10 lat pracy w ogrodzie.

Zdjęcia naszych ogrodów.
justynaz
200p
200p
Posty: 414
Od: 23 sty 2009, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post »

Witaj Spojler, nie opowiadaj głupot bardzo u was ładnie i mi sie podoba. Zwłaszcza oczko, ponieważ bardzo chce mieć u siebie, niestety na razie na chęciach się kończy. Chyba jest ono dośc spore? Bo na takie wyglada na zdjęciach(mały basen).Widać, że Twoja mama lubi to co robi, zupełnie jak moja.
Justi
zapraszam do mnie
Ogród nowicjuszki
Spojler
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 8 lip 2008, o 16:28

Post »

Woda jest na bieżąco dopuszczana. Od czasu do czasu wymieniana. Niestety, za płotem, rosną dwa wielkie drzewa (+20m wysokości) i gdy kwitną (nie jestem pewien) spada z nich jakby pył czy inny syf i bardzo zanieczyszcza wodę :/
Nie żyją w oczku żadne ryby. A wymiary nie są takie duże: głębokość: 20cm, szerokość:2m długość: może 4-5m.

Ps. Czy moglibyście (mam nadzieję, że jest tu też męska część spoełczności ;)) polecić mi jakiś środek, który zapobiegałby wsiąkaniu wody w beton? Niewiarygodne jest, jak szybko ubywa wody :/


Pps. Oczywiście dziękuję za komentarze.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

O wszystkich problemach związanyc z oczkiem porozmawiasz tutaj http://forumogrodnicze.info/viewforum.php?f=27
przeszukaj tematy poprzez wyszukiwarkę a jak nie znajdziesz odpowiedzi na swoje problemy po prostu pytaj tam...
Powiem że jestem zaskoczona tą głębokością ,nie pomyliłeś się czasem?
To niewiarygodne .... odnoszę wrażenie,że ta woda po prostu paruje .
Jest to tak zauważalne bo paruje ogromną powierzchnią a jest jej tam ciut ciut czyli tyle ile w kałuży głębokiej na 20 cm. To musi być odczuwalne i zauważalne skoro ja widzę ubytek wody w moim głębokim na 120 cm .
Koledzy w podanym wyżej wątku powiedzą więcej na ten temat.Zapraszam tam z tym problemem :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Spojler
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 8 lip 2008, o 16:28

Post »

O dziękuję bardzo. Nie zauwazyłem tego tematu. Nie, nie pomylilem się. 20cm to granica głębokości ;)
Awatar użytkownika
grazyna56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 706
Od: 10 lut 2007, o 20:28
Lokalizacja: łódż

Re: 10 lat pracy w ogrodzie.

Post »

coś, coś pieknego ,mama zasługuje na wielkie uznanie,brawo ;:138
cudze błędy mamy przed oczyma ,własne za plecami
Pozdrawiam Grazyna
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: 10 lat pracy w ogrodzie.

Post »

O matulu droga ;:154 moje biedne serce tego widoku nie wytrzyma :shock: idę stąd ;:65
Awatar użytkownika
Grandiflora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 823
Od: 21 paź 2008, o 15:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: 10 lat pracy w ogrodzie.

Post »

Wielkie uznanie i gratulacje dla mamy,pięknie pomyślany ogród,piękny dom,uwielbiam takie klimaty,podziwiam inwencję i pomysłowość,czy to jest na Dolnym Śląsku ?jakie pnacza rosną w tych wiklinowych podporach?
pozdrawiam , Lucyna
w ogrodzie , w domu
moje róże
Awatar użytkownika
Bogusia 45
50p
50p
Posty: 76
Od: 27 paź 2009, o 18:43
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: 10 lat pracy w ogrodzie.

Post »

Wspaniały ogród ;:138 wielkie gratulacje dla mamy
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=29155" onclick="window.open(this.href);return false;
siasiek
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 8
Od: 15 sty 2010, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: 10 lat pracy w ogrodzie.

Post »

Witaj Spojler :wit
10 lat pracy Twojej Mamy przyniosło cudowne owoce ;:180 Wszystko bardzo przemyślane, dopieszczone z ogromnym wyczuciem :D Przepiękny ogród, oaza spokoju dla oczu i raj dla duszy :D Wielkie gratulacje dla Mamy i Pomocników ;:63

będę tu często zaglądać a jakże :tan
Pozdrawiam serdecznie Kasia
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: 10 lat pracy w ogrodzie.

Post »

ogród rewelacyjny bardzo mi się podoba ;:180 dla mamy szkoda że nie ma nowych fotek pozdrawiam
Spojler
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 8 lip 2008, o 16:28

Re: 10 lat pracy w ogrodzie.

Post »

AKTUALIZACJA

Po roku wracam do wątku. Przepraszam za tak długą nieobecność, no ale tak jakoś się złożyło że nie było czasu na surfowanie w internecie W każdym razie, wczoraj mama podjęła się kolejnej sesji zdjęciowej, a efekty można podziwiać niżej.
W ogrodzie trochę się zmieniło. Od dość odważnego projektu wybetonowania kamiennej ścieżki, do drobnych akcentów, takich jak słomiany kapelusz na drzwiach Zapraszam do komentowania i oceniania zdjęć.



Nowe zdjęcia w pierwszym poście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”