Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6309
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Maryś - wiesz, że jest inaczej niż się rano zanosiło, no jest po "naszemu" ;:138
Zatem z niecierpliwością czekam na kolejne Twoje fotki.
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7674
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Marysiu....A czemu tak się dzieje ?
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Marysiu nowe informacje trochę bardziej optymistyczne bo już się zaczęłam zastanawiać po co ja w takim razie sie produkuję, uwieczniam swój 2018 rok, może jeszcze nic przesądzone, a Twoje cudne, kwieciste zdjęcia tak optymistycznie nastrajają ;:3
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42137
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Wyrok odroczony, więc miejmy nadzieję że ktoś się puknie w głowę! Po wyprostowanych bananach i ogórkach przyszła kolej na nas!

Dorotko a żebyś wiedziała, że ja też poczułam bzyczenie i zapach ;:306 Narkomanki ogrodowe ;:306
Na odludziu też nie da się żyć w moim wieku, bo wiadomo lekarz czy rodzina, a nawet inny sąsiad blisko.
Posiałaś już coś? ;:168

Basiu jak wchodzisz na FO to chyba wiosna blisko. Za oknem czarno-szaro-biało a w sercu maj ;:168

Bea mnie też poraziła ta wiadomość ;:oj Nie damy się i zawsze gdzieś się znajdziemy ;:196 Będą i może coś więcej będzie :D

Ed kwitnące drzewa są przecudne i tak pięknie pachną ;:215

Iwonko ja też o Tobie pomyślałam, ale mam nadzieję że będzie dobrze! ;:215

Lidziu pocieszająca, mam nadzieję że nie trzeba będzie się rozstawać z FO ;:4


Krysiu Unia o nas dba! ACTA2 ;:124



Nad ranem pełnia, czy dzisiaj będzie większy mróz?



Obrazek

Tego chcę!
Obrazek


Obrazek

Tej już nie ma ...koparka ja unicestwiła!
Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Dobrze, że dzień się kończy pomyślnie! Dobranoc!
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Marysiu wczorajsza informacja tak mnie wyprowadziła z równowagi, że nawet M nie mógł się ze mną dogadać. Od razu myślałam do kogo mam telefon zapisany, bo ja nie chcę tracić kontaktu z Wami. Wyrok odroczony, na jak długo się okażę.
Pytasz czy coś siałam jeszcze nie, ziemię mam już wyprażoną, nasionka posegregowane, chyba coś zacznę, muszę uspokoić emocje, a grzebanie w ziemi najbardziej mi pomaga ;:306 Pod koniec stycznia wysiewałam zawsze papryki, a ja jeszcze nasion nie mam tych dużych słodkich, przecież samą ostrą nie będę sadzić.
Takich zielonych pięknych widoków i ja chcę, od razu pomyślałam, że na zdjęciach nie widać jaki masz długi ogród, mogłabym po nim chodzić "w te i wewte" co chwilkę odkrywając jakąś piękność.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7674
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Marysiu ja jeszcze zapytam o rozporządzenia unijne...czy to dotyczy każdego forum ?
Księżyc dzisiejszej nocy nie pozwalał mi zasnąć...Tak już mam ale zastanawiam się zawsze czy on naprawdę tak na mnie działa czy ja sobie żle w głowie poukładałam i sama się nakręcam ;:306
Też zaczynam myśleć o wysiewać ale u mnie warzywniaku nie za duży to wysiewów nie za wiele.
Maryś czy Ty Werbenę patagońską posiadasz w swoich zbiorach ogrodowych....pytam bo miałam w amyum roku pizbierałam nasiona i chciała bym wysiać...Kiedy to zrobić ?
Pozdrawiam Krysia
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42137
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Witam!

Niestety mgły zapanowały nad moją wsią i zaćmienia księżyca nie widziałam, za to w nocy pokój miałam zalany światłem księżyca co mnie parę razy budziło.
Teraz drzewa pokrywa szadź :D

Dorotko, Krysiu po sześciu latach trudno mi było wyobrazić sobie brak miejsca gdzie mogę znaleźć radę, przyjazne dusze i cudowne zdjęcia ogrodów. Przez moment wpadliśmy w emocje i zaczęliśmy się wymieniać przede wszystkim emailami. Przypomniałam sobie że od gmaila gdzie mam pocztę też dostałam coś o 21 stycznia...nerwowo szukałam i nie mam chyba usunęli, więc nie dziwię się że FO też zareagowało. Dzisiaj po raz pierwszy FB usunął mi oficjalne zdjęcia w sieci podane przez kogoś i rozsyłane od paru dni więc coś jest na rzeczy. Co do innych forów nie będę się wypowiadać, ale jeżeli prawo będzie działało i to nawet wstecz...nie będzie ciekawie. Tylko Ci co mają kasę mogą zatrudnić usuwacza czyli cenzora...czyli pojawią się reklamy, bo jakoś trzeba zarabiać. Nie wiem jak Wy ale mnie okropnie wkurzają reklamy i różne pytania, kwadraciki które nim zacznę coś czytać z uporem muszę likwidować ;:223

Dorotko moje papryki ostre się moczą na mokrym ręczniku, werbeny wykonują próby, a reszta w głowie się rodzi ;:306 Fakt że mój ogród w porównaniu z twoim to dżungla. U Ciebie porządek i przejrzystość ale to wynik terenu i ogrodniczki ...u mnie jedno i drugie inne ;:168 ale fajnie że mamy różne ogrody!

Krysiu patagońska musi przemarznąć (stratyfikacja) najlepiej wysiej zaraz i ustaw na zewnątrz gdzieś w zacisznym miejscu, a na wiosnę wykiełkuje. U mnie siała się jak wariatka, ale chyba zanadto ją tępiłam i od razu jej miejsce zajęła werbena hastata...las siewek. W. patagońska uchowała się w tunelu więc na powrót wysiałam na grządce na razie jednej. Nie martw się Krysiu będzie dobrze ;:4


Na wiosnę białe nawet lubię :D

Obrazek


Dobrego tygodnia!
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8022
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Marysiu
Ale się zdenerwowaliśmy rzekomym wyłączeniem F.O. :(
Kawał życia mi tu minął i nauczyłam się bardzo dużo. :)
Szkoda ludzi i wiedzy ogrodniczej zawartej w treści postów.
Wniosek z tego płynie taki ,że zawsze trzeba mieć papierowy kajecik i kontakty zapisane w nim, podobnie w przypadku komórki.
Marysiu szkoda ,że księżyca nie udało się uwiecznić.
Już papryczkę moczysz do wysiania :?: Nie wyciągną się sieweczki :?:
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Marysiu polowałam na "zaćmienie" i zasnęłam :? Wschód słońca niby od tej gorszej strony całkiem ładny i na horyzoncie jakby ocean :lol: Wklepałam adres bloga w zakładki ale to już nie to samo ;:185 Jestem niespokojna o utratę kontaktów z Tobą Marysiu i innymi osobami na forum. Jak tak można traktować ludzi... niech sobie prostują swoje zwoje mózgowe ;:131 to robienie ogólnoświatowego kołchozu z pełną cenzurą już mnie dobija.
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Witaj Marysiu no i po zaćmieniu i u nas nie było wiele widać, bo zasnute niebo było, a budziłam się od 4 co chwile i latałam po mrozie w koszuli, bo z okna u nas nie widac, oj dobrze, że sąsiadów nie interesował ten księżyc, bo ubaw by mięli ;:306 ;:306 ;:306
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16641
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Marysiu, mam nadzieję, że białe nie tylko wiosną lubisz. ;:63
Zaćmienia i ja nie widziałam. ;:185 Chmury nie pozwoliły ;:145 , ale przynajmniej się wyspałam. ;:306 M czuwał i nie miał powodu mnie budzić. ;:138
Pozdrawiam. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42137
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Witam!

Agnieszko na szczęście wyrok bezterminowo odroczony, a na wybory do UN trzeba iść i słuchać kandydatów :D
Nie wyobrażam sobie zaprzepaszczenia tego całego dorobku jednym kliknięciem... ;:oj Tworzyło to tysiące ludzi...bezinteresownie oddając swoją wiedzę ;:162
Tak papierowy kajecik jest pożądany i dlatego co wymieniam telefon wszystko spisuję, bo jedno na karcie inne w pamięci telefon i potem trzeba uzupełnić ;:131
Troszkę tez żałuję, że nie widać było nie tylko księżyca ale NIC ;:306 Miałam nadzieję na poranny czerwony księżyc, bo wcześniej nic by mnie z wyrka nie wygnało.
Nasionka puchną i zaraz pójdą do ziemi, bo ostre sieje się wcześnie więc będzie dobrze ;:215
Ucałowania Agnieszkowe ;:196 Obrazek

Ewciu Nie martw się będzie dobrze, a kontaktu ze mną nie utracisz bo mam Cię na FB i w telefonie! ;:4 Jak będziemy chciały to się znajdziemy...poza tym jakby co to nawet o 5 rano pukaj w moje okienko!
Ja niestety widzę w UN kolejne RWPG tylko standard życia mamy ciut lepszy, a jak wprowadzą poprawność polityczną i i cenzura wróci tylko wymogi inne!

Iwonko to Ty jesteś większa.... ode mnie ja w zimie nie latam w koszulinie tylko ubieram się zimowo. Jedynie latem w szlafroczku ;:306 Teraz to i to może mi się urwać...zobaczymy ;:131

Lucynko tego białego za oknem mam już dość ;:131
No to Ty masz dobrze czujkę w okno wstawiłaś, a sama smacznie spałaś ;:19
Ja już wieczorem czytałam i słyszałam prognozy że niebo będzie zachmurzone...i uwierzyłam!
Pozdrawiam serdecznie ;:196

Później postaram się znaleźć coś optymistycznego ;:4
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Zaduma po upalnym lecie! cz.39

Post »

Witaj Marysiu,ależ mnie wyprowadziła wczoraj z równowagi wiadomość ,że forum już nie będzie ,nawet nic napisać nie potrafiłam ze złości,ale może to się nie sprawdzi ,bo przecież już nie spacerowalibyśmy po naszych ogrodach codziennie ,byłaby wielka szkoda ,ja też nie widziałam księżyca ,o 4 jeszcze nie spałam ,ale jeszcze nic sie nie działo ,a potem to ja już usnęłam słodko i minęło ,chociaż pogoda była piękna ,ale Boguś pojechał do Krakowa i tam oglądał ,pozdrawiam i buziaczki ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”