Odpadanie kwiatów pomidora malinówki.

Warzywa w gruncie i pod osłonami.
lotta
500p
500p
Posty: 592
Od: 11 lut 2008, o 20:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zach.pomorskie

Post »

Wiesz, te zasadzone pomidory chociaż źle wyglądają, to jednak w tym czasie rozbudowują system korzeniowy i pewnego dnia zaczną szybko rosnąć. A że pierwsze grono będzie marne to już trudno, chyba taki rok...
Awatar użytkownika
arisza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 570
Od: 2 lut 2009, o 10:44
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post »

Zgadzam się z Lottą, ja nie wyrzucałabym własnych sadzonek, noce będą coraz cieplejsze to Twoje pomidory wystrzelą jak z procy. Daj im szanse :wink: Kupne wsadzisz i staną na jakieś dwa tygodnie (może troszkę mniej) i znowu się będziesz denerwować, że nie rosną :D


pozdrawiam
Agnieszka
Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak Rośliny, pozbawieni miłości więdną...
Awatar użytkownika
peneloppe
200p
200p
Posty: 336
Od: 30 mar 2009, o 22:46
Lokalizacja: ciechocinek

Post »

;:22 ale i tak sobie nie wyobrażam żeby z tych małych dziwolongów wyrosły dwu metrowe krzaczory :D
oby tylko nie dostała się im jaka zaraza- bo sprawdzą się proroctwa - krakania mojego męża... dlaczego on we mnie nie wierzy :?: :!: znajde aparat i wstawie foto to padniecie ze śmiechu :D
Fiołki w fiolecie ukryte w zieleni ,Szukały wiosennych, wonnych promieni.
Rosły spokojnie kusząc motyle.Rosły i rosą kochały chwile.Mój Tajemniczy Ogród
Awatar użytkownika
kozula
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2116
Od: 21 sie 2008, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post »

Bawole serca są wrażliwe na zimno , jednak jeśli już rosną w gruncie jakiś czas , najgorsze za nimi . W końcu musi przyjść ciepło :wink: . U tych odmian pierwszy kwiat jest do niczego , poza tym znacznie opóźnia rozwój całego grona . Często zawiązuje się jeden poprzerastany szypułką pomidor .

Udanych serduch , kozula .
Zablokowany

Wróć do „Uprawy WARZYWNICZE”