Nałogowiec storczykowiec ;-)

Awatar użytkownika
myrtille1986
1000p
1000p
Posty: 1010
Od: 23 mar 2010, o 08:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław/Radom

Re: Nałogowiec storczykowiec ;-)

Post »

Nie no szczena opada cudna!!! ;:152 ;:152 ;:152 ;:152 ;:152 :tan :tan Tylko pozazdrościć ręki!!!
Pozdrawiam Jagoda :-)
--> Spis moich wątków
efcia111
200p
200p
Posty: 282
Od: 3 cze 2010, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ok Wrocławia

Re: Nałogowiec storczykowiec ;-)

Post »

przecudna :)
Pozdrawiam, Ewa :)

Moje storczyki :D
Joane
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2124
Od: 27 paź 2009, o 23:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Niemcy

Re: Nałogowiec storczykowiec ;-)

Post »

Ale obfite kwitnienie. I ten kolor. ;:138 ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
Uni57
ZBANOWANY
Posty: 759
Od: 12 maja 2010, o 14:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Nałogowiec storczykowiec ;-)

Post »

Takie kwitnienie to wspaniała nagroda za opiekę! :shock:
Awatar użytkownika
PHOENIX
50p
50p
Posty: 86
Od: 6 lis 2009, o 23:18

Re: Nałogowiec storczykowiec ;-)

Post »

Dziś odnalazłam dwie biedne istoty ... zabiedzone maleństwa z przeceny , samotne , ale połączone niczym Ying i Yang sobą wzajemnie uzupełnione ... doskonale się wyrównują i balansują ... róż przenika biel i biel przeplata róż .. rożne , lecz podobne ..samotne ,lecz kompletne .. Ciekawe czy uda mi się podtrzymać ten związek , nie tracąc żadnego z pacjentów, bo niestety stan korzonków, liści i zapewne myśli jest fatalny ...... :cry:


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Art
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3388
Od: 27 sie 2007, o 20:04
Lokalizacja: Gliwice

Re: Nałogowiec storczykowiec ;-)

Post »

Pięknie opisałaś PHOENIX te przenikające się kolory. Ale zwróć uwagę, że rumieńce maja jednakowe :wink: (1-sza fotka)
Bardzo Ci życzę, abyś odratowała ten DUET. Myślę, że razem z Tobą - TRIO DA RADĘ ! :D
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Re: Nałogowiec storczykowiec ;-)

Post »

Ale piękne... mam nadzieję, że uda ci się je odratować.
Awatar użytkownika
Mala_MI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3192
Od: 16 paź 2008, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie
Kontakt:

Re: Nałogowiec storczykowiec ;-)

Post »

Na pewno wyjdą na prostą ;:215
Pozdrawiam, Justyna
Storczyki , Róże , Ogród i kto wie co jeszcze...
Nie dla bezsensownego rozmnażania zwierząt!
Awatar użytkownika
PHOENIX
50p
50p
Posty: 86
Od: 6 lis 2009, o 23:18

Re: Nałogowiec storczykowiec ;-)

Post »

Dzisiaj w ten pochmurny i dżdżysty dzień postanowiłam wybrać się na rekonesans do tajemniczej ,niezbadanej i niebezpiecznej krainy ...pokoju mojego starszego synka... :shock: Tam na podłodze zawsze czyhają najeżone kolcami Hot Wellsy -gotowe wbić się z znienacka w stopę .. ich atak zazwyczaj popierają i czynnie wspomagają kanciate Lego.. brrr...... Uchyliłam drzwi ..powoli wsunęłam się do środka i :!: :shock: prócz uderzającego w nozdrza zapachu ( fetoru) rozkładającej się kanapki , moim oczom ukazał się nieziemski widok :shock: ( Oczywiście pomijając kosmiczny bałagan :roll: ) Na parapecie siedział zaróżowiony i o dziwo dobrze odkarmiony elf w towarzystwie spasionego trolla o policzkach upstrzonych bordowymi krostami i białym nochalu :wink: Doskonały bałaganiarz i świetny opiekun z tej mojej latorośli :uszy Poniżej zamieszczam ich foto - zdjęć reszty pokoju Wam zaoszczędzę , bo tego koszmaru nieładu i doznań zapachowych nie oddał by nawet seans w kinie 5D :lol: :lol: :lol:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Re: Nałogowiec storczykowiec ;-)

Post »

Obydwa cudne :). Rózowy jest bardzo ciekawy, taki delikatny i równomiernie wybarwiony, warżka jest tego samego koloru co płatki. A opis jak zwykle super, potrafisz dobrze opisywać storczyki.
mala06
100p
100p
Posty: 157
Od: 12 lut 2009, o 12:37
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Nałogowiec storczykowiec ;-)

Post »

Dobrze, że ten nieziemski zapaszek nie zabił tych orchidei bo byłoby naprawdę szkoda. Różowy Phalenopsis bardzo mi się podoba. Życzę Ci PHOENIX udanej reanimacji storczyków, które ostatnio zakupiłaś. Trzymam kciuki :wink:
"Kwiat jest uśmiechem rośliny."
Storczyki_mala06
Awatar użytkownika
PHOENIX
50p
50p
Posty: 86
Od: 6 lis 2009, o 23:18

Re: Nałogowiec storczykowiec ;-)

Post »

Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa :wit

Teraz pokażę moje zdobycze eksperymentalne - zakupione na Allegro w drodze licytacji .Oba storczyki kosztowały ok.10zł szt po doliczeniu kosztów przesyłki i muszę przyznać ,że niesamowicie mnie zaskoczyły .Doszły szybciutko są ogromne i mocno rozgałęzione . Biały z bordowymi-uszminkowanymi ustami na niewielkiej twarzyczce-ma 3 dorodne kwitnące łodygi i mimo że nieco już przekwita -wygląda imponująco :shock: Drugi -2 łodygowy , ma ogromne kwiaty ok.11cm średnicy i jest nieco trudny do opisania ,bardziej ciekawy niż ładny -jeśli chodzi o kolorystykę to w realu jakoś nie rzuca na kolana , ale dajmy mu szanse może ma inne ukryte talenty... :wink: Podsumowując - niezłe zakupy ,jestem zadowolona i na maksa już zawalona storczykami :lol: Niedługo będę musiała odstąpić im swoje łóżko bo to już chyba jedyne miejsce gdzie nie stoją :lol: :lol: :lol: ;:7

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ;:167 ;:167 ;:167
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Re: Nałogowiec storczykowiec ;-)

Post »

Obydwa bardzo ładne :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”