Socurka metrów kilka...

Zdjęcia naszych ogrodów.
magdala
1000p
1000p
Posty: 2062
Od: 15 kwie 2009, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

No ,widzisz Socurku ??? Mówiłam ,że krzaczor może się okazać Brzydkim Kaczątkiem ? Jak posadzili na srodku ,to o czymś to świadczy :P :P :P
Ja niestety nie znam tej rośliny ,ale to chyba ładnie kwitnie.
Magda.
Awatar użytkownika
socurek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 914
Od: 5 kwie 2009, o 02:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Dziękuję Terewa. Dla mnie to troszkę jak agrest wyglądało... Z drugiej strony po co sadzić agrest w środku osiedla... :oops:
Mgdala, bardzo się cieszę, że twoje przeczucie się sprawdziło. Właśnie pisałam w identyfikacji roślin że miałam to wyciąć, ale odwlekło się z braku czasu. Teraz wiem, że dobrze się złożyło. Przeczytałam też już że na kwiaty to będę musiała dłuuugo poczekać... :wink: Ale może warto.
Awatar użytkownika
socurek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 914
Od: 5 kwie 2009, o 02:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Moja trawka po pierwszym koszonku... łysizny wymagały dosiewu :?
Obrazek
Awatar użytkownika
hrsta
200p
200p
Posty: 337
Od: 18 maja 2009, o 23:52
Lokalizacja: śląsk

Post »

Dziewczyno, gdzieś Ty się podziewała?! ;-D U mnie na ogrodzie też takich łysych placków trochę jest. Na szczęście ostatnio nie miałam możliwości skosić, więc tego nie widzę i jest mi lepiej, hihi. ;-)
Pozdrawiam, Basia. Miejski busz.
Awatar użytkownika
socurek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 914
Od: 5 kwie 2009, o 02:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Ech, zimno było, padało, to siedziałam w pracy, na ogródek nie wychodziłam :wink: to na forum też nie zaglądałam, ale u Ciebie muszę Ci powiedzieć wieeelkie zmiany :)
Teraz będę się brała za wysiewy, jak mi tylko dojdą zakupione na allegro szklarenki, więc część przyjemności się przeniesie do domku, skoro nie ma miejsca już na zewnątrz :wink: Oto co będę "uprawiać" :D :
Obrazek
Jeszcze nie wiem czy potrafię, ale póki nie spróbuję to się nie dowiem... :wink: :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
socurek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 914
Od: 5 kwie 2009, o 02:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Z pozytywnych akcentów w moim ogródeczku:
jedna róża z czterech rośnie, odpukać, dobrze:
Obrazek
"Gratisowe" gladiolki już wykiełkowały... teraz czekam na kolor-niespodziankę :wink: (docelowo mają ozdobić mój balkonik, temu w skrzynce sobie rosną :) )
Obrazek
Bratusie dalej pięknie kwitną, dzielne maluchy :)
Obrazek
A te tutaj osobniki ukochane przeze mnie w szczególności odwdzięczają się jak mogą ciesząc moje oczy. Rosną jak szalone :twisted:
Obrazek
Obrazek
samanta
500p
500p
Posty: 542
Od: 21 lip 2008, o 20:00
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post »

Witaj Socurku .
Z przyjemnością pospacerowałam po Twoim ogródeczku.
Fuksje masz rewelacyjne , szczególnie druga jest extra .
Widzę , że masz podobny problem ze studzienką - ja mam ich trzy na swoim ogrodzie . Trzeba nieźle się nagimnastykować , żeby przestały straszyć :P :P
Pozdrawiam cieplutko. Marta.
Awatar użytkownika
socurek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 914
Od: 5 kwie 2009, o 02:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Witam Marto w moich skromnych progach. Twój ogród jest dla mnie wielką inspiracją i pewnie sobie z niego trochę zaczerpnę, skoro już oficjalnie udzieliłaś mi pozwolenia.
Chyba jestem fuksjoholiczką. Jak pierwszy raz zobaczyłam kwiat fuksji to nie mogłam się przestać rozczulać że ten kwiatuszek to jest tam w tym pączku zwinięty jak malutka parasoleczka :lol: Szaleję na punkcie tych kwiatów, choć warunki u mnie mają nieszczególne (pełne słońce). Właśnie sobie dokupiłam 4 i szukam dla nich miejsca zanim dotrą :twisted:
Awatar użytkownika
eukomis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4134
Od: 13 sty 2008, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post »

Witaj Sokurku właśnie łaziłam po twoim ogródku, ja mam też malutki ogród pod blokiem mieszkam na parterze i mam zrobione zejście do ogródka z balkonu .Jeżeli ten krzak co rośnie u ciebie na środku, co ma być hibiskusem to jest już duży i na pewno ci w tym roku zakwitnie tylko one kwitną póżno na koniec lata.Jak mnie odwiedzisz to znajdziesz u mnie ja mam cztery kolory, Dwa prowadzę jako pięnne.
pozdrawiam Halina

*spis wątków
Awatar użytkownika
socurek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 914
Od: 5 kwie 2009, o 02:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Halinko co do mojego to nie jestem pewna czy w ogóle zakwitnie. Za ogródek się zabrałam w tym roku więc jeszcze to wszystko marnie wygląda. A on był traktowany najbardziej po macoszemu, bo kiedy wszystko inne na wiosnę już się zieleniło to stało całe w łysych badylach. W końcu stwierdziłam że wyrzucam to brzydactwo, ale dopytałam na forum co to takiego i postanowiłam zostawić :) Nie pamiętam żeby w zeszłym roku kwitł...
Awatar użytkownika
hrsta
200p
200p
Posty: 337
Od: 18 maja 2009, o 23:52
Lokalizacja: śląsk

Post »

Cześć! Jak tam Twoje wysiewy? Jestem bardzo ciekawa! ;-)
Pozdrawiam, Basia. Miejski busz.
Awatar użytkownika
socurek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 914
Od: 5 kwie 2009, o 02:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

A dziękuję, Basiu, na razie, odpukać, dobrze. Po stronie Lagerstroemi Indici małe przedszkole:
Obrazek
Po stronie jakarandy troszkę ciszej, ale też już widać dobre chęci...
Obrazek
Tak, że jestem pełna nadziei, że może coś z tego jednak będzie ;)
Awatar użytkownika
socurek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 914
Od: 5 kwie 2009, o 02:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Ratunku! Potwory atakują! Niedługo wydostaną się ze szklarenki! nie wiem jak długo jeszcze uda mi się je tam utrzymać... :lol:

Obrazek

Obrazek

Jakarandy zrobiły się dość wysokie... niedługo faktycznie będą za wysokie żeby je zmieścić pod szklarenką... I nie wiem co dalej :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”