Włosy- piękne i zdrowe

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
justa
100p
100p
Posty: 129
Od: 5 cze 2007, o 22:58
Lokalizacja: Małopolska

Post »

Ja kupiłam rzepę- była rzepa biała i czarna, wzięłam czarną starłam na tarce,wycisnęłam sok i jutro planuję zrobić eksperyment na moich włosach.O efektach napisze jutro.Gorąco pozdrawiam :D
marela
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 26
Od: 15 maja 2007, o 13:16
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post »

Przede wszystkim dziękuję za ciepłe słowa i zyczenia powrotu do zdrowia, jest lepiej a na pewno będzie zupełnie dobrze. :D

leo napisała
Papka od teraz weszła na stałe do moich zabiegów zapobiegających wypadaniu włosów. Mam pytanie o zioła szwedzkie, czy to są zioła w płynie? Pytam, bo w aptece dowiedziałam się, że tylko takie mają i działają na niestrawność. Marela, to te miałaś na myśli, czy jakąś mieszankę ziołową? Pozdrawiam.
Tak , to są zioła w płynie, dodaje po łyżce stołowej do odwaru ze skrzypu(zawiera bardzo dużo krzemu wzmacniajacego włosy i paznokcie) a wieczorem do naparu z ziela krwawnika i pokrzywy.To całkowita nieprawda ,że działaja tylko na niestrawność, ogólnie wzmacniają organizm.Służą również do użytku zewnętrznego, ja robiłam 2-godzinne okłady na brzuch wokół rany pooperacyjnej.Osobiście znam przypadek(własnie od tej osoby te przepisy dostałam)rozpędzenia ropnia nerkowego, gdzie lekarze mówili ,ze jedynym wyjściem jest usunięcie nerki.Kupuje Oryginalne Zioła Szwedzkie Bittera w dużym opakowaniu , tak się najlepiej opłaca.Rozpiętośc cenowa jest dość spora , od 50 do 70 zł, ale warto i taka butelka starcza na bardzo długo..
Awatar użytkownika
leo
---
Posty: 272
Od: 18 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Radom

Post »

O tak Justa ,napisz koniecznie jak przebiegał sam zabieg i wrażenia po.
To już wszystko jasne Marelko. Mi aptekarka pokazała jakąś małą buteleczkę za ok. 7 zł. Trzymaj się zdrowo i nie poddawaj!!! ;:100 ;:333
Awatar użytkownika
justa
100p
100p
Posty: 129
Od: 5 cze 2007, o 22:58
Lokalizacja: Małopolska

Post »

WYPRóBOWANE!! Włosy jeszcze mam, nie szczypało,a efekt.... no cóż po jednym umyciu nic na razie nie mogę określić,ale fakt włosy są miękkie i takie inne :D .jak wczesniej pisano efekty widać po 2-3 myciach,także na pewno zdam relacje :D Justyna
Awatar użytkownika
leo
---
Posty: 272
Od: 18 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Radom

Post »

Ja też już wypróbowałam jajeczną miksturę. Pierwszy raz dałam ją na suche włosy i podczas zmywania "wytarpała" mi dwa razy więcej włosów niż zwykle. Almos miałaś rację, że się klei i ciężko zmywa. Dlatego po raz drugi zastosowałam ją na zwilżone włosy i było O.K.
Justynko dziękuję za relację. Jak tylko uda mi się kupić czarną rzepę też pójdę Twoim śladem. Tymczasem popijam herbatkę ze skrzypu. Pozdrawiam. :lol: :P :lol:
Awatar użytkownika
justa
100p
100p
Posty: 129
Od: 5 cze 2007, o 22:58
Lokalizacja: Małopolska

Post »

W małych sklepikach nie spotkałam rzepy jedynie w tych dużych supermarketach.pozdrawiam
old_I-s
200p
200p
Posty: 269
Od: 7 paź 2007, o 16:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Wywar z siemienia lnu .Włosy są błyszczące,miękkie i bardzo dobrze się układają.
Awatar użytkownika
justa
100p
100p
Posty: 129
Od: 5 cze 2007, o 22:58
Lokalizacja: Małopolska

Post »

odzywka z rzepy działa,ale gdy byłam teraz u dermatologa to poprosiłam jeszcze o szampon do włosów przeciw wypadaniu i pani doktor przepisała mi szampon dermena-rewelacja.kosztyje 250ml ok 23 zł :(
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7614
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Dla mężczyzn najlepszym obecnie rozwiązaniem / wynalazkiem jest szampon obniżający DHT np z dużym stężeniem wyciągu z Saw Palmetto.
:idea:
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
AlfaXIII
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1814
Od: 5 cze 2006, o 12:31
Lokalizacja: Kraków

Post »

Tak sobie czytam wasze przepisy i przypomniało mi się, że znam jeszcze jeden. Na śmierć o nim zapomniałam i będę musiała ponowić kurację bo efekt był rewelacyjny. Otóż chodzi o olejek rycynowy ale stosowany nieco inaczej. Do tego bardzo pomocna jest druga osoba. Lekko podgrzany, w ciepłej wodzie, olejek rycynowy należy wcierać w skórę głowy maleńką szczoteczką np. szczoteczką do zębów. Ruchami okrężnymi, miejsce w miejsce. Następnie owinąć folią i ręcznikiem. Najlepiej zostawić to na całą noc na głowie. Następnie zmyć... jeśli woda jest mocno ciepła złazi toto z głowy dobrze :) I teraz "najśmieszniejsze": należy to robić minimum raz w tygodniu przez minimum pół roku. Jeśli ktoś wytrwa rok będzie miał grzywę jak tarpan :) Jeden minus... włosy ciemnieją więc blondynki mogą być nieco zdegustowane ;) Ale jak wiadomo to właśnie włosy ciemne są zdrowsze, grubsze i mocniejsze. No i skutek uboczny... szlag trafia łupież :)
Polecam również drożdże piwne z dodatkiem skrzypu. Tego też trzeba używać ok. pól roku minimum by były efekty a żre się tych tabletek po parę dziennie.
Picie herbatki z bratka też bardzo pomaga i to nie tylko na skórę. Poza olśniewającą cerą poprawia sie również wygląd włosów i paznokci. Bratek reguluje przemianę materii, z tego co wiem. Tylko trzeba go pić codziennie rano na czczo. Jak się zacznie to po ok. 2 tygodniach jest się całej w wypryskach :? Po prostu organizm wydala toksyny. Ale to szybko mija a późniejsze efekty są warte tego :) Są tabletki w aptekach ale znacznie skuteczniejsza jest herbatka.
Myślę, że połączone różne sposoby dadzą efekt pożądany. Ważne są i maseczki i szampony jak i działania wewnętrzne.
Tak to już jest z kuracjami naturalnymi, że trzeba uzbroić sie w cierpliwość. Za to uzyskany efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż po chemii.
Jeśli zablokowało się - pchaj na siłę. Jeśli się rozleci, to znaczy, że i tak wymagało wymiany.
moje zielone cz.1 i moje zielone cz.2
Awatar użytkownika
beholderka
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 21
Od: 4 lis 2006, o 00:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Kontakt:

Włosy :)

Post »

Ja płukam włosy w wodzie z alg morskich,które sama hoduję i sprzedaję na Allegro.Mam śliczne i lśniące włosy,które ładnie się rozczesują.Stosuję też maski i odżywki oryginalne do włosów oraz szampony firmy kosmetycznej Faberlic.Mam bardzo zdrowe włosy mimo lat.Pozdrawiam. :o
beholderka :)
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Beholderka - Napisz coś więcej o hodowli tych alg :D zaciekawił mnie ten temat.
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Awatar użytkownika
beholderka
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 21
Od: 4 lis 2006, o 00:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Kontakt:

Algi morskie :)

Post »

Odpowiedż------wejdż na mój profil na stronę www tam jest aukcja algi morskie, na której jest wszystko dokładnie napisane co to jest te algi morskie i jak hodować.Pozdrawiam. :roll:
beholderka :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”