Ogród Moni cz.3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

AniaDS pisze:
vertigo pisze:
AniaDS pisze:Monia, będzie coraz piękniej u Ciebie, ja już czuję, że do Twojej różanki będą się tłumy zjeżdżać ;:63
:lol: :lol: :lol: :lol: Dziękuję, Aniu :lol: :lol: Myślę jednak, że połowa ogródków na forum jest ładniejsza i bardziej warta uwagi niż moje malizny 8-) :lol:

Jestem pewna, że drugiej takiej różanki nie będzie u nas, już masz pewnie z 200 róż a jeszcze tyyyyle miejsca.
Aż zazdroszczę ;:196
Aniu, róż mam już ponad 200, choć po tegorocznej zimie może się okazać, że ich liczba spadnie, bo niestety niektóre wyglądają nieciekawie :?
Co do większej ilości, to nie wiem jak to będzie, bo obiecywałam sobie, że to już mi wystarczy - jest zagospodarowane tak, jak chciałam, ale niestety ... wciąż pokazujecie takie ślicznotki, że nie mogę się oprzeć ;:14 . Na dodatek szkółki każdego roku wzbogacają swoje oferty i co tu począć ;:223
Czuję, że skończy się jak u Ciebie, że nawet na ścieżkach będę sadzić róże ;:224 :;230
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

Z tęsknoty za wiosną kupiłam sobie do domu hiacynty i czekam na ich rozwinięcie :heja
Obrazek

Obrazek

Nie wiem jak u Was, ale ja nawet nie wyściubiam dzisiaj nosa za drzwi :roll: Rano zmarzłam okrutnie, bo cały czas temp. na minusie, a przy tym sypie śnieg :(
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

Ale Ci będzie pachnieć w domu :D
Na ścieżkach róż pewnie jeszcze sadzić nie będziesz, bo miejsca masz jeszcze wieeeele :D
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

Niech pachnie ;:138 ;:138 Uwielbiam zapach hiacyntów :uszy
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

vertigo pisze:Nie wiem jak u Was, ale ja nawet nie wyściubiam dzisiaj nosa za drzwi
Ja przeciwnie ;:170 wyściubiałam nawet sporo ... ;:224 hihihi zajrzyj do mnie, to się rozgrzejesz :;230
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

aguskac pisze:
vertigo pisze:Nie wiem jak u Was, ale ja nawet nie wyściubiam dzisiaj nosa za drzwi
Ja przeciwnie ;:170 wyściubiałam nawet sporo ... ;:224 hihihi zajrzyj do mnie, to się rozgrzejesz :;230
Byłam rano w ogrodniczym i tak zmarzłam, że już mi się nic nie chciało :?
Lecę teraz do Ciebie :wit
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

Moniś... :shock: Poważnie aż tak Cię zasypało ? To żadna pociecha dla mnie, a dla Ciebie tylko zmartwienie , ech.... u nas w nocy już nic nie padało, ale za to - 11 :evil:
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

U nas sypało wczoraj w ciągu dnia i dzisiaj w nocy. Śniegu trochę przybyło, ale aż tak bardzo nie powinnam się chyba martwić, bo jest mróz, więc śnieg trochę osłoni róże, bo ostatnio stopniało już wszystko :roll:
Awatar użytkownika
Alionuszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5766
Od: 16 cze 2009, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z zielonych płuc Śląska

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

Moniu miło Ciebie znowu odwiedzić po dłuższej przerwie ,i zobaczyć Twój ogród ,którego kolejne etapy rysują mi się w wyobraźni ...Wielka pergola przy rabatkach różanych jest marzeniem ,którego nie spełnię w swoim ogródku,ale przynajmniej będę mogła u Ciebie się zachwycać i nie tylko nią ... :D
Pozdrawiam Nela
Ogródkowe rozmaitości
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

Alionuszka pisze:Moniu miło Ciebie znowu odwiedzić po dłuższej przerwie ,i zobaczyć Twój ogród ,którego kolejne etapy rysują mi się w wyobraźni ...Wielka pergola przy rabatkach różanych jest marzeniem ,którego nie spełnię w swoim ogródku,ale przynajmniej będę mogła u Ciebie się zachwycać i nie tylko nią ... :D
Dziękuję, Alionuszko za miły komentarz i odwiedziny ;:196
Mam ambitne plany również na ten sezon, ale nie wiem, czy wszystko mi się uda zrealizować ;:224 W tamtym roku nie udało nam się w pełni zakończyć tych pergoli, ponieważ wciąż cierpimy na brak czasu - głónie mój mąż, a bez Niego pewnych rzeczy sama nie zrobię :( Liczę na to, że w tym sezonie zakończymy ubiegłoroczne prace. Przede mną z kolei zakończenie brukowania kostki dookoła okrągłej różanki, bo doszłam do połowy i ... wstyd się przyznać, ale tak zostało :oops:
Awatar użytkownika
snowflake
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2748
Od: 6 lut 2009, o 17:12
Lokalizacja: Izabelin

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

Monia, ślazówka bardzo ładnie wschodzi. Najlepiej wysiać od razu do gruntu. Można już z w kwietniu ale warto i później.. bo pod koniec sezonu ta wcześnie siana już przekwita i brzydnie... ale ta roślinka na prawdę jest piękna, bardzo ją lubię...

Ale co ja czytam 200 róż... no Kochana... szaleństwo :) Widzę że też masz długą a wąską działkę... ech to tak jak ja i mam wrażenie że dużo trudniej taką działkę zagospodarować...
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25136
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

I tu się z Tobą Alu nie zgodzę. Zobacz jak pięknie to rozwiązała Monia. Przy takiej działce można pięknie ograniczać perspektywę, żeby nie było widocznego ogrodu jak na dłoni, tylko tworzyć zakamarki, które odkrywają się w miarę zwiedzania ogrodu. Bardzo fajny efekt można osiągnąć.
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5428
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

U mnie chyba jeszcze węższa -18x60m. :roll: Ale mi się podoba, że daleko się ciągnie ogród - gdyby było jeszcze z 5 m szerzej, dla mnie to byłby ideał :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”