Ogród Joli i Zbyszka cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
jola1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4630
Od: 4 kwie 2008, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lublin/okolice

Re: Ogród Joli i Zbyszka cz.4

Post »

IWONA1311 Iwona trawy trafiły na rabatę z liliowcami , na sam koniec ale to raczej nie będzie ich docelowe miejsce.
Powiększyłam rabatę z epimediami i jak tylko się rozrosną to chętnie się z Tobą podzielę. Urzekly mnie te roslinki i podobają mi się o każdej porze roku.

ewa w- Ewa kupiłam dwie molinie ale nazw teraz nie pamiętam.W ogrodzie mam kilka traw ale do tej pory traktowałam je trochę po macoszemu. Na wiosnę planuję rabatę miskantową, zimą będzie czas nad zastanowieniem się co kupić i jak zaplanować rabatę.
Ja cebulki mieczyków kupowałam osd Stanisława Smolenia on pewnie wystawiał swoje mieczyki w Rybniku.

Trochę jesieni, jeszcze bardzo kolorowej i ciepłej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Hortensja dębolistna
Obrazek
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Ogród Joli i Zbyszka cz.4

Post »

Jesień wspaniale wybarwiła się u Ciebie Jolciu, duży ogród był zawsze moim niespełnionym marzeniem. Dlatego tak chętnie wchodzę do dużych pięknych Edenów ;:167
Jolciu a te mieczyki cudowne to nabyłas od p. Smolenia czy on jest na naszym forum lub ma swoja stronkę sprzedażową?
Awatar użytkownika
AguJa
500p
500p
Posty: 570
Od: 28 lip 2015, o 22:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: LUBELSKIE

Re: Ogród Joli i Zbyszka cz.4

Post »

Nie wiedziałam, że dębolistna sie tak pięknie wybarwia!
Czy to zależy od jej dojrzałości, czy miejsca?
Awatar użytkownika
jola1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4630
Od: 4 kwie 2008, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lublin/okolice

Re: Ogród Joli i Zbyszka cz.4

Post »

ewa w Ewa pan Smoleń jest na Fb. Nasz ogród jest spory i ma to swoje wady i zalety .

AguJa moja dębolistna od maleńkości się tak wybarwia. Sadzonkę, maleńką, dostałam od Tadeusza48. U mnie rośnie po wschodniej stronie domu, razem z innymi hortensjami, omija ją latem najmocniejsze południowe słońce.
Awatar użytkownika
jola1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4630
Od: 4 kwie 2008, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lublin/okolice

Re: Ogród Joli i Zbyszka cz.4

Post »

Przygotowuję się do nowego letniego sezonu. Bardzo mi się spodobały ceramiczne kwiaty które zobaczyłam w Centrum Daglezja i nadarzyła się okazja żeby samemu takie zrobić w ramach warsztatów ceramicznych. Panie robiły różne miski, talerze itp rzeczy a ja lepiłam kwiaty.Niedogodność była jedna -zepsuł się piec do wypalania i niestety nie mogłam na bieżąco korygować swoich błędów w szkliwieniu ale i tak jestem bardzo zadowolona z efektów. Teraz jeszcze zamontuję druty na których umieszczę te kwiaty w ogrodzie.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Ogród Joli i Zbyszka cz.4

Post »

Talent się ujawnia :) , widziałam takie kwiaty na targu rzemiosła-szkoda, że u nas nie robią takich warsztatów. A jaki nick ma p.Smoleń?
Awatar użytkownika
jola1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4630
Od: 4 kwie 2008, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lublin/okolice

Re: Ogród Joli i Zbyszka cz.4

Post »

Ewa poszukaj na Fb wśród moich znajomych-Stanisław Smoleń.
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Ogród Joli i Zbyszka cz.4

Post »

;:cm
Awatar użytkownika
AguJa
500p
500p
Posty: 570
Od: 28 lip 2015, o 22:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: LUBELSKIE

Re: Ogród Joli i Zbyszka cz.4

Post »

Jola! Wow!!!
Świetnie te kwiaty!!
Mam nadzieję, że zobaczymy się 17 to podpytam Cię o szczegóły:)
Awatar użytkownika
jola1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4630
Od: 4 kwie 2008, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lublin/okolice

Re: Ogród Joli i Zbyszka cz.4

Post »

Zima nie odpuszcza. W niedzielę wybraliśmy się na spacerek chociaż słońca bylo mało a niebo przypominało jedną wielką chmurę gradową.Ja już bardzo potrzebowałam przewietrzenia bo siedzenie w domu od ponad miesiąca źle zaczęło na mnie działać.

Obrazek

Obrazek

Z takich spacerów jest najbardziej zadowolona nasza sucza- Zora. Dzisiaj kończy 9 miesięcy.Daje nam duuuużo radości.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Basik22
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 38
Od: 9 mar 2017, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. mazowieckie

Re: Ogród Joli i Zbyszka cz.4

Post »

Witam Cie bardzo gorąco :wit
Jeżeli pozwolisz będę zaglądać do twojego ogrodu jest piękny ;:333 my jesteśmy dopiero na początku tej drogi.
Zachwyciła mnie również twoja suczka bo mam też sunię tej rasy nazywa się Beri i muszę ci się przyznać że jesteśmy w niej zakochani.
Nie mogę doczekać się wiosny i prac w ogródku i nowych nasadzeń już mnie rączki swędzą żeby coś robić.
Pozdrawiam ciebie i sunię i będę wpadać i podziwiać.
Pozdrawiam Basia
Początki w moim ogrodzie
Awatar użytkownika
jola1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4630
Od: 4 kwie 2008, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lublin/okolice

Re: Ogród Joli i Zbyszka cz.4

Post »

Basiu zapraszam serdecznie, mój ogród zawsze otwarty.
Ja nie mam na razie swędzenia rączek do prac ogrodowych ale to wynika z tego że i tak nawet gdyby było mozna to w tej chwili jestem po operacji i nadal muszę się bardzo oszczędzać ale do wiosny będzie dobrze i będę mogła zająć się ogrodem.
Nasza Zorka to młoda suczka, jej poprzedniczka Sara odeszła od nas w maju ubiegłego roku i mialo nie być już kolenego psa ale wytrzymałam w tym postanowieniu dwa miesiące i mamy następną. Też jesteśmy w niej zakochani zarówno ja z mężem jak i dzieci, nawet synowe się z nią dogadują.
Awatar użytkownika
Basik22
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 38
Od: 9 mar 2017, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. mazowieckie

Re: Ogród Joli i Zbyszka cz.4

Post »

WITAM JOLU :wit
ŻYCZĘ CI DUŻO ZDRÓWKA, dziękuję że mnie zapraszasz do zaglądania do twojego ogrodu, a co do pieska też mieliśmy wcześniej suczkę
ale owczarka szkockiego coli, żyła z nami 14 lat po niej mieliśmy przerwe 4 lata, ale to wynikało z tego że mieszkaliśmy w bloku, jak tylko
kupiliśmy dom i zaczeliśmy go wykańczać pojawiła sie Beri (4 lata), nie wyobrażam sobie życia bez psiny. Będzimy w kontakcie, pozdrawiam
Ciebie i twoją rodzinkę i oczywiście Zorkę.
Pozdrawiam Basia
Początki w moim ogrodzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”