Moje małe co nieco cz. III

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6323
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu, byłaś może w Skansenie przy Parku Śląskim?
Ja dopiero tam dzisiaj przypadkowo trafiłam i wróciłam zachwycona! Super sprawa!
Trawy w parku dalej piękne ;:215
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Witaj Olu :wit . Zbliża się nowy sezon a Ty gdzie się podziewasz ?? Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze. Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Kochani witajcie. :wit Wiem że zawaliłam na maxa z moją nieobecnością na FO a już nie mówiąc o swoim wątku. Kłopoty rodzinne ze zdrowiem mamy i teścia powaliły mnie na całego. Nie miałam głowy kompletnie do zabawy w prowadzenie wątku. Od czasu do czasu zaglądałam w najbardziej zaprzyjaźnione wątki lecz nie wpisywałam się .Zaległości mam okropne. Nic nie wiem co się u was dzieje. No i co robię fotki roślinom to wspominam moją forumową rodzinę. Po prostu się stęskniłam. ;:108
A zdjęć mam mnóstwo!!! Pomalutku będę wstawiała te aktualne jak i z początku wiosny. Nie wiem jak często będę bywać ale postaram się trochę uaktywnić. Robię to też dla mojej chorej mamy, która nie wychodzi z domu i chociaż tak jej przybliżę, co się u mnie na ogrodzie dzieje. ;:167


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tulipany już prawie przekwitły a takie były piękne. ;:145

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kochani jak na pierwszy raz po długiej przerwie to było na tyle. Kto mnie nie zapomniał, zapraszam w odwiedziny. Ja lecę po kolei zwiedzać wasze ogrody.
Buziaki. ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu cieszę się ,ze nie zapomniałaś o nas ;:196 .Cóż życie płata nam różne figle, a wcale takie jak ktoś bliski choruje ;:174 .Jednak piękne kolory dają nam chociaż tyle radości ,bo smutków jest aż nadto.Tulipany super kwitną inne kwiatuszki również ;:333
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4980
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu przykro mi, że mama nadal choruje. Miałam nadzieję, że będziesz miała dla nas bardziej radosne nowiny... Trzymam kciuki, aby to się wkrótce zmieniło ;:333 Kwitnienia masz tak piękne, że z pewnością mamie humor poprawią ;:108
Wszyscy w tym roku narzekają na tulipany, a u ciebie dały prawdziwy popis ;:215 I nawet swoje ulubione Exotic Emperror widzę :D
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Witaj _oleander_ ,fajnie ,ze jesteś a tulipanów masz takie kępiska wielkie i takie kolory,że zaniemówiłam ,chyba w jesieni dosadzałaś ,bo jakoś nie pamiętam ich tyle z poprzedniego okresu,poduchy floksów też pięknie sie prezentują ,piszesz w nadwyżkach o cienistych roślinkach ,muszę pomyśleć ,jakie to byś chciała ,a o funkiach nie myślałaś ?pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu, dobrze, że choć czasem będziesz wpadać :) Dużo sił i powrotu do zdrowia dla mamy i teścia.

Pięknie, kolorowo masz w ogrodzie. To zawsze poprawia nastrój. :wit
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Oleńko , najważniejsze , że znowu jesteś bo my też się za Tobą stęskniliśmy ;:196 .Mam mamę w podeszłym wieku , która wymaga też stałego wręcz dozoru i pilnowania we wszystkich czynnościach życiowych , często już boję się ją zostawiać samą a przecież muszę wyjść do pracy a w weekend jadę do ogrodu ale wracam z duszą na ramieniu czy zastanę wszystko jak trzeba .Ogród pięknie pokazuje Ci wiosnę i pozwala chociaż na chwilę zapomnieć o kłopotach , więc wychodź do niego i przy okazji do na na forum jak tylko Ci się uda . Pozdrawiam z całego serca ;:167 ;:168
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Dziewczyny kochane, dziękuję za odwiedziny i miłe słowa. Wieczorem odpowiem na posty, teraz wrzucę tylko parę najświeższych fotek. Dziś na niebie ;:3 od rana to dzialam na całego. A że mam wolne, to nie wiem w co ręce włożyć. Były porządki domowe, obiad, pranie...teraz to co ciągnęło mnie od rana - ogród. Został mi kawałek przy altanie do ogarnięcia i trawę jeszcze trzeba skosić. Ale z tym już uśmiechnę się do moich panów. ;:108
Zostawiam parę zdjęć i lecę dalej działać...


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zdjęcia wgrywam prosto z telefonu a że dawno nie byłam na kompie to ani nie wiem jak one się dodają. Nie są za małe albo za duże? Jakby co to piszcie.... ;:108
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 17031
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Witaj Olu!
Piękną wiosna ;:108
Orliki kwitną na dobre .Moje jeszcze nie.
Różę zapączkowane .Moje jeszcze nie.
Śliczne tulipany.
Tę jeszcze u mnie kwitną ;:108
pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Tak jak obiecałam jestem.
Eluś wiesz jakie to fajne wrażenie tak wracać a wszyscy cię miło witają. Dobrze że tu na FO mam same dobre duszyczki.



Obrazek

Lemonka Izunia witaj. :wit Dziękuję za życzenia dla mamy i teścia. Ogród pomaga mi odreagować i zapomnieć chociaż na chwilę o kłopotach i problemach.


Obrazek

Martuniu tulipany sadziłam dwa lata temu. Bałam się czy powtórzą w tym roku swój spektakl. Bo wiesz jakie lubią być humorzaste.
Ale zrobiły mi niespodziankę i pięknie zakwitły.
Floksy z każdym rokiem coraz bardziej się rozrastają i pięknie wiosną zdobią rabaty.
Co do roślin do cienia to mam na wejściu rabatę pod drzewami. Z każdym rokiem drzewa są większe a słoneczka na rabacie coraz mniej. Interesuje mnie wszystko co będzie rosło w cieniu. Trochę mam host i brunerę ale za małe na podzielenie. Pomyśl Martuś co byś miała.


Obrazek

Małgosiu Clem do ciebie napiszę na priv. ;:168
Tulipany Exotic Emperror są fantastyczne. To i moje ulubione. ;:167



Obrazek

Jadziu nie zapomniałam kochana. Tylko czasu brak i chęci jak się ma kłopoty. Teraz trochę wyszłam na prostą i postanowiłam że wpuszczę gości do swojego ogrodu.


Obrazek

Aniu anabuko super że jesteś. U mnie już wszystkie róże w pąkach. Muszę tylko jutro skoczyć po coś przeciwko mszycom bo oblepione są na maxa.


Obrazek
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11356
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Ładne tulipany Olu!Miłego dnia! ;:196
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11701
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Moje małe co nieco cz. III

Post »

Olu jak dobrze, że wróciłaś :) Tulipany zakwitły ładnie, u mnie mało, ale i tak się cieszę, że coś zakwitło, bo jesienią nic nie posadziłam.
U mnie mszyce też się pojawiły i już zrobiłam mały oprysk, zmasowane towarzystwo je atakuje ;:124
Życzę zdrówka Tobie i rodzince, bo wiem, że to najważniejsze ;:333

;:47
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”