Fiołkowe Love

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
illonka
500p
500p
Posty: 717
Od: 25 mar 2011, o 13:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fiołkowe Love

Post »

No no już niedługo będzie u Ciebie rewia barw ;:oj
Awatar użytkownika
justyna111
200p
200p
Posty: 264
Od: 1 kwie 2014, o 21:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie

Re: Fiołkowe Love

Post »

Wszystko faktycznie się zgadza ze Sweet Lady Love :) Nawożę fiołki przy każdym podlewaniu :uszy Jak zakwitną te tajemnicze, to oczywiście pokażę. Senk's Big Bells piękne Ci kwitnie.
Mając wolność, kwiaty, książki i księżyc, któż nie byłby w pełni szczęśliwy? Oscar Wilde
Fiołki i reszta zielonej ferajny
perla
500p
500p
Posty: 560
Od: 18 lis 2007, o 10:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Marcinkowo

Re: Fiołkowe Love

Post »

Witaj
Piękne fiołeczki pokazujesz ;:138
Moje w tym roku bardzo wolno zbierają się do kwitnienia
;:3
Awatar użytkownika
mycha_paulina
200p
200p
Posty: 368
Od: 13 paź 2013, o 21:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Fiołkowe Love

Post »

Perla, dziękuję ;:108

Justyna, to pokażę Ci następne kwitnienia od Ciebie:


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek


I kilka z własnego przedszkola:


Obrazek


Obrazek

Skrętniki (aparat nie oddał piękna Saszeńki ;:174 )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Grupowe ;:162

Obrazek

A taki bukiecik dostałam od ucznia na zakończenie zajęć: :tan

Obrazek
Zapraszam do mojego wątku Fiołkowe love http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=77233" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie cierpię małych parapetów!
Awatar użytkownika
justyna111
200p
200p
Posty: 264
Od: 1 kwie 2014, o 21:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie

Re: Fiołkowe Love

Post »

Wow, przepiękne zdjęcia ;:oj Jestem zachwycona. To chyba Ty podlewasz swoje fiołki jakimś tajemniczym nawozem :wink: Mi wczoraj znajoma przesłała zdjęcia maluchów ode mnie i patrzę, a tam Red Lantern kwitnie w najlepsze :shock: U mnie ma dopiero małe pączuszki. Senk's Big Bells szaleje, tylko się Melasa gdzieś zapodziała, a tak chciała zobaczyć jego kwitnienie. Sweet Lady Love jest urocza. Moja ma chyba ciemniejsze płatki. Milky Way'a od Ciebie ostatnio rozdzieliłam, bo znów się nie mieścił w doniczce. Było sześć sadzonek to posadziłam po trzy w doniczce w pewnych odległościach. Irish Flirt bardzo Ci urósł, ja mojego trzymam w doniczce o średnicy 5 cm i jest tak w sam raz a Twój chyba w 10 cm, czy mi się wydaje? Mój Emperor na razie stoi w miejscu, a tak bym chciała żeby już kwitł :lol: Piękny bukiet, uwielbiam goździki, ostatnio jak były dostępne w Biedr.... to cały czas stały w wazonie.
Mając wolność, kwiaty, książki i księżyc, któż nie byłby w pełni szczęśliwy? Oscar Wilde
Fiołki i reszta zielonej ferajny
Awatar użytkownika
mycha_paulina
200p
200p
Posty: 368
Od: 13 paź 2013, o 21:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Fiołkowe Love

Post »

Ten mój Emperor też stał i stał w miejscu, aż mnie już do szału doprowadzał. Jest malutki, a wg opisu rozetka powinna być bardzo duża... Jak zapączkował, tak czekał kilka tygodni z rozwinięciem płatków, ale warto było czekać ;:108
Big Bells to się tak rozhulał, że aż w szoku jestem- oprócz tych widocznych kwiatów, ma jeszcze mnóstwo pączków. ;:oj
Roślinki podlewam Biohumusem- boję się trochę tych innych nawozów, bo są dużo mocniejsze, a ten jakoś się sprawdza póki co.
Dziwnie wygląda Pat Tracey- ma takie zwięzłe, w sensie krótkie łodyżki listkowe, nie wiem, czy tak powinno być. Twój też tak ma?
No i ciągle mam problem z Rebel's Rhubarb Frost i Silverglade Apples- ani nie chcą rosnąć, Frost ma ciągle jakieś małe i sztywne listki. Chyba uskubnę ze 2 i ukorzenię na nowo, bo tego chyba pogięło już doszczętnie :;230 A Apples ma taki jakiś dziwny stożek wzrostu, jakby niedorozwinięty ;:223 Może się rozbuja.
Wrzucę jeszcze zdjęcie Scarlett- no ta się baaardzo stara ;:138 Odżyła po tych wszystkich przygodach z wrogiem X:

Obrazek
Zapraszam do mojego wątku Fiołkowe love http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=77233" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie cierpię małych parapetów!
Awatar użytkownika
Iwona 0103
500p
500p
Posty: 979
Od: 9 sie 2014, o 16:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pruszków

Re: Fiołkowe Love

Post »

Oj jest no co się pogapić ;:oj Cudeńka
Awatar użytkownika
justyna111
200p
200p
Posty: 264
Od: 1 kwie 2014, o 21:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie

Re: Fiołkowe Love

Post »

Mam obecnie dwie sadzonki Pat Tracey, jedna jest ok, a druga taka średnio podejrzana. Może obficie go opryskaj. U mnie po oprysku niektóre też w miejscu stoją więc nie widać wielkich zmian :? Dziwne humory mają te fiołki, jedne rosną, drugie stoją w miejscu. A jak Twoje ogólne odczucia co do skrętników? Ja moje chyba oddam teściowej, bo tak wewnętrznie czuję, że to nie kwiaty dla mnie. Chętnie poświęcę to cenne miejsce fiołkom ;:306
Mając wolność, kwiaty, książki i księżyc, któż nie byłby w pełni szczęśliwy? Oscar Wilde
Fiołki i reszta zielonej ferajny
Awatar użytkownika
izary
500p
500p
Posty: 675
Od: 11 wrz 2014, o 11:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Fiołkowe Love

Post »

Piękna Scarlet ;:138 ;:138 I kolor i listeczki :) to co lubię najbardziej .
Awatar użytkownika
justus27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16365
Od: 18 mar 2009, o 18:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorlice/małopolska

Re: Fiołkowe Love

Post »

Irish Flirt - jeden z tych fiołków bez którego nie wyobrażam sobie mojej kolekcji.
Twój piękniś - mój też kwitnie ;:108

Pozostałe - też się starają w kwitnieniach ;:215
Jakoś nie kojarzę, że Interesujesz się też skrętnikami, więc Saszeńkę chwalę.
parapetowce
Tylko marzenia serca się spełniają.
Awatar użytkownika
mycha_paulina
200p
200p
Posty: 368
Od: 13 paź 2013, o 21:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Fiołkowe Love

Post »

Justyna, dotąd się nie interesowałam... Ale skusiłam się na kilka, żeby sprawdzić, czy się polubimy :wink:
Saszeńkę mam od Gracjelli, Mamba od niej też już pączkuje. Początkowo wydawało mi się, że się nie dogadamy, ale chyba wiem czego chcą :D A kwitną przepięknie ;:oj
Codziennie chodzę i zaglądam pod listki fiołków w poszukiwaniu nowych pączków- i już się nie mogę doczekać, kiedy wszystkie będą kwitły. Czeka mnie jeszcze rozsadzanie części przedszkolaków- ech, znów skurczą mi się parapety... Z resztą, jakie parapety? :;230 Chyba stół albo biurko będę musiała zastawić doniczkami ;:306
Powiedzcie mi, czy małe sadzonki też można wsadzić na knoty?
Zapraszam do mojego wątku Fiołkowe love http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=77233" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie cierpię małych parapetów!
Awatar użytkownika
izary
500p
500p
Posty: 675
Od: 11 wrz 2014, o 11:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Fiołkowe Love

Post »

Mycha, Ilonka, na knotach nawet listki ukorzenia, więc z pewnością i małe sadzoneczki rózwniez :)
Awatar użytkownika
Edyta 74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3724
Od: 6 sty 2009, o 16:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Fiołkowe Love

Post »

Pięknie kwitną Ci fiołeczki i skrętniczki ;:138
Irish Flirt podoba mi się najbardziej :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”