Wiejski ogród Ewy cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Ewakora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2503
Od: 17 maja 2010, o 14:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: prawie Wrocek

Re: Wiejski ogród Ewy cz.2

Post »

Gloryjko strasznie się cieszę widząc Cię w moich skromnych progach ;:196 Nie wybierasz się przypadkiem do Wrocka :D
Dobrze wiesz, że ja mam jeszcze duuużo miejsca ;:108

Fragolciu zdjęcie zrobię jutro :wit ;:196
Pozdrawiam wszystkich zielenią natchnionych. Ewa
Wiejski ogród Ewy cz.1, cz.2, cz.3 cz.4- aktualna
Wspomnień nadszedł czas
Alina662
1000p
1000p
Posty: 1189
Od: 9 lis 2009, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław...
Kontakt:

Re: Wiejski ogród Ewy cz.2

Post »

Ewuniu dawno nie byłam u Ciebie,ogromnie u Ciebie przepięknie nie wim co podziwiać .A trawy to ile czekałaś aby mieć takie okazy.Cudnie u Ciebie nocą. ;:196 ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
harwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1479
Od: 5 mar 2008, o 14:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wiejski ogród Ewy cz.2

Post »

Już myślę nad powiększeniem rabaty, tylko się zastanawiam w którą stronę, bo jak na razie mam miejsce z każdej :wink: :wit
I prawidłowo. ;:138 Proponuję troskę w lewo i w prawo i ciut do przody i resztę do tyły :;230 Rabatka jest rewelacyjna więc warto.
Awatar użytkownika
Ewakora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2503
Od: 17 maja 2010, o 14:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: prawie Wrocek

Re: Wiejski ogród Ewy cz.2

Post »

Witam w piątkowy wieczór :wit

Wiolka trawki mnie zauroczyły. Trochę ją jeszcze powiększę, ale przecież muszę sobie zostawić miejsce na inne roślinki :;230 Taki już typ ze mnie, że lubię różniste roślinki, a najlepiej misz-masz :D

Alinko bez przesady :wink: Wpadnij kiedyś, to się przekonasz jaki u mnie kepisz ;:196

Dziś z rana troszkę u mnie pokropiło , ale potem można było trochę poprzesadzać :D
Jutro pracuję, więc starałam się zrobić jak najwięcej, tylko że w ogrodzie jakoś tego nie widać, a wręcz odwrotnie, bo dopiero narobiłam bałaganu :? Cóż trudno :wink: Synuś jutro sprzątnie, bo jak nie , to mamusia mu kabel od kompa do pracy zabierze ;:224
W sumie jestem do tyłu z wszelkimi pracami ogrodowymi, więc dziś ,,tylnie ,,fotki :;230


ObrazekTrawki od tyłu

Obrazeki tylna strona grilla :wink:


Obrazek Długaśna , nieskończona rabatka widziana od tyłu :wink: Całej nie cyknę, bo się nie mieści, ale ma już ponad 20 metrów i jak na razie nie myśli się skończyć :wink: AAA Zachorowałam na żurawki i będą rosły na brzegu tej długaśnej rabaty ;:108 Trochę ich już tam rośnie :tan JOLU ;:196
Pozdrawiam wszystkich zielenią natchnionych. Ewa
Wiejski ogród Ewy cz.1, cz.2, cz.3 cz.4- aktualna
Wspomnień nadszedł czas
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Re: Wiejski ogród Ewy cz.2

Post »

EWUŚ ,no to trza narobić więcej sadzonek ,co by Ci nie brakło na tą długaśną rabatkę . ;:196

Kochani forumowicze -EWUNIA nam tutaj ściemnia .Byłam ,widziałam na własne oczy .Ogród zadbany ,wypielony ,rabatki śliczniutkie ,aż zazdrość bierze.......... i jest mi wstyd ,że będąc cały czas w domu ,mam tyle niedociągnięć .Ewunia dużo pracuje ,a jednak ogród lśni . ;:108
Wygląda na to ,że ze mnie straszny obibok . :? :oops: :oops: :oops:
Awatar użytkownika
Ewakora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2503
Od: 17 maja 2010, o 14:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: prawie Wrocek

Re: Wiejski ogród Ewy cz.2

Post »

Jolciu :shock: Właśnie wróciłam z pracy i po przeczytaniu Twojego posta spać mi się odechciało :;230
Jaki wypielony i śliczniutki :shock: Tylko czasem bywa znośny.
To u Ciebie Jolciu jest jak w bajce, a sadzonkami już mnie obdarowałaś i strasznie się z tego cieszę
:D ;:196 ;:196 ;:196

Idę spać, a Wam na dobranoc zostawiam dłuższy kawałek ,,ciągnącej ,, się rabatki :wink: Za zakrętem jest kojec, który miał być przeniesiony, ale zostaje i będzie zieloną ścianą z różnych pnączy :P Tak więc teraz mam ok 20 metrów płotu do obsadzenia, ale myślę, że winoblusz, który już tam rośnie szybko się z tym upora :D
Obrazek

ObrazekI moja koreanka, która zaczyna włazić w druty wysokiego napięcie :? Będzie ciachanko, ale to już na wiosnę :wit
Pozdrawiam wszystkich zielenią natchnionych. Ewa
Wiejski ogród Ewy cz.1, cz.2, cz.3 cz.4- aktualna
Wspomnień nadszedł czas
Awatar użytkownika
ada.kj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5077
Od: 2 gru 2008, o 12:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wiejski ogród Ewy cz.2

Post »

Ewuniu. Przepięknie ogród wygląda, a trawy jednak muszę mieć przestrzeń dopiero jest efekt. U mnie są ściśnięte i nie dają się nawet ładnie sfotografować. Pięknie ;:63 ;:63 ;:63 .
Co my wiemy to tylko kropelka. Czego nie wiemy to cały ocean.
Pozdrawiam cieplutko Ada vel Krysia
Księżycowe rabatki u Adki adolinki
Awatar użytkownika
aleksanderk
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7028
Od: 13 lip 2009, o 19:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiejski ogród Ewy cz.2

Post »

Czy te maluch to z rodzaju dąbrówek . Kartofle każdy może przypalić , Jak działasz w ogrodzie to Twój M , mógłby się zając kuchnią :;230 to nie taki trudne ,robię to od kilku lat .
Awatar użytkownika
bodzia3012
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5400
Od: 10 wrz 2009, o 08:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Wiejski ogród Ewy cz.2

Post »

EWUŚ ślicznie i bardzo kolorowo u Ciebie , dopisuję się do tych pochwał ;:138 ;:138 a hibiskus jaki śliczny :D :D :wit
Awatar użytkownika
jollla500
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10626
Od: 26 cze 2008, o 23:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Wiejski ogród Ewy cz.2

Post »

Ewuś popieram słowa Joli Graj :lol:
Twój ogród jest piękny i zadbany w każdym jego zakamarku jest coś pięknego i ciekawego nawet są maślaki pod iglakami :lol:
Ewuś dziękuje za tak miłe przyjecie i za tyle roślinek jakimi zostałam obdarowana przez Ciebie ;:167 cały tydzień je będę sadziła ;:196 jesteś niesamowita ..... no i taka kochana ;:167 wspominam Cię cały czas :lol:
Jolllinki ;:3Do Jollla500
Miłością moją są ogrody, wschody słońca i jego zachody......
Awatar użytkownika
sangwinaria
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3545
Od: 9 lip 2011, o 14:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: Wiejski ogród Ewy cz.2

Post »

będę tu częściej wiejski ogród jest dostojny :wit
Awatar użytkownika
Ewakora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2503
Od: 17 maja 2010, o 14:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: prawie Wrocek

Re: Wiejski ogród Ewy cz.2

Post »

Witam wieczorową porą :D

Sangwinario nie wpadło by mi nigdy do głowy takie określenie mojego wiejskiego ogrodu :D Dzięki i zapraszam częsciej :wit

Jolllu 500 cała przyjemność po mojej stronie ;:180 Cieszę się ,że w moim wiejskim jest coś, co się może komuś podobać :D Forum daje nam wiele możliwości, a między innymi możliwośc poznawania wspaniałych ludzi i wymianę roślin. W ten sposób stajemy się bogatsi w przyjaźnie i kolejne chciejstwa :D :wit

Bożenko nie przesadzaj :wink: , a hibiskusek pofrunie :D

Aleksandrze to dąbrówki, a małż nie ma czasu na kuchnię. Przypalone ziemniaki nie trafiają mi się często, więc moi panowie nie narzekają :lol: Chodziło mi o to , że mając ogród na miejscu ciężko jest mi wybrać pomiędzy pracami ogrodowymi, a domowymi :wink:

Ado-Krysiu pięknie dziękuję za miłe słowa ;:196 Musisz kiedyś sama sprawdzić jak to faktycznie wygląda, choć teraz już jesień po mału zaczyna do nas zaglądać , więc i widoki już nie za ciekawe :wit ;:196
Pozdrawiam wszystkich zielenią natchnionych. Ewa
Wiejski ogród Ewy cz.1, cz.2, cz.3 cz.4- aktualna
Wspomnień nadszedł czas
Awatar użytkownika
Ewakora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2503
Od: 17 maja 2010, o 14:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: prawie Wrocek

Re: Wiejski ogród Ewy cz.2

Post »

Trójsklepka to dla mnie wciąż jeszcze egzotyczny kwiat i ciągle podziwiam jej urokObrazek


Pomylona różyczka, która miała być różową rabatówką też mnie zadziwia.Nię dość , że kolor inny, to jeszcze posadzona wiosną osiągnęła spore rozmiary.Co ciekawe, to jak na razie nie zaatakowało jej żadne licho i jest zdrowa :wink: Musi jednak zostać przesadzona, bo ani gabarytowo, ani kolorystycznie nie pasi do reszty :wink: Obrazek


Kobea :wink: Maleńkie nasionko wiosną posiane
Posiadło grilla i drewnianą ścianę
Sznurami pomknęło w dal
A pranie to sobie chyba powieszę na pal :;230 :;230 Obrazek
Pozdrawiam wszystkich zielenią natchnionych. Ewa
Wiejski ogród Ewy cz.1, cz.2, cz.3 cz.4- aktualna
Wspomnień nadszedł czas
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”