesięć lat temu... jak widać niektóre tematy mogły się zdezaktualizować.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7588
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

1. Nie może być tych ikon na tym forum i niestety nie będzie, tak jak pisałem. Nie ma obecnie w systemie oprogramowania części odpowiedzialnej za te ikony więc musimy odpuścić ten element, bardzo proszę nie wracajmy do tego bo i tak masa innych spraw jeszcze czeka

2. Od dziś 19 XII dopracowano wersje forum na komórki w Landscape oraz Portrait oraz na iPady też w dwóch wersjach
(wcześniej dopracowane były wersje na komputery i laptopy)
Więc od dziś mamy 100% pełnokrwiste, szybkie i nowoczesne forum , także dostosowane do wszystkich typów przeglądarek (Safari, Firefox, Opera, Chrome itp.) ;:136
To była duża praca... wbrew pozorom

Miłego wieczoru
;:4
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6334
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Dziękuję i przepraszam, że zabrałam Wam tyle cennego czasu.
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7588
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Nie ma za co przepraszać ;:180
Miłego dnia!
Admin.
KamilK02
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2844
Od: 10 kwie 2016, o 20:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ropica k. Gorlic

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Jest problem z usuwaniem prywatnych wiadomości, zaznaczyłem odpowiednie dałem usuń zaznaczone z rozwijanego meni i przycisk usuń zaznaczone, po czym odznaczyło z powrotem nie kasując
Pozdrawiam Kamil
Porównanie siły wzrostu podkładek jabłoni1 2
gienia1230
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7499
Od: 17 kwie 2008, o 11:49
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Dębicy

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Kamil, po lewej stronie na dole strony jest "wykonaj", kliknij i usunie, sprawdzałam.
Pozdrawiam! Gienia.
KamilK02
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2844
Od: 10 kwie 2016, o 20:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ropica k. Gorlic

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Gienia dziękuję pomogło, przedtem dawałem i nie skutkowało. :wit
Pozdrawiam Kamil
Porównanie siły wzrostu podkładek jabłoni1 2
Awatar użytkownika
kuneg
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1196
Od: 29 sty 2021, o 08:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław / okolice Trzebnicy

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Jak dla mnie, to kolumna z tekstem jest za wąska, a kolumna z kartami silver/gold za szeroka.
Zdjęcia w kolumnie z tekstem też są za małe.
To dotyczy telefonu. Czy mogę coś z tym zrobić?

Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7588
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

No na telefonie niestety tak mało miejsca jest i trudno coś z tym tu zrobić. Na tabletach jest już sporo , jednak mały ekran telefonu ogranicza wszystko najbardziej.
Może w poziomie, będzie więcej przestrzeni, proszę spróbować.
Miłego dnia!
Admin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „REGULAMINY, ogłoszenia, konkursy, FAQ”