Ogród Igi - cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12835
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Post »

Tess pisze:Iga

jaki Ty masz wielgaśny ogród :lol: :lol:
Jutro wstawię zdjęcia z okien dachowych to zobaczysz jaki jest "wielgaśny".
x-T-s
---
Posty: 5698
Od: 15 cze 2008, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Iga

ładny ten żółty....on rośnie tak prosto kolumnowo?
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12835
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Post »

AGNESS pisze:Iguś to jakbyś się pozbywała, to ja sępię :wink: :oops: :lol: jako wymiankę na jakąś moją roślinkę, mam nadzieję, że coś Sobie u mnie wypatrzysz do jesieni:D
Aga, nie ma problemu, tylko niech podrosną, bo na razie wypuszczają pierwszą parę właściwych liści.
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12835
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Post »

Kolumnowo do góry, większy jest równie piękny.Coś się złapałam ostatnio na kupowaniu roślin o cytrynowych barwach.
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12835
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Post »

MałaRybka pisze:Igo, ile płaciłaś za wiąza? Jaki wysoki jest? Kupowałąś u Szmita?
Byłam dziś z mężem u Uzdowskich (poraz pierwszy razem w szkółce byliśmy :) ). Pokazałam mu wiąz i o dziwo męzowi się spodobał-nawet kupowac chciał! Trochę ostudziłam jego zapędy, ale przyznaję, ze mi tez podoba (od kilku lat) się to drzewo , a przekonuje mnie najbardziej okaz rosnący u Uzdowskich niedaleko bramy wjazdowej.
Wiąza kupiłam 2 lata temu koło Arkadii, w szkółce przy Arborettum w Rogowie.Wtedy jeszcze nie wiedziałam co kupuję, po prostu mi się spodobał.Później gdzieś zobaczyłam zdjęcia nad ścieżką i tak mi się spodobało.
Awatar użytkownika
lucy09
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3562
Od: 14 sie 2008, o 15:02
Lokalizacja: Łódź

Post »

Ależ u Ciebie pięknie. Przejrzałam cały wątek i gdzie bym nie trafiła same cudeńka. Piękny skalniak, piękne żurawki (też je bardzo lubię jak wszystkie ozdobne z liści) skalnice, brunery, tulipany i pierwiosnki, krzewy i drzewka. No i oczywiście psinka.
Widziałam twoją rabatkę pod brzozami. Jak ci tam rosną rośliny? Ja praktycznie mam obie moje rabatki pod brzozami ale dużymi i chyba będę mieć problem.
Będę do ciebie zaglądać jeśli pozwolisz. :D
Awatar użytkownika
tomko34
1000p
1000p
Posty: 1019
Od: 31 mar 2009, o 21:07
Lokalizacja: Rzeszow

Post »

Oczy mi wyszły na wierzch od oglądania twojego ogrodu,ale przestrzeń,chciał bym na żywo go oglądnąć ,piękności
Awatar użytkownika
Aska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3591
Od: 13 kwie 2006, o 14:36
Lokalizacja: Podhale, woj. małopolskie

Post »

Ciekawy wiąz. Jak duży ma być docelowo?
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Widzę igo że Cie nie ma na forum .
Mam nadzieje że jutro Minikowo aktualne
Awatar użytkownika
MalaRybka
1000p
1000p
Posty: 1352
Od: 22 mar 2007, o 15:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 3 km od Bydgoszczy

Post »

Iga poszła wyjmowac fotele z samochodu, żeby miec więcej miejsca na minikowskie zdobycze ;) . Ja myślami jestem już w Minikowie. Oby tylko pogoda dopisała :)
Pozdrawiam serdecznie. MałaRybka.
Ogród Rybki
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12835
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Post »

Witaj Lucy, miło mi będzie Cię gościć.,wpadaj zawsze jak będziesz miała ochotę.

Tomek , mój ogródek jest naprawdę niewielki.Dzięki za wizytę i miłe słowa.

Asiu, na poprzednich stronach u mnie jest zdjęcie starego wiązu. musisz się trochę cofnąć.
nie jest malutki, ale można go ciąć.

Mała Rybko , jak Minikowo. padało?, i to chyba wykrakałaś, bo zawsze była pogoda.

Spotkanie z Gienią się odbyło w dużym deszczu, ale po przyjeździe do mnie przestało padać i nawet zrobiło się cieplej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12835
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Post »

Zdjęcia dla tych niedowiarków co mówią ,że mam duży ogród.Widok z okien dachowych, ale tylko na jedną stronę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
MalaRybka
1000p
1000p
Posty: 1352
Od: 22 mar 2007, o 15:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 3 km od Bydgoszczy

Post »

Od rana padało, ale jak my przyjechaliśmy do Minikowa, ok 11.30 to było bezdeszczowo. Wyjeżdzaliśmy po g 15 i przez ten czas przez moment kilka kropli spadło. Od g. 16 byliśmy w ogrodzie i wtedy!! wyszło słonko, świeciło do wieczora. W domu wylądowaliśmy o g 21 zadowoleni z dnia. Kupiłam kilka roślinek, dziecię jechało pierwszy raz w zyciu na prawdziwej karuzeli i kucyku :) . Mała była zachwycona. Kilka dni temu w jakiejś bajce widziała wesołe miasteczko i watę cukrową. Wyszukała w szafie watę, posypała cukrem i chciała zjeść! "Bo w bajce dzieci jadły". Wczoraj kupiliśmy jej tę prawdziwą watę cukrową. Smakowało jej, tylko był kłopot jak w pewnym momencie jej wata przykleiła się jakiejś kobiecie do torebki i posżła w inną stronę niż moja córka :lol: Goniliśmy watę cukrową po łące hihi.

Zdjęcia ogrodu z lotu ptaka ;) są super! Świetnie się twój ogród prezentuje. Widzę, że u ciebie pogoda była całkiem pryjemna i spotkanie się udało :). Fajnie wygladacie na zdjeciach.
Pozdrawiam serdecznie. MałaRybka.
Ogród Rybki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”