Ogród Przemka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7843
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród Przemka

Post »

Będę pamiętać ;:306
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7843
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród Przemka

Post »

Witaj :wit
Przemku co słychać w twoim ogrodzie :?: czy coś ,a raczej na pewno kwitnie w twoim pięknym ogrodzie ;:333
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Witaj Alicjo
Wczoraj miałem mnóstwo pracy w ogrodzie. Odkrywanie kopczyków róż ,przycinanie ,spulchnianie rabat przesadzanie. Poza krokusami i śnieżycami , które prawie przekwitły zaczynają rozkwitać prymule, cebulice syberyjskie, różnego rodzaju skalnice, tulipany botaniczne a nawet żonkile .Ponadto zaczynają rozkwitać bratki miniaturowe których jest mnóstwo . Rozsiały się po całym ogrodzie no i spory krzak forsycji. Już się robi kolorowo. Zapomniałem o rozkwitniętych wrzoścach. Wczoraj również posadziłem kilka bratków wielkokwiatowych.
mariolad
200p
200p
Posty: 213
Od: 10 mar 2013, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Przemka

Post »

Witaj Przemku :wit
Masz bardzo piękny ogród.
Mnie w szczególności spodobały się gożdziki brodate,cała gama kolorów.
Kiedyś też takie miałam,ale jak przenosiłam ogród to część przepadła i teraz próbuję je odnowić.
Będę tu często zaglądać,bo Twój ogród ma taki specyficzny wiejski charakter.
Piękny.
Mariola
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7843
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród Przemka

Post »

:wit
Przemku dużo pracy zrobiłeś ,a zdjęć nie robisz,chętnie bym zobaczyła jak Twój piękny ogród wygląda wiosną :D
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

dziękuję Mariolu za opinie. W zeszłym roku w czerwcu wysiewałem właśnie goździki brodate są nowe sadzonki cała masa. Trochę po pikowałem jesienią w nowe miejsce pozostałe czekają. Wcześniej gdzie rosły goździki co widać na zdjęciu nasadziłem lilie orientalne gdzieś ok 100 cebul miałem zniżkę biorąc więcej cebul. W tej chwili wychodzą. Ciekawe jaki będzie efekt. Mieszkam na wsi więc bardziej styl śielski lecz według mnie jest mieszany wszystkiego po trochu na zdjęciu tego nie widać.
Alicjo pożyczyłem aparat znajomej i oczywiście spadł jej na beton i padł. Będę musiał aparat pożyczyć od siostry znowu mam pecha ;:223
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7843
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród Przemka

Post »

Oj Przemku jaka strata ,ale pecha to na pewno nie masz po prostu smutny zbieg okoliczności ;:108
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Może tak być. Niedługo kupię nowy aparat. Dziś piękny dzień idę sadzić cebulkę na szczypiorek, ale będzie jajecznica ;:oj
x-sz-i
---
Posty: 795
Od: 24 lut 2014, o 10:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

:shock: Jestem w szoku po obejrzeniu twojego ogrodu istny gąszcz kolorów tyle przepięknych kwiatów, sielsko i sympatycznie tu u ciebie.
Nigdy bym nie przypuszczała, że facetów też tak interesują kwiaty. Raczej u siebie w okolicy nie zaobserwowałam takiego zjawiska. W sumie u mnie w okolicy to raczej ludzie wolą pić po sklepem i interesować się innymi niż własnym podwórkiem.
Co do zniszczonego aparatu myślę, że koleżanka powinna ci odkupić skoro zniszczyła. Na pewno nie masz pecha tylko z tym pożyczaniem to tak właśnie wychodzi.
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Dziękuję Szostani wpadaj częściej do mnie. Widzisz jednak się trafiają tacy miłośnicy roślin jak ja. To nie zmienia faktu że nie znam się na motoryzacji :uszy . Bardzo lubię gotować dlatego mam przechlapane w domu i co niedzielę muszę zapodać jakiś obiad. Pozdrawiam :heja
x-sz-i
---
Posty: 795
Od: 24 lut 2014, o 10:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Na pewno będę odwiedzać a pomyśleć że jeszcze nie dawno nie podobały mi się dalie a teraz strasznie mi się podobają i będę je w tym roku po raz pierwszy sadzić :wink:
Pelargonie też mi się nie podobały a teraz się też do nich przekonałam, twoje to już w ogóle mi się podobają. Nawozisz czymś swoje rośliny, że one takie piękne ;:88
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Ziemia kompostowa robi swoje. Pelargonie ją lubią i dobrze rosną ;:333
x-sz-i
---
Posty: 795
Od: 24 lut 2014, o 10:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

O widzisz i to jest pewnie klucz do sukcesu. Ja w tym roku dopiero zaczynam więc u mnie kwiatów było jak na lekarstwo :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”