Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
bina12
1000p
1000p
Posty: 1729
Od: 17 mar 2011, o 13:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

:wit Ale porządek u ciebie aż zazdroszczę , o zdjęciach nie mówię bo mi dech zaparło ;:180 - ja mam problem z Brzoskwiniami , coś je żre ;:202
- Motyle wymyślają cudowne bajki, by je podszeptywać kwiatom.- Pozdrawiam Ewa

Na końcu tęczy - Na końcu tęczy cz.2
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Michale!...super ,ze w końcu zawitałeś ponownie na FO. Zdjęcia rewelacyjne...ale w ogrodzie wręcz bajecznie ;:215
Pozdrawiam serdecznie!
P. S.Wcale nie dziwię się,że nie wyrabiasz się z pracami ogrodowymi...ja tez krążę jak w amoku po swoich"hektarach", a chwasty...atakują :;230
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42153
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Ewa Bina i Michale O ja też brzoskwinie mam zaatakowane przez kędzierzawość, akurat ja w tym czasie wyjeżdżałam i nie kropiłam, ale moi znajomi mimo oprysku mają straszną kędzierzawość. Pewnie to wina łagodnej zimy. Owoców parę sztuk, jedynie na Saturnie i to rocznym są owocki.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 17042
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

:wit
Ja też lubię Twoje historyjki i sympatyczne kociule ;:108
Ale i kwitnienia masz ładne ;:173 Ech nie ma to jak lato ;:167
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Michałku, a ja właśnie chwalę się u siebie ostróżkami od Ciebie ;:167 . Zdjęcia jak zwykle fantastyczne i kosmiczne i w ogóle ;:138
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2567
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Witaj Michale ,nie tylko ty mniej czasu spędzasz na forum .Ja też rzadko jestem ale z innych powodów niż ty niestety i tego ci troszkę zazdroszczę.Zdjęcia są bajeczne,takie piękne jak malowane,nadawały by się na pocztówki bo są takie cudne.Oj masz pracy ,ale warto.Życzę miłego dnia :)
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Zdjecia przepiekne
Awatar użytkownika
Darmokot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1953
Od: 10 lis 2012, o 20:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kieleckie

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Barbarka Dziękuję za miłe przywitanie ;:168
Ewa Widać nasze koty są wielodomne. Gruszek też będzie niewiele ale z jabłkami będę mieć klęskę urodzaju, szczególnie z kosztelami. Śliwek zapowiadała się masa ale dostały chorób, których nigdy nie miały i zostały pojedyncze owoce. O siatkach na czereśnie myślałem ale cięzko jest owinąć drzewo mające 7 metrów wysokości i 8 szerokości....chyba, że każdą gałąź osobno ;:306
Tereniu Dzięki ;:180 Na Marysię nie będę czekać bo jak mi napisała może jej zejść do jesieni albo i dłużej :wink: Będziesz w domu w przyszłym tygodniu? Mógłbym przyjechać w któryś dzień, np we wtorek.
Beatka Beatrice Koty ostatnio są mniej żerte to by się za mnie nie brały, nawet karmy nie chcą jeść, upały je wykończyły.
Jagódko Lepiej żeby to trio wokalne śpiewało na lampie niż na czereśni ;:306 Cieszę się, że Ci truskawka smakowała, moje w tym roku w ilości ogromnej ale w smaku nie bardzo, wcale nie są słodkie. Lilie, które mi wysłałaś w październiku mają już pąki i wyczekuję ich trąb :D Dziękuję, że zajrzałaś ;:168
Marysiu Aparat ten sam ale przyroda coraz bogatsza to i zdjęcia inne. Zeby rozmiar był większy to na zdjęcie starczy kliknąc albo otworzyć w nowym oknie i tam jest taki prostokącik powiększ i wyskoczy zdjęcie większe od monitora :D Jeśli teraz nie dasz rady to chociaż podjedź jesienią , w październiku też jest pięknie ;:oj Darmokot chyba siedzi w drugim domu bo go już od 2 dni nie widziałem.
Gosia To z bucikami to kokornak, w tym roku zakwitł pierwszy raz. Z ciekawie kwitnących lub bardziej owocujących będę mieć palecznika trupie palce, chyba w sierpniu się wybarwi bo palce już zawiązał :D
Ewa Bina Co do porządku to on dopiero będzie bo kupiłem sobie taką halabardę do obcinania trawy , którą kiedyś pokazywała Ewa gajowa. Robota wykonana przez owo urządzenie wygląda tak
Obrazek
Może masz kędzierzawość na brzoskwiniach? Ja też mam mimo pryskania ale owoce są.
Bogusiu Dziękuję ;:180 No właśnie z pracami nie wyrabiam i wymyślam coraz to nowe, w przyszłym tygodniu zamierzam wykopać wszystkie ścieżki między kwiatkami na 30 cm , zamówić piachu i zasypać. Z piachu będzie łatwiej chwasty wyrywać a ze ścieżek muszę szpadlem zrywać z glebą, potem suszyć, otrzepywać i nasypywać od nowa, za dużo roboty. Wczoraj jeszcze udało mi się sad skosić w 3,5 godziny - mój rekord :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
I teraz tak chodzę i się delektuję tym widokiem bo to długo nie potrwa, jeszcze dziś rano skosiłem podwórko, tylko gości przyjmować :lol:
Marysiu Już od paru lat się przekonałem, że kędzierzawość nie zależy od pryskania, raz się pojawi a raz nie a brzoskwinie i tak są.
Beatrix To tak tylko na zdjęciach wychodzi, w rzeczywistości w każdym zakątku czai się chwast :roll:
Aniu Dziękuję ;:180 Przyznaję, że pogodę dziś wreszcie mam normalną, 22 stopnie a nie upały, przez ostatnie gorące dni nawet z domu się wyjść nie dało, teraz tylko komary wieczorem powstrzymują a szkoda bo zmrok tak późno zapada...
Marzenko Widziałem Twoją, to ja swoimi też się pochwalę
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Beacia Zaraz będzie pracy ciąg dalszy, halabarda w dłoń i atak na trawę :pogon Teraz to wszyscy czasu nie mają, tako okres, w lipcu już będzie spokojniej.
Dorcia Dzięki :wit
Awatar użytkownika
bina12
1000p
1000p
Posty: 1729
Od: 17 mar 2011, o 13:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

:wit Michał ty uważaj z tym zagęszczaniem bo ja ledwo się odnajduję , niedługo będę tunelami zielonymi się przedzierała i zmuszona będę o taką halabardę się postarać ;:306 - Brzoskwinie mają kędzierzawośc to wiem ale chodziło mi o to ,że owoce coś podjada . - Ostróżki masz naprawdę giganty , cudne . ;:63
- Motyle wymyślają cudowne bajki, by je podszeptywać kwiatom.- Pozdrawiam Ewa

Na końcu tęczy - Na końcu tęczy cz.2
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42153
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Michał to ja dobrze wiem co mam zrobić ze zdjęciami, ale leniwa jestem :oops:
Już wiem kiedy będę celować z odwiedzinami jak dojrzeją kosztele ;:306
A może ja Ci zioła dla mamy wyślę paczką? i co tam jeszcze chciałeś :?:
Ja na brzoskwiniach mam kędzierzawość, a nie mam owoców ;:185 i jedną brzoskwinię która była szczególnie podatna kiedyś straciłam ;:304
Awatar użytkownika
Rewi
1000p
1000p
Posty: 3623
Od: 17 lip 2012, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Woj. Lubelskie
Kontakt:

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Te ostróżki ;:oj ;:oj Cudownie tam masz :wit
Zapraszam serdecznie służę pomocą, pozdrawiam Ewa! ;)
Pomysł na ogród-projekty do wykorzystania!,
Ogród rewii cz.III !
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Michale ! przyszłam nasycić oczy pięknymi widokami , a szczególnie ostróżkami- gigantami.. Moje od Ciebie tez takie wielkie, czy mam szukać wokół nich sadzonek?Pozdrawiam serdecznie!
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21496
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Darmokoty ,Diabliki i inne kocidła w ogrodzie 2

Post »

Ostróżki ;:138 Moje jeszcze nie kwitną jak należy, a i przez suszę niskie jakieś wyrosły. I tak się ucieszę, kiedy je zobaczę :D
Podoba mi się nazwa "halabarda", w zasadzie idealna dla noża do trawy :D
Na śliwce siedzi chyba mszyca, która oprysków się nie boi-liście są ciągle poskręcane. Owoców nie widzę, a gałęzie mnie denerwują, bo liście pokryte spadzią.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”