Moje roślinki - Kasia1007

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stefanek
500p
500p
Posty: 690
Od: 14 maja 2012, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje roślinki - Kasia1007

Post »

;:172
Zieleninka bardzo łana ;:215 ;:138
Boćka szkoda, czym ten biedak będzie się żywił :?: ;:218
Smacznego jajeczka i bogatego zajączka. ;:1

:wit ;:3
Pozdrawiam Stefanek
Mój W http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 29&t=64568" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
katharos
1000p
1000p
Posty: 3057
Od: 4 sie 2012, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moje roślinki - Kasia1007

Post »

Piekne kwitnące wspomnienia ;:oj
Zieloności piękne...choć mnie najbardziej zaskoczyła ta zielono czerwona fitonia...wygląda jak złota ;:138
Awatar użytkownika
Kasia1007
500p
500p
Posty: 738
Od: 19 maja 2012, o 13:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje roślinki - Kasia1007

Post »

Iwonko :wit u siebie. Dziękuję w imieniu kalatei :D Biedak wyglądał na zmęczonego, ale nie ma się co dziwić, oby ta zima sobie już poszła, może w końcu bociek ją wypędzi ;:183

Olu, ja go pilnuję - w każdej wolnej chwili zerkam, czy siedzi w swoim domku ;:108 Jakby co, to dam cynka, ale mam nadzieję, że jednak zostanie pośród nas :uszy

Dzięki Stefanku :) Co do boćka, to przez miejscowość, w której mieszkam przebiega szlak gniazd bocianich. Ten tutaj nieopodal pojawił się jako pierwszy, kilkaset metrów dalej boćków jeszcze nie ma. W każdym razie w taką pogodę ludzie ponoć boćki dokarmiają. Mieszkam tu od ponad roku i zeszłego marca było cieplutko, jak przyleciały. Za to pamiętam, że wtedy też prostowali im gniazdo, a raczej słup, na którym gniazdo się znajduje, bo był jakiś taki krzywy, to była sensacja na pół wsi ;:108
Tobie również smacznego 'święconego' i zajączka zacnego :tan ;:3

Aluniu u mnie pół dnia śnieżyca była, ogromne płatki śniegu leciały z nieba. Po południu trochę się przejaśniło, a później bocianka wypatrzyłam. Może nawet był już tam wcześniej, ale przez ten padający śnieg go nie zauważyłam...

Dziękuję Pysiaczko ;:180

Dziękuję w imieniu roślinek Kasiulka :) Ta fitonia na zdjęciu tak tylko wyszła ozłocona ;:224 Kiedy słonka nie ma, to zdjęcia takie sobie mi wychodzą i z lampą błyskową robię. Tak czy siak całkiem ładna z niej sztuka :)


Wszystkim miłym Forumowiczom, Moderatorom oraz Gościom
życzę zdrowych, spokojnych, radosnych, pełnych wiary i nadziei
Świąt Wielkiej Nocy.
Smacznego Święconego oraz Dyngusa mokrego! ;:1

Obrazek
Awatar użytkownika
justus27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16365
Od: 18 mar 2009, o 18:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorlice/małopolska

Re: Moje roślinki - Kasia1007

Post »

Śliczne nowości u Ciebie zagościły ;)
Super zdjęcie z boćkiem ;:108
parapetowce
Tylko marzenia serca się spełniają.
Awatar użytkownika
fiskomp
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1426
Od: 1 wrz 2010, o 21:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie 6a

Re: Moje roślinki - Kasia1007

Post »

Kasiu śliczne roślinki masz, podobają mi się szczególnie storczyki, a fotka bociana mnie wprost rozczuliła, co on będzie jadł biedaczek....
U mnie kwitnące śnieżyczki przykrył śnieg teraz już się topi, ale tylko listki z nich zostały... ;:145
Zieloni podopieczni u Fiskomp'a
Pozdrawiam - Baśka :)
Awatar użytkownika
Kasia1007
500p
500p
Posty: 738
Od: 19 maja 2012, o 13:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje roślinki - Kasia1007

Post »

Witajcie poświątecznie ;:7

Justynko, dziękuję, ale to już 'staruszki' są. Mieszkają ze mną od dłuższego czasu ;) Niektóre tylko po liftingu - odmłodzone, podzielone i do nowych mieszkanek wsadzone :D Na nowości jeszcze troszkę będę musiała poczekać, bo pogoda niestety nie sprzyja roślinnym zakupom :(

Dziękuję Basiu za miłe słowa :)
Co do boćków, to ludzie je dokarmiają w taką pogodę. Co nie zmienia faktu, że przez cały dzień marzną i śnieg na nie sypie... :( (dziś mamy istną śnieżycę) Przed Świętami jeszcze zapisałam się na bociani portal - chciałam się dowiedzieć, jak można im pomóc, co robić w takich sytuacjach, bo jakoś informacje zdobyte od sąsiadki wydały mi się nie do końca wiarygodne. Tam też dowiedziałam się, że boćki od wieków napotykają na takie niespodziewane załamania pogodowe i nie powinno im się jakoś szczególnie pomagać, (no chyba, że nigdzie nie ma jedzenia, to wtedy i owszem) inaczej można im nawet zaszkodzić.
Wczoraj, jak wracaliśmy ode mnie, to po drodze spotkaliśmy stado bocianów, ponad 20 sztuk, krążyły nad jednym z domostw, a raczej jego sadem - pewnie ktoś je dokarmiał tam właśnie.

Choć na polku było szaro, buro i ponuro, to nam było całkiem wesoło. Tak spędziliśmy Lany Poniedziałek...
Królik ma ok 2,5 m. wzrostu
Obrazek


A w domku więcej radości, na stole pyszności, no i weselszych kolorów

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
katharos
1000p
1000p
Posty: 3057
Od: 4 sie 2012, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moje roślinki - Kasia1007

Post »

Tęcza,ptasie mleczko czy jak tam jeszcze nazywają te pyszności, super kolorowa...ja robię z białek i galaretki, ty też?
Zając przefajny...kto wylazł tak wysoko żeby mu uszy założyć ;:306 U mnie dzieciaki też lepiły...ale klasycznego bałwana, choć nazwały go Roman....po moim bracie ;:306
A co do boćków to też dziś widziałam jednego nad stawem w Wysocicach.Bidulek taki mokry, ale też myslę że sam sobie da radę.
Ponoć za tydzień mooooże będzie wiosna ;:224
Awatar użytkownika
kubasia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4174
Od: 31 mar 2012, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Moje roślinki - Kasia1007

Post »

Jejku ;:oj, jakie fajne słodkości :) Boćków u mnie nie ma, ale całe stada innych ptaków. Przez całą zimę je dokarmiamy :wink: a w tym roku zjadły 15 worków karmy po 25 kg każdy ;:224
Awatar użytkownika
ancyk33
200p
200p
Posty: 448
Od: 7 sty 2013, o 18:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: malopolska

Re: Moje roślinki - Kasia1007

Post »

Kasiu podobno mieszkamy blisko siebie haha zdradz no mi gdzie pomieszkujesz
"Radość z kwiatów - to resztki raju w nas. Philip Otto Runge ----Pozdrawiam -Nula
Moje parapetowce
Awatar użytkownika
elcia1974
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9111
Od: 23 lip 2009, o 18:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Moje roślinki - Kasia1007

Post »

Roślinki u Ciebie wbrew widokom zza okna czują już wiosnę :tan
A tych widoków śnieżnych nie skomentuję bo by mnie jeszcze jakaś ch... trafiła :evil:
Słodkości a już szczególnie to tęczowe ptasie mleczko super ;:138
Napisz mi proszę w wolnej chwili na PW jak je robisz ;:180
Droga przez las nie jest długa, jeśli kocha się osobę, którą idzie się odwiedzic.
Aktualny wątek: Doniczkowi domownicy Eli cz. 7 Poprzednie części: Spis moich wątków
Wątek sprzedażowy: Sprzedam, kupię, wymienię rośliny doniczkowe
Awatar użytkownika
justus27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16365
Od: 18 mar 2009, o 18:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorlice/małopolska

Re: Moje roślinki - Kasia1007

Post »

Fajne pyszności...

Ten zając - też super.
parapetowce
Tylko marzenia serca się spełniają.
Awatar użytkownika
labka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4410
Od: 4 wrz 2012, o 16:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: Moje roślinki - Kasia1007

Post »

Kasiunia..ja mam takie same tulipanki... :tan :tan :tan są piękne...tak się przyglądam i chyba dokładnie te same.. :tan
A na talerzyku piękne słodkości...świętujesz dalej kochanie? :heja Przy takich ozdobach..to pewnie..aż miło...za oknem widok straszny..to lepiej skorzystać z przyjemności... A królik ulepiony jest świetny...super pomysł, zabawa przednia zapewne była..mam nadzieję,że obyło się bez katarku.. ;:138
;:196
Awatar użytkownika
Chrapka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1388
Od: 21 cze 2011, o 00:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Moje roślinki - Kasia1007

Post »

Fajny zajc :) A tulipany bardzo lubię :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”