Danusiny miszmasz 2014-2015r.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4530
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Re: Danusiny miszmasz 2014 r.

Post »

Jakoś sobie poradzę :D ( Ty też byś mi kupiła)
Doniczki są bardzo duże . wczoraj wieczorem był pełny brudnobordowy , taki półpełny bladorózowy , pojedynczy , okrągły kwiat , prawie czarny - inne nieciekawe. Czekam do poniedziałku .
jusbar39
50p
50p
Posty: 98
Od: 20 paź 2012, o 09:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Danusiny miszmasz 2014 r.

Post »

Witaj DANUSIU dawno nic nie pisałam bo wątek mi gdzieś zginą ,a ty masz pomimo zimy nadal co podziwiać w ogrodzie .U nas dziś odwilż na całego i aż poczuło się powiew wiosny po tych mrozach .Człowiek głupiutki od razu by wziął dziabkę i poszedł w piasku pogrzebać po tych mrozach .Ale to już bliżej niż dalej ,teraz szybko przeleci ,tak myślę bo tak bym chciała ale ....jeszcze luty . Tak po cichu troszkę ci tej castoramie zazdroszczę ,ja do najbliższej mam 100km .-szkoda .A tak z ciekawości ile kosztuje taki piękny ciemiernik ?JUSTYŚ
Justyś i jej kwiatki :sprzedam ,poszukuję
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 71&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4530
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Re: Danusiny miszmasz 2014 r.

Post »

Witaj Justynko. ;:196 taki ciemiernik to 35 zł . Mój był najmarniejszy , ale za to kolor taki jaki chcę :D . Inne były bardziej rozkrzaczone , no i w dużych doniczkach . Szkoda ,że to takie wielkie i ciężkie , bo kupiłabym każdemu , kto by chciał .( doszłyby jeszcze koszty wysyłki ). W poniedziałek ma być więcej , to zrobię zdjęcia pojedynczym sztukom.
Awatar użytkownika
misia53
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1446
Od: 3 paź 2011, o 00:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Danusiny miszmasz 2014 r.

Post »

Danusiu ciemiernik ;:215 ;:215 ;:215 jaka radocha cieszyć się już pięknym kwiatem .U mnie śnieg ,ale po południu słonko pięknie zaświeciło i ,,O c,,na termometrze ,już coraz bliżej do wiosny ;:196
Mój ogród - moje marzenie
Moje nadwyżki
https://plus.google.com/photos/11666739 ... 490/albums" onclick="window.open(this.href);return false;
jusbar39
50p
50p
Posty: 98
Od: 20 paź 2012, o 09:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Danusiny miszmasz 2014 r.

Post »

Danusiu nie mam zamiaru cię kłopotać po prostu byłam ciekawa ceny .Ja dość sporo mam od MARIUSZA i już drepczę z niecierpliwością bo przed nadejściem zimy widać było pąki .Jak za takie cudne pełne takie jak pokazałaś w innym wątku to i tak nie dużo .Piękno musi mieć cenę ,a ja jakoś ciemiernikom nie mogę się oprzeć .Tyle w nich nadziei gdy wystawiają głowy nawet ze śniegu ,a my wtedy właśnie najbardziej tęsknimy za wiosną za naszymi roślinkami ....JUSTYŚ
Justyś i jej kwiatki :sprzedam ,poszukuję
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 71&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
maryna45m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2204
Od: 27 gru 2009, o 17:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Danusiny miszmasz 2014 r.

Post »

Witaj Danusiu jaki piękny ciemiernik kupiłaś. Szkoda że nie mam castoramy . Ale będę się cieszyć kwiatami na które wyczekuję od Ciebie. ;:138 ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4530
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Re: Danusiny miszmasz 2014 r.

Post »

Misiu według prognozy ma być już tylko cieplej ;:3 Dla Ciebie też się pełny ciemiernik znajdzie :wink:

Justynko ja też chcę wziąć od Mariusza ciemierniki te mocno kropkowane . Mam zamiar wybrać się do niego na zakupy :D .

Marysiu nadchodzi wiosna i może w tym roku uda się wysłać rośliny wcześniej :D .
jusbar39
50p
50p
Posty: 98
Od: 20 paź 2012, o 09:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Danusiny miszmasz 2014 r.

Post »

Danusiu ja pobrałam w ciemno w tamtym roku ,tak że przez sezon podpędziłam ale co mam dowiem się dopiero wiosną . Jeden widzę będzie bardzo ciemny a i te w kropeczki brałam .Masz rację najlepiej było by się wybrać gdy wszystkie teraz zakwitną to cuda by się na pewno upolowało ,ale tam jechać to ciężka sprawa najlepiej by było mieć takiego ogrodnika za płotem i co by mu ciekawego zakwitło to już nasze .hi..hi...A tak to kiedy ,teraz po ciemierniki ,a przecież tyle nowych liliowców przywiezie i hosty ,a jeszcze zapomniała bym o jeżówkach i piwoniach....bankructwo kompletne bo za dużo nowinek ma w planie przywieźć .Ale damy radę są jeszcze targi ,a tak w ogóle to miło cię wiedzieć .Trudno mi było sobie wyobrazić jak wygląda właścicielka tak zróżnicowanego ogrodu z taką masą roślin w których nie ginie ....a tu widzę drobniutką ,przemiłą kobietkę i aż się zastanawiam jak ty sobie z tym dajesz radę .Pozdrawiam JUSTYŚ
Justyś i jej kwiatki :sprzedam ,poszukuję
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 71&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4530
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Re: Danusiny miszmasz 2014 r.

Post »

Justynko , z roślinnych nowinek wybierzemy tylko najpiękniejsze :;230
Dziękuję za miłe słowa :oops: ;:196

Tak było wczoraj ( 8 st)
Obrazek

a dzisiaj rano -4 ;:145

Adonis amurensis coraz większy
Obrazek

Calianthemum anemonoides
Obrazek

Ranunculus kochii
Obrazek

Iris acutiloba
Obrazek

Tulipa acuminata
Obrazek

Narcissus cyclamineus
Obrazek

Allium paradoxum var. normale
Obrazek

widać ,że rośliny pod przykryciem mają się całkiem nieźle :D

i wczorajszy wieczorny zakup , który powędruje do piwnicy , bo jest za zimno
Helleborus PENNY'S PINK
Obrazek

Obrazek
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3522
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Danusiny miszmasz 2014 r.

Post »

Danusiu u Ciebie ma się na wiosnę :lol:
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Awatar użytkownika
misia53
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1446
Od: 3 paź 2011, o 00:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Danusiny miszmasz 2014 r.

Post »

Danusia znów zaszalała,warto było ulec tej pokusie ;:215 piękny.Jak ja zazdroszcze takiej pogody u mnie noc wczorajsza bardzo mrożna -9.5 c w dzień słonko +3 śniegu sporo,moze i dobrze rośliny mają zabezpieczenie ;:19 sobie czekając na wiosne.
Mój ogród - moje marzenie
Moje nadwyżki
https://plus.google.com/photos/11666739 ... 490/albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6392
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Danusiny miszmasz 2014 r.

Post »

Zagapiłam się, a tu już trzecia strona.
Tak wczesnej i pięknej wiosny jeszcze w żadnym wątku nie spotkałam. Ciemierniki cudne.
Dużo słonka i ciepełka, bo tego teraz rozbudzonym roślinkom najbardziej potrzebne.
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
Fabi 12
1000p
1000p
Posty: 1253
Od: 18 sty 2010, o 21:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radwanice i Konin Żag.

Re: Danusiny miszmasz 2014 r.

Post »

Danusiu kiedy się wybierasz do Mariusza?
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”