Mój ogródek - kogra - 1cz. 2007r

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Mój ogródek - kogra - 1cz. 2007r

Post »

Oglądam od kilku godzin Wasze piękne ogródki i rosnące w nich roślinki-gratuluję wszystkim efektów jakie uzyskali.
Ja też mam ogródek,który jest moją pasją i dużo czasu w nim spędzam.Chciałabym pokazać kilka fotek z mojego ogródka zrobionych wiosną w tym roku.Proszę o ocenę.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Grażyna.
kogro-linki
ANETA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1466
Od: 14 lis 2006, o 19:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Witaj Kogra :lol: , fajnie że dołączyłaś do naszego grona ogrodowych maniaków ;:1 śliczny masz ogródek , mnóstwo pięknych kwiatów i wspaniałe oczko wodne , a Twój złotlin mnie zauroczył i zrobiło mi się smutno :( , że mojego traktuję po macoszemu :oops: koniecznie muszę o niego zadbać :wink:
Mam do ciebie pytanie czy zbierasz może nasionka z szałwi błyszczącej ? , bo ja do mojej kolekcji ;:31 szukam koloru białego :wink:
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Witaj Aneto!
Dzięki za tak szybką reakcję i pochwały. Fakt że ta wiosna była wyjątkowo udana, to i roślinki pięknie żakwitły. Nie zbieram wprawdzie nasion z szałwii lecz kupuję gotowe rośliny na targowisku ale jeżeli zrobi nasiona to postaram się je zebrać - jak się uda to ci przyślę, jeżeli udostępnisz swój adres. Złotlin pięknie zakwita jeżeli rośnie w słońcu i nie lubi zbyt mokrej ziemi. Można go zmusić do całorocznego kwitnienia przez nawożenie po pierwszym kwitnieniu ale w następnym roku odbija się to niekorzystnie na pierwszym wiosennym kwitnieniu. Życzę ci powodzenia w ogrodowej pracy i nieustająco świecącego słoneczka.
Grażyna.
kogro-linki
ANETA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1466
Od: 14 lis 2006, o 19:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

No proszę, a ja mojego posadziłam w cieniu :? i dlatego taki marny , na wiosnę koniecznie go przesadzę ,
na nasionka jestem chętna :wink:
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Masz bardzo ładny ogródek. Tylko podziwiać. :lol:
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Witaj.
Dziękuję za uznanie.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Andzio
200p
200p
Posty: 271
Od: 5 maja 2007, o 19:23
Lokalizacja: woj.łodzkie

Post »

;:87 ;:87 chociaż jestem krótko w Twoim ogródku to,chyle czoła,i jestem pełen uznania ;:138 ;:138 ,bardzo pięknie i sympatycznie...te kolory i na pewno nie samowity zapach :lol: :lol: Pozdrawiam i zapraszam do siebie na ;:126 Życzę dużo ;:3
Kocham moje Kochane Robaczki-tak słodko mówię o mojej kochanej rodzince!
Zapraszam do mnie
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Witaj
Obejrzałam twój ogródek -też jest piękny i tchnie spokojem.Myślę że turkucia złapiesz łatwo w pułapkę zastawioną na jego korytarzu. Gorzej jak zachce mu się karkóweczki - też bym zjadła. No to grilujcie póki pogoda sprzyja. Smacznego.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Andzio
200p
200p
Posty: 271
Od: 5 maja 2007, o 19:23
Lokalizacja: woj.łodzkie

Post »

;:112 ;:112 ;:112 od godziny 13 cały czas pada,a dzis skosiłem trawnik ;:87 deszczyk mu się przyda ;:87 Nareczka.
Kocham moje Kochane Robaczki-tak słodko mówię o mojej kochanej rodzince!
Zapraszam do mnie
Awatar użytkownika
Gofka
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 32
Od: 28 maja 2007, o 16:06
Lokalizacja: Jarosław, Podkarpacie

Post »

Witaj Kogra. Obejrzałam Twój ogródek i muszę powiedzieć, że jest naprawsę śliczny. Tyle w nim kolorów i pewnie piekne zapachy sie w nim unoszą. Ach, no i to oczko wodne - mojenieosiagalne (przynajmniej na razie) marzenie.
Proszę o więcej zdjęć.
Pozdrawiam
Gosia
Wszystko można co nie można, byle z wolna i z ostrożna
Awatar użytkownika
KarolinaL
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1290
Od: 2 kwie 2007, o 18:08
Lokalizacja: Poznań

Post »

Witaj! Weszłam na Twoją stronę i od tych kolorów aż mi dech zaparło! Myślałam nawet, że to fotki z poprzedniago lata, albo coś, a to aktualne, chylę czoła ;:180
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Dziękuję-dodam nowe zdjęcia w najbliższym czasie.Więcej zdjęć z mojego ogródka jest na stronie www.ogrodniczka.pl
(kogra).
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
grazyna56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 706
Od: 10 lut 2007, o 20:28
Lokalizacja: łódż

Post »

Witaj Kogra i mnie bardzo podoba sie Twój ogródek ,jest taki kolorowy słodziutki i pewnie pachnący ,tyle w nim kwiatów i tak jakoś sielsko ze chciałoby sie w nim posiedziec ,pomarzyć :D
cudze błędy mamy przed oczyma ,własne za plecami
Pozdrawiam Grazyna
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”