Ogród Idy74 2009r cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Ogród Idy74 2009r cz.2

Post »

JESTEM NARESZCIE :!: Wszystkim dziękuję bardzo ,za życzenia ;:97 ;:91 Dobrze ,że święta się już skończyły ,będę miała więcej czasu Dla was i dla siebie .Wiosna szaleje :!: :!: :!: Fotki dam wieczorem .Moja cesarska korona w tym roku zakwitnie 11 kwiatami :shock: :shock: :shock: Szalona :!: :!: :!: Zakwitła szachownica i tulipanki ,forsycja ,a miodunka karmi swoimi kwiatami okoliczne pszczoły :lol: Z pod liści Bergenii wychodzi kwiatek ,kwitną hiacynty -ECH PIĘKNIE JEST :!: :!: :!: POGODA NA ŚWIĘTA SPRAWIŁA NIESPODZIANKĘ .ALBO I NIE :!: Wszyscy siedzieliśmy na podwórku w spodenkach i opalaliśmy nogi .Trochę wiosennego deszczyku by się przydało ,bo czas na sianie w ogrodzie warzywnym.Dziękuję Wam za wszystko i słonecznego dnia życzę. ;:12
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Cynthio bardzo się cieszę ,że rośliny doszły :D Mam nadzieję ,że dobrze będą rosły i cieszyły Twoje oczy :D
Awatar użytkownika
Cynthia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 16 lut 2009, o 12:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ...gdzieś pośrodku...

Post »

Iduś fajnie ,że już jesteś :D :D :D
Pozdrawiam słonecznie - Baśka :)
Awatar użytkownika
Jadzia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4497
Od: 28 cze 2008, o 17:39
Lokalizacja: Okolice Ełku

Post »

Iduś ja 23 IV będę chyba w Olsztynie , to może spotkamy się , napiszę jeszcze do Eli i zapytam czy będzie mogła .U nas też w Święta była piękna pogoda , więc ciągle byliśmy na podwórku .
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Post »

Witam poświątecznie .
U mnie dzisiaj piękny słoneczny dzionek ,ale w święta ,ani słoneczka ,ani deszczyk
:?
Życzę miłej pracy .
Czas do ogrodu ,spalić świąteczne kalorie . :wink:
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Jadziu przykro mi ,ale 23 to ja pracuję . :cry: Bardzo chciałabym się spotkać z wami ,musimy jakiś termin w wolnych dniach ustalić...JOLU -dużo grządek trzeba będzie przekopać ,żeby to wszystko spalić. :lol:
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Witam wieczorkiem :D ObrazekWitam prymulkowo i żonkilowo ObrazekMuszę pochwalić się cesarską koroną -jest przepiękna. ObrazekCzosnek olbrzymi wychodzi ,jesienią dosadziłam jeszcze 5 cebul ,warto zapłacić10 zł za cebulę ,bo efekt kwitnienia jest oszałamiający ObrazekReszta zdjęć potem,kolację trzeba robić.
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Piękne liście i czarodziejskie kwiatki Obrazek ObrazekA ten skąd sie wziął nie mam pojęcia :roll: :?: Po prostu zakwitł.I dla kontrastu Obrazek
Awatar użytkownika
Cynthia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 16 lut 2009, o 12:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ...gdzieś pośrodku...

Post »

Iduś jakie piękne zdjęcia ;:138
Okiełznałaś fotosik :wink:
A czosnek naprawdę robi wrażenie :shock: Jest niesamowity :!:
Pozdrawiam słonecznie - Baśka :)
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Iduś piękności wiosenne pokazujesz :D żonkile cudne, takie bogate dorodne kępy- ja mam dużo późniejsze :roll: Tulipanek prześliczny :D
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

ida74 pisze:Jadziu przykro mi ,ale 23 to ja pracuję . :cry: Bardzo chciałabym się spotkać z wami ,musimy jakiś termin w wolnych dniach ustalić...JOLU -dużo grządek trzeba będzie przekopać ,żeby to wszystko spalić. :lol:
Jadziu Ida co myślicie o majowym w Olsztynie 1-3 maj targi w Uranii .
Jadziu swoją drogą jestem chętna na spotkanie 23 , każdy termin mi odpowiada :wink: .

Ida fotki super :shock: , musisz mieć teraz w ogrodzie naprawdę ładnie , wiem ile serducha w niego wkładasz .
Powiedz mi co to za kwiatuszki na zdjęciu trzecim od końca ?
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Cynthio ,Agnes nic nie zrobiłam z fotosikiem :roll: Po prostu puściłam zdjęcia i poszły...Żonkile mam również póżniejsze ,pięknie pachną ...
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Elu ja się piszę na te targi ;:7 Nigdzie nie wyjeżdzam na koncert ,bo są mojej mamy imieniny ,więc czas będę miała i po wypłacie świeżo :lol: Czy ja wiem ,czy jest pięknie w moim ogrodzie ,jedna strona ładna ,ale ta gdzie stoi szopa fuj :? Nie wiem co to za kwiatki ,są biało błękitne i malutkie ,ale widać je zawsze... :oops:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”