Ogród Idy74 2009r cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
tadeusz48
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3403
Od: 5 wrz 2007, o 17:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

Witaj IDO, pospacerowałem trochę po Twoim ogrodzie, piękne wiosenne kwiaty, korony cesarskie tylko ,tylko co do kwitnienia. U nas będą kwitły aż dwie korony cesarskie, po raz pierwszy udało nam się że korony nam będą kwitły.
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Tadeuszu miło Cię gościć .wiem ,że powinnam swoją koronę rozsadzić ,ale się boję ... :wink: że znowu mi nie będzie kwitła ...jest bardzo chimeryczna ...W tym roku to mnie zaskoczyła obfitością swoich kwiatów...
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Witaj Ido mnie tylko 2 korony cesarskie kwitną a 4 są nieciekawe.I też chcę wykopać i przygotować ziemie pod nie od nowa.
Genia
Awatar użytkownika
liska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10568
Od: 24 mar 2008, o 20:07
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

Fajnie że jesteś:)

Iduś ja też czekam na kwitnienie czosnku... Jest już taki duży... ale Twoje roślinki duuuużo grubsze :)
z uśmiechami Iza
u liski
Awatar użytkownika
snowflake
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2748
Od: 6 lut 2009, o 17:12
Lokalizacja: Izabelin

Post »

mi się czosnek też marzy... miałam go kupić rok temu ale jakoś wyleciał mi z głowy... ech... w tym roku zaszaleję znów na jesień :)
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Post »

Iduś intrygują mnie te niebieskie kwiatki.Te sercowate listki to chyba nie od nich.Kwiatki przypominają mi śnieżniki
ale to roślina cebulowa i ma liście cebulowe.
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

No wiecie szukałam siebie i znalazłam w drugim wątku :shock: Ktoś mnie podzielił :!: Ale to nic .Alu czosnki są piękne ,a przede wszystkim długo kwitną więc warto zainwestować choć w trzy cebule.Olu te małe niebieskie kwiatki są cebulowe,a obok nich chyba fiołeczki -same do mnie przyszły więc niech rosną -ładnie ze sobą wyglądają.Izo moje czosnki dostały nawozu wieloskładnikowego amofoski i ciutkę saletry amonowej .JAK ZAKWITNĄ DOSTANĄ JESZCZE RAZ I TO KONIEC NAWOZÓW.
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Szkoda że nie jedziesz na koncert , ale tak to już jest :lol: zawsze po drodze są jakieś ale :wink: .
Iduś na targi pewnie 2-3 bo w piątek pracujesz ? Kurcze aż się boję tam iść :roll: , wezmę ze sobą jakąś kwotę a karty zostawię w domu by nie kusić :lol:. U nas niedawno otworzyli na peryferiach Lidla , poszłam sprawdzić czy coś ciekawego mają i wyniosłam paczuszkę -25 sztuk mieczyków tylko za 4.99 i czosnek ozdobny zółty 50 cebulek za taką samą kwotę :lol: . Wreszcie będę miała gdzie robić zakupy :wink:

Miłego i spokojnego dzionka życzę
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11672
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Iduś, wszystko pięknie kwitnie :) Korona zachwycająca :shock: Ile masz posadzonych cebul?
Miłego dnia :)
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Awatar użytkownika
Cynthia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 16 lut 2009, o 12:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ...gdzieś pośrodku...

Post »

Iduś miłego dnia :D
Ale jesteś króciutka teraz :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam słonecznie - Baśka :)
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Post »

Witaj IDUŚ .
Korony ,po prostu rewelka.Jak zakwitną ,będzie wiiiiiiiidoooooook .
Dodaj w stopce napis do 2 części ,aby cię można było łatwiej znaleźć.
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Ida ale ze mnie ciapa :oops: , przecież 1 maj jest wolny :lol: więc na targi możemy aż trzy dni przeznaczyć :lol: .
A tak naprawdę to kiedy idziemy ?
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Elu już gadałyśmy przez telefon więc nie odpisuję ;:102 Cynthio fajnie mnie podzielili-zaczynam od wiosny. :D MONIKO bardzo miło Cię widzieć ;:168 No normalnie się stęskniłam za Tobą.Kiedyś posadziłam trzy cebule ,rozrosła się ta moja korona .Nie przesadzam jej ,bo się boję ,że już mi nie zakwitnie.JOLU wiem ,tylko w robocie jestem .Wieczorkiem wszystko uporządkuję.Miłego dzionka Wam życzę. ;:91
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”