W moim ogródku Cz.5 Becia

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
kasia126126
1000p
1000p
Posty: 1025
Od: 8 cze 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Beatko, zapadłaś w zimowy sen czy taka zabiegana jesteś? Jakoś Cię tutaj nie widzę ;:185
Pozdrawiam.
Kasia
Mój mały zielony świat
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Kasiu marazm zimowy mnie ogarnął ale już nie długo wiosna więc zaczęłam przeglądać oferty szkółek i sklepów ogrodniczych co by tu można w stosownej cenie .Planuje ścieżki więc jakieś formy do wyrobu ich trzeba ,bo wiesz jak zwykle powoli a samodzielnie coś zrobić trzeba żeby jeszcze jakoś wyglądało.troszkę w domu zmienialiśmy sufity oświetlenie .
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

O Beatka budzi się z zimowego snu ;:215 , pozdrawiam serdecznie :wit
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Beatka obudziła się z zimowego snu, ale czy dzisiejszy śnieg powtórnie jej nie zasypał. ;:306
;:138 kolejne plany do realizacji, ambitna z Ciebie kobietka, wiem że wszystko Ci się uda i tego Ci życzę z całego serca, no i jeszcze nieustającego zdrówka dla całej rodzinki. ;:167 ;:cm ;:cm
No to do wiosny. :wit
Awatar użytkownika
kasia126126
1000p
1000p
Posty: 1025
Od: 8 cze 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Beatko, ty to nigdy się nie nudzisz. Pracowita z ciebie mróweczka. Ja też przeglądam oferty szkółek i wstępnie jestem umówiona z Marzenką (manenka71) na zakupy wiosną, ale myślę że tak dopiero w maju bo wcześniej to chyba nie ma co sobie głowy zaprzątać. Na razie poczyniłam zakupy nasion i przymierzam się do tej jakże wdzięcznej czynności. Niemniej jednak zdrowy rozsądek każe mi czekać jeszcze co najmniej miesiąc. Ciekawe, czy wiosna w tym roku również będzie tak szybka i upalna.
Pozdrawiam.
Kasia
Mój mały zielony świat
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Hej ,tak umowiłyśmy się z Kaśką na wyjazd ,a do Ciebie pewnie póżną wiosną zajedziemy zobaczyć jak wszystko porosło,i co tam nasadziłas ,ja juz zakupków zrobiłam troszkę ale przyjdzie to dopiero pod koniec marca .
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Ok Marzenko tylko późną wiosną najlepszy dla mnie koniec czerwca ale jak wam będzie pasowało. bo u mnie zimno póki co . Dopiero co zaczęło się ocieplać i ledwie dwa dni coś porobiłam .Dziś sadziłam żywopłot z tawuły szarej.tak z 50 sztuk kilka brzózek , sosenki świerków kilka jeszcze muszę coś dosadzić od drogi bo zagospodarować trzeba .Posadziłam jeszcze kilka grusz i jabłonek starych odmian .Najdłużej nam przy stawku zeszło tydzień wycinaliśmy wierzby i inne odrosty a palenia na dłuższy czas .Wycinamy tak co trzeci rok.jeszcze rębakiem trzeba pociąć ale teraz M robi w polu..Ogrodówkę i anabelki muszę podzielić ale ja tylko sobota niedziela w tygodniu mało czasu mam.
jakoś wolno mi idzie w tym roku.
Awatar użytkownika
kasia126126
1000p
1000p
Posty: 1025
Od: 8 cze 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Boszszszeee! 50 sztuk tawuły, brzózki i świerki? I Ty mówisz, że mało zrobiłaś ;:oj No, kobieto masz rozpęd jak bolid formuły 1 ;:108 Już się boję pomyśleć co będziesz wyczyniać latem. Nawet jeśli będziecie ocieplać dom to coś mi się wydaje, że i tak machniesz roboty w ogrodzie że ho, ho . My to prawdziwe leniwce przy Tobie ;:108 ;:108 Aż mi wstyd ;:145 Idę do ogrodu ..........
Pozdrawiam.
Kasia
Mój mały zielony świat
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Kaśka no co Ty ;:306 ;:306 coś tam zrobię ale wolno mi idzie.Ja też idę przesadzić perukowca i pewnie jeszcze coś.Dziś mam ciepełko na dworze trzeba skorzystać z pogody.
Awatar użytkownika
wielkakulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8593
Od: 5 wrz 2012, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 30 km poniżej Wrocławia

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Witaj. Przesadzasz perukowca, nie za późno?
Awatar użytkownika
juni
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2079
Od: 17 wrz 2009, o 10:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rybnik

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Witaj Beciu wiosennie. ;:3

Z Ciebie to trzeba brać przykład ile można zrobić w jednym sezonie.
Szczerze podziwiam!
Awatar użytkownika
becia123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5002
Od: 12 wrz 2012, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: RYPIN -okolice

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Kasiu Aniu Beatko
Perukowca nie przesadziłam za to róże tak pnące .Dosadziłam kilka dereni bo 10 hortensji padło po zimie. Robi się rabatka z trawkami powoli się do nich przekonuje. Zielsko rośnie na potęgę mimo suszy.Posadziłam setkę dalii .A majówkę , zimną w domku robiliśmy remont w kuchni sufit światełka sufitowe dziś po pracy gładzie jutro malowanie zostanie . Po weekendzie wstawię kilka zdjęć ale jak w nowej części ogarniałam to w starej zielono od tego czego nie powinno być ale zrobi się byle siły były. Pomidorki posadziłam nie wiem czy dziś nie podmarzły , jagody kamczackie w piątek myślę posadzić stoją w kolejce .Fasolka bób już z 5 cm mają a reszta czeka na swoja kolej. :D Miałam urodziny w kwietniu a ,że moja połowa nauczona ,iż nie kupuje mi się nic co się nie przyda cóż zastałam po powrocie z pracy ? 20 krawężników więc muszę je wkopać :;230 :;230 :;230 jak czas będzie .Może mało romantyczne ale funkcjonalne i tak to z dnia na dzień coraz młodsi my a ogródek dojrzewa. ;:162 ;:168 Pozdrawiam.

:D

Wiosennie.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dalej wiosennie jeszcze kwietniowo.
Obrazek

To z nowej części
Obrazek

trawki.
Obrazek

Tu w starszej części.

Obrazek

I jeszcze
Jarzębina w towarzystwie.
Obrazek

Widoczek na młoda część.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Już majowe.
Po deszczu.

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z rozchodnikami ,czosnkami kasztan w tle
Obrazek
Tu już chwasty są

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To nowa część z przed dwu dni dziś już inaczej
Obrazek
Na koniec.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: W moim ogródku Cz.5 Becia

Post »

Beatko, w tak wielkim ogrodzie zawsze jest coś do zrobienia, tym bardziej że pozyskujesz i urządzasz kolejne spłachetki ziemi. ;:215
Dobór roślin i aranżacja przestrzenna wspaniale Ci się udała, ogród dojrzewa i pięknieje z każdym dniem, brawo Ty. ;:433 ;:433
Pozostaje mi życzyć Ci wytrwałości, zdrowia, dużo czasu i sił do ogarnięcia tego wszystkiego.A przede wszystkim wspaniałej pogody. ;:3 ;:3 ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”