Storczyki Darka

ODPOWIEDZ
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2806
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Storczyki Darka

Post »

Widzę ze temu woskowemu to zabrakło trochę pigmentu ciekawe czy następnym razem tez powtórzy w ten sposób kwitnienie, Cattleyka obłędna, zawsze mi się podobały tylko myślałam ze są trudne w uprawie a tu niespodzianka większość hybryd nie wymaga jakichś specjalnych zabiegów, też je ostatnio skupuję jak gdzieś spotkam. Darku a gdzie ty swoją kupiłeś?
Awatar użytkownika
darek p
500p
500p
Posty: 527
Od: 11 lip 2010, o 23:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie ok. Wieruszowa

Re: Storczyki Darka

Post »

kasia74 pisze:Darku a gdzie ty swoją kupiłeś?
Na kiermaszu w palmiarni.
moje storczyki http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=38721" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Haim
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2515
Od: 19 cze 2009, o 01:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Tczew

Re: Storczyki Darka

Post »

O mamciu :shock: ile nowości ;:138
Widzisz, jaka ze mnie gapa, dopiero dokładnie doczytałam, że to Cattleya jest z wystawy a Phale z Obi ;:14
Wszystkie trzy piękne i niepowtarzalne, żółtego mam identycznego i u mnie ma fiszkę "Yellow Beauty".
A ten ciemny woskowiec jest rewelacyjny ;:138
Moje Kochane Storczyki ;:167

Pozdrawiam serdecznie, Asia :)
Awatar użytkownika
agata06
1000p
1000p
Posty: 1546
Od: 17 wrz 2010, o 11:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Storczyki Darka

Post »

Piękne nowości ;:108 ciemny woskowy jest zachwycający ;:138
Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości by żyć, pokonywać choroby i umierać w spokoju.
ZAPRASZAM
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Re: Storczyki Darka

Post »

Ale piekne nowości, wszystkie! A co to za Phal. z wystawy, ten po Cattleyi?
Awatar użytkownika
darek p
500p
500p
Posty: 527
Od: 11 lip 2010, o 23:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie ok. Wieruszowa

Re: Storczyki Darka

Post »

To Phal. Tetraspis .Kupiony w czasie gdy żona oglądała Cattleye ,na razie stoi cichutko na parapecie i stara się nie rzucać a oczy ;:224.
moje storczyki http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=38721" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Nesuniaaa
500p
500p
Posty: 924
Od: 8 kwie 2009, o 17:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Storczyki Darka

Post »

Też kupiłam taką sadzonkę tetraspisa :)
Moja już przesadzona do większej doniczki, bo z tamtej dosłownie wychodziła :)
Moje storczyki ------> http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=21813" onclick="window.open(this.href);return false;
Storczyki cz. 2 --------> http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=41733" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Re: Storczyki Darka

Post »

darek p pisze:To Phal. Tetraspis .Kupiony w czasie gdy żona oglądała Cattleye ,na razie stoi cichutko na parapecie i stara się nie rzucać a oczy ;:224.
O, kupiłeś sobie tetraspisika :). Fajnie, bo to naprawdę przyjemny i chetny do kwitnienia storczyk, a przy tym bardzo ładny. masz go z wystawy? Jak ja byłam w Krakowie na wystawie to nie było ani pół tetraspisa, a chciałam kupić C1.
Awatar użytkownika
arlet3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8013
Od: 5 maja 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Storczyki Darka

Post »

Darku kilka dni mnie nie było a Ty tu takie śliczności pokazujesz :shock: ;:138 phal. śliczne ale mnie najbardziej oczarowała cattleya :shock: ;:138 ;:138
MirkaS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1483
Od: 25 mar 2009, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 30 km od Kołobrzegu

Re: Storczyki Darka

Post »

Przychodzę z rewizyta i co widzę całkiem sporą kolekcję. Urzekła mnie cattleya, oraz woskowy phal, cudo.
Z reguły to my kobiety chowamy przed swoimi panami nasze zakupione w skrytości ukochane kwiatuszki, a tu co słyszę Ty skrywasz przed żoną??? ;:108 czyżby nie podzielała Twojej pasji. Zaraz , zaraz skąd ja to znam, tylko że u mnie jest odwrotnie :;230
Pozdrawiam Mirka
Moje wątki
Awatar użytkownika
darek p
500p
500p
Posty: 527
Od: 11 lip 2010, o 23:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie ok. Wieruszowa

Re: Storczyki Darka

Post »

Cattleya oczarowała wszystkich nawet moją Ż. przez co jest nadzieja że nie będę już musiał chować przednią storczyków :D .Niestety już po kwiatach cattleyi :( ,może zmarzła w czasie transportu w niedziele było zimno a do samochodu miałem daleko.Dziś rozerwałem torebkę był w niej jakiś płyn ,woda może to było przyczyną.
moje storczyki http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=38721" onclick="window.open(this.href);return false;
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2806
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Storczyki Darka

Post »

Darku piszesz że chowasz przed zoną kwiaty, a myślałam że wszystkie kobiety lubią kwiatki i tylko się cieszyć że facet też lubi się nimi zajmować, Tu na forum to większość dziewczyn przemyca coś przed mężami, chłopakami ja zresztą też.Właśnie wczoraj na OG zamówiłam dwa nowe i zastanawiam się jak tu znowu wytłumaczyć mężowi że musiałam je kupić bo nie zawsze uda się przechwycić paczkę przed mężem :;230
Awatar użytkownika
AnnaL
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4499
Od: 2 lut 2008, o 14:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podlaskie

Re: Storczyki Darka

Post »

Widać, że kolekcja rośnie w siłę ;:138 i to jaką no no. Cattleyka bajkowa, zakupy z OBI śliczne - urzekło mnie słoneczko ( też je mam) a tetraspisik marzenie. Gratuluję ;:196 Może dobrym pomysłem, by nie chować storczyków przed żoną jest kupienie Jej wyjątkowego okazu na wyjątkowe święto ;:224
Początek mojej przygody.
Początek ... cz.II, cz. III - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=36123" onclick="window.open(this.href);return false;
Fotogaleria Garnek - moje kwitnienia i miejsca gdzie bywam :)))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”