Kolejny sezon w ROD... cd.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11292
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

To wielka dla mnie przyjemność i nagroda gdy ktoś dostrzega i wyraża uznanie dla pokazywanych tu moich obrazków! ;:180 ;:97
Bardzo dziękuję Beatko i serdeczności ślę! ;:196

Dzisiaj piękna słoneczna niedziela niestety nie dane mi cieszyć się urokami jesieni poza czterema ścianami mieszkania i balkonem... :(

Obrazek jesiennie...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, na Twojej działeczce wszystkie odcienie czerwieni, a dominuje szkarłat, karmin, a nawet purpura i amarant. ;:215
Pięknie te nasycone jesienne barwy oddają Twoje zdjęcia rozmaitych liści, a także niektórych kwitnących jeszcze kwiatów, np. róż. ;:333 ;:303
Wreszcie cieplutkie brązy, pomarańcze i żółcie. ;:63 Wszystko to tworzy taki ciepły, przytulny klimacik Twojego wątku. ;:138 ;:138

Dobrego tygodnia, Maryniu. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11292
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Lucynko ;:196 coraz bardziej widoczna jest jesień w moim ogródku a ja chętnie sięgam po aparat aby utrwalać te gorące barwy... :D Oby jak najwięcej jeszcze takich pięknych dni w tym roku! Przed nami 2 piękne dni :heja a dalej znów kilka dni mało atrakcyjnych. ;:222 Mam nadzieję,że dzisiejszy dzień spędzę na działce...
Miłego dnia ;:97

jesiennieObrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2884
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, u Ciebie ta jesień jakaś bardziej kolorowa, złocista, skąpana w promieniach słońca ;:138 .
Miałaś się nie forsować, tylko wydawać polecenia ekipie, a tu czytam, że poszalałaś ;:124 i kolano się zbuntowało!
Nie pochwalą Cię na rehabilitacji ;:168
Szkoda niedzieli spędzonej w domu, ale i dla mnie balkon był wczoraj najprzyjemniejszym miejscem :tan , bo w ogrodzie, mimo słońca, silny wiatr skutecznie obniżał temperaturę, a do zrobienia wyraźnego zdjęcia, trzeba było wprost anielskiej cierpliwości;:174 .
Mam nadzieję, że odpoczynek i kapusta pomogły i pobyt na działce będzie udany ;:215
Miłego dnia, Maryniu ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, na Twojej działeczce więcej jesiennych barw niż na mojej ;:215 , ale bardzo szybko się to zmieni, ponieważ czytałam, że idą zimne dni, a noce z przymrozkami. ;:oj Dzisiaj było cudownie cieplutko, niestety, tylko trzy godzinki spędziłam na działce. :)
Widzę u Ciebie kwitnące tojady ;:333 Na swoje długo czekałam i dopiero dzisiaj mogłam się im przyjrzeć. ;:219 Młodziutkie i mało mają kwiatków, ale mają! ;:303
Mam nadzieję, że więcej czasu niż ja spędziłaś dzisiaj na działeczce. :lol: Korzystaj z ciepełka, póki jeszcze jest. ;:3

Trzymaj się zdrowo i cieplutko. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11292
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Wykorzystuję Lucynko ostatnie dni i promienie ;:3 ,wczorajszy dzień spędziłam na działce samotnie, cd. wycinania bylin i dzień zleciał...Późnym popołudniem wróciłam do domu,dzięki uprzejmości działkowych sąsiadów zostałam odwieziona pod sam dom :D Nie musiałam wzywać taxi... :lol:
Za chwilę , wraz z moją męską ekipą jedziemy na 'ognicho', letni urobek wysuszony więc pora i czas na palenie. ;:108 Od jutra pogoda się popsuje... ;:131
Tobie życzę udanego dnia! ;:196 ;:167

jesienne migawki... ;:177

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

U mnie już dzisiaj pogoda się zbiesiła. Jest dużo chłodniej, pada deszcz, ciemne chmury wiszą nisko nad głową, toteż zostałam w domu. Zresztą i tak czekałam na kuriera, bo sobie ciutkę ( a nawet więcej niż ciutkę) zaszalałam.

Maryniu, jak miło mieć dobrych sąsiadów! ;:215
Zdjęcia z jesiennej działeczki - jak zawsze - fantastyczne ;:138 ;:138 , a kolory jesieni takie energetyczne, że mój nastrój się dzięki nim znacznie poprawił. ;:215 ;:303 Dziękuję. ;:167

Pozdrawiam cieplutko. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11292
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Ostatnio doświadczam forumowych przeszkód...Padł mi ;:101 ,wnuczka użyczyła mi swojego luźnego laptopa ale przez 2 dni nie miałam dostępu do swoich zdjęć a potem zbiesił się F... :? Wreszcie sytuacja wróciła do normy więc działam... :D
Dzisiaj piękna ,prawdziwie jesienna pogoda, ma być jeszcze kilka pięknych dni..Oby...
Lucynko jeszcze szalejesz z zakupami? ;:138 Będziemy podziwiać nowości w odpowiednim czasie :D ;:333
;:167 ;:196 Serdeczności!


październikowe migawki...Obrazek

Obrazek
tojad zdążył zakwitnąć tej jesieni
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, przeglądanie Twoich zdjęć to prawdziwa przyjemność i choćbym sto razy się im przyglądała, za każdym razem odkrywam coś nowego, na co wcześniej nie zwróciłam uwagi. ;:215
Nie będę wracała do wcześniejszych, skupię się na ostatnich, które szczególnie zadziałały na moją wyobraźnię i, chwaląc wszystkie, szczególną uwagę zwrócę na chabrowe "gwiazdki" marcinków na ciemnym "nocnym niebie" oraz prześwietlone słonkiem żółte jesienne listki. ;:138 ;:138

Cieszę się, że problemy z kompem masz za sobą. ;:333 Wiem z autopsji, jakie to wkurzające. ;:145
Z F... rozstałam się już jakiś czas temu, bo też mnie czasami do szewskiej pasji doprowadzał. Teraz korzystam z innego bezpłatnego hostingu i jestem zadowolona. :D

Chwalisz pogodę, a ja ją przeklinam. U mnie od kilku już dni ołowiane chmury, z których od czasu do czasu spadają warkocze deszczu. Zimno, ciemno i niesympatycznie. ;:oj
Niech zatem chociaż Tobie jesienne słonko ozłaca świat jak najdłużej. ;:3 ;:3

Co do moich zakupów, to kupiłam jedną roślinkę, ale za to taką drogą, że portfel znacznie schudł, :shock: dlatego twierdzę, że zaszalałam. Gdyby M wiedział.... ;:306

Trzymaj się, Kochana cieplutko i zdrowiutko. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu rabaty i rośliny w słońcu jak zwykle cudne. ;:138 ;:oj Świetnie, że z pomocnikami udało się przygotować działkę do zimy.
Słońce i ciepło dziś mnie pogoniło z domu i też trochę popracowałam. Mam nadzieję, że kolano już się uspokoiło. ;:168
Moja cała prawa noga w nocy mi dokuczła, musiałam strzelać gole w sobotę i niedzielę. ;:306
Zdrowia i ciepłego tygodnia. ;:3
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11292
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Lucynko ;:97 fanko moich zdjęć słowa wdzięczności ślę za wyrazy uznania,którymi nieustannie mnie obdarzasz! :D ;:180 ;:196
Chciałoby się więcej ...Wiem,że zainteresowanych moimi zdjęciami i takich wciąż w nich
gmerających , studiujących i usiłujących je wykorzystywać dla siebie nie brakuje :oops: ale tak po cichutku ...
Dzisiaj zapowiada się dla mnie miły dzień. :) Spotkanie z dawno nie widzianą Koleżanką,chcemy podjechać na Cmentarz a potem godziny rozmów,wspomnień, :( Tylko pogoda się psuje ale mam nadzieję,że nic nam tym razem nie przeszkodzi.
F lubię i będę z niego korzystać jak długo się da,na szczęście znów działa. ;:108

Soniu ;:180 ;:196 jesienne światło czyni świat bajkowym więc i zwykłe rabaty i rośliny nabierają cech niezwykłości :) Kolano moje już w porządku,wnet wizyta u ortopedy,nawet udało mi się dość szybko zarejestrować do poradni w przychodni.

październikowe migawki...Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, czyżby u Ciebie śnieg spadł? :lol: :lol:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/6f6548f2d376dc37
Śliczne te chabrowe marcinki. ;:215 ;:303 Białe też, ale te chabrowe! ;:138 ;:138
Jak zawsze cudne zdjęcia. ;:63 Nigdy nie przestanę ich chwalić. :D

Milo jest spotkać się z lubianą koleżanką, z którą sympatycznie można spędzić czas. ;:333
Moja przyjaciółka, jeszcze ze szkolnej ławy, mieszka daleko, bo w okolicy Gdańska i odwiedzamy się coraz rzadziej. ;:174 Pesele. ;:108

Słonecznych dni życzę i ciepłych nocy. ;:3 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11292
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Lucynko ;:196 ;:167 ,to raczej strzępy waty cukrowej... :D Ty masz peruczki perukowca a ja watę cukrową mozgi trzcinowatej...Jest u mnie od 40 lat,co kilka lat lekko wyrywam wiosną jej kłącza a kilka rośnie nadal bo jest ekspansywna choć łatwa do okiełznania. To moja pierwsza trawa ogrodowa.
Chabrowe marcinki dziękują za uwagę! ;:180
Miło mi jak zwykle i dziękuję za pochwały zdjęć...Tak mi rób... ;:180 ;:306
Koleżanka-Przyjaciółka także z ławy szkolnej,jedna z 3 ;:167 z którymi jesteśmy w kontakcie telefonicznym i osobistym na bieżąco już ponad pół wieku ;:oj ...Dzieli nas odległość 9 km...To jest taka prawdziwa i bezinteresowna ,dozgonna? przyjaźń na dobre i na złe...Na wesela :heja i smutki ;:145 ... Niestety,jadąc wczoraj do mnie ,brała udział w zdarzeniu drogowym na szczęście niegroźny/m dla niej ale auto ucierpiało i spotkanie nasze nie doszło póki co do skutku... :(
Pogoda dopisuje ale nie byłam w tym tygodniu na działce,kolejne sprawy urzędowe odliczam :roll: ...a jest ich nie mało a dzień już krótki... ;:108
Serdeczności za wytrwałość! :D ;:97 ;:100

październikowe migawki... ;:177

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”