Ogródkowy bloog cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anna55
1000p
1000p
Posty: 1542
Od: 27 kwie 2012, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Madziu!
Nie martw się o liliowce. Na pewno wyjdą. Niektóre startują później. U mnie też sterczało kilka znaczników ale nie wytrzymałam i pogrzebałam w ziemi. Kłącza są w ziemi z malutkimi zielonymi czubkami więc mam nadzieję,że pomarudzą i pokażą się. Bilans strat na dzień dzisiejszy to kilka sztuk ubiegłorocznych siewek. Tegoroczne siewki zjadły moje ptaszyszka.
Jeśli chodzi o kotki to sprawa się nie skończyła a dopiero zaczyna ponieważ mój sąsiad już rozpoczął sezon. Znajduję jego kamienie u siebie na trawniku. Kocią miseczkę wczoraj znalazł drugi sąsiad na dachu swojej altany. Domek stoi pusty bo kotka bezpieczniej czuje się w altanie. Ale za to Ramenedes znalazł fajny.dom. Został u moich przyjaciół i ma jak w niebie. Powolutku dochodzi do siebie i jest cały czas na specjalistycznej karmie. Często go odwiedzam. Byłabym szczęśliwa gdyby moja Kicia znalazła taki dom bo na działce spokoju nie zazna aż do zimy.
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Np. Big Smile się jeszcze nie pokazał :(. No zobaczymy.
Straszny ten sąsiad musi być. Nie ma w ogóle serca. Co mu kot przeszkadza? No wiem że może go sobie nie życzyć ale żeby aż kamieniami rzucać? Tragedia :(.
Ramenedes chociaż dobrze trafił.
Awatar użytkownika
ASK_anulla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1701
Od: 25 cze 2013, o 13:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze Zachodnie

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Nie wiem, co to za dziwna zima była - z mojego liliowca cytrynowego został jeden mały kiełek. Jutro go przeniósł do doniczki, żeby utył.
Pozdrawiam, Anna.
Jak mówi prof. Bralczyk jest różnica, kiedy robimy komuś łaskę, a kiedy laske... Używajmy polskich znaków!
Potencjalny ogród Anulli cz. 2
Awatar użytkownika
adamiec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2807
Od: 4 mar 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ruda Śl.

Re: Ogródkowy bloog cz.2

Post »

Gdzie jesteś Aniu :?: ;:167
Mój ogródek moja miłość.
Zapraszam Irena
Ogródek pełen marzeń cz.1, cz.2, cz.3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”