Mój ogród - eleka

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Jeszcze nie określiłam "ślicznie przymocowanego" drzewka.To wiąz górski odm.Gejsza.Takim go kupiłam,ale czy to pewnik? ;:113
Awatar użytkownika
norbert
50p
50p
Posty: 50
Od: 24 kwie 2007, o 21:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Sporo nas Łodzian na tym forum :)

Post »

Witaj Elu!

Ja też jak ty mam psa i działkę od 2 lat.


Ty masz wspaniałe rośliny, bo ja na razie skupiłem sie na zagospodarowaniu krajobrazu działki i nie mam jeszcze tylu roślin.

Zapraszam do obejrzenia mojej działeczki,
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=4775, tylko nie zraź się pierwszymi zdjęciami; tak działka wyglądała jak ją przejęliśmy,potem są zdjęcia nowsze.

pozdrawiam
Norbert
Awatar użytkownika
Anya
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Od: 5 gru 2006, o 14:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Post »

Witam Cię Eleko
i cieszę się, że założyłaś własny wątek o swoim kawałku ogrodu :D :D :D
Naprawdę było warto, bo widoczki śliczne! Nie szkodzi, że tylko z bliska, na dalsze plany chętnie poczekam ;:32
Ja też miałam kiedyś tylko kawałeczek u moich Teściów. Teraz mam cały duży ogród dla siebie i jestem bardzo szczęśliwa, bo mogę "poszaleć".
Jak coś nie wyjdzie, to nikogo nie razi (prócz mnie :;230 )!
Życzę Ci wielu pomysłów na zagospodarowanie Twojej części i wielu, wielu wspaniałych zdjęć efektów Twojej pracy :P
Wszyscy je chętnie pooglądamy!
Pozdrawiam, Anna
Wszystko czego potrzebujesz to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów.
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Anyu usłyszeć tyle serdeczności od Ciebie, która juz prawie mieszka w Edenie to balsam na duszę.Po Twoich oraz wszystkich innych słowach pełnych serdeczności, nie pozostaje mi nic innego jak solidnie wziąć sie do pracy.Zastrzegam sobie prawo do Waszych porad drodzy Forumowicze.Muszę jeszcze wiele się dowiedzieć i nauczyć.
Gdy początkowo wsadzałam coś do ziemi, to sądziłam, że powinno rosnąć.Teraz już wiem ile to wymaga pracy, cierpliwości i wiedzy.

Tak już mniej serio występowanie jakichś ogrodoowadów, niszczących to co rośnie było poza moim pojmowaniem.Nadal jestem zupełnie niezorientowana w sprawach chorób i szkodników, ale z Waszą pomocą pozbędziemy sie tego draństwa.A może jest jakaś specjalna strona o tępieniu, zapobieganiu itp?Podpowiedzcie. ;:118
Teraz zauważyłam, że właśnie na tym forum jest dział, a nawet dwa.Oj gapa ze mnie.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Jeśli nadal nie wiesz jak umieszczać cytat w swojej wypowiedzi (nie trafiłam na podpowiedź nikogo z nas)- to podpowiadam,że w poście, który chcesz cytować klikasz "cytat" w prawym górnym rogu i już odpowiadasz cytatem.
Kliknji sobie "podgląd" i sprawdź jak to wygląda i jak wyglada Twój cały post zanim go wyślesz.Pozdrawiam . :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Widzisz Elu Kryśka (Karo) jak zwykle niezastąpiona zwróciła uwagę na to co nam uciekło (cytuj).
Krysiu ukłony dla Ciebie.
:D
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

No i znów dziękuję.Robiłam tak, myśląc że są tam gotowe cytaty.Teraz znów dzięki Wam jestem mądrzejsza.
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Norbercie
Przepraszam, przeoczyłam Twój miły wpis za który dziękuję.A w Twoim ogrodzie byłam chyba przedwczoraj.Przyznaję z początku pomyślałam, że każdy może po swojemu sie urządzać.Jednak finalna część-chylę czoło przed ogromem włożonej pracy i gratuluję tak szybkiego i ładnie urządzonego ogrodu.Jeśli dalej będziesz tak pracował to nie w 6-7 lat wg.KaRo,tylko 3 do 4 osiągniesz niesamowite efekty.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Zrobiłam dziś kilka fotek,tak dla wprawy.Niestety w aparacie włączyła sie głupia funkcja- ramki- której nie mogę usunąć.I tak się nie poddam,będę szła dalej i robiła te zdjęcia, aż w końcu się nauczę,Zobaczmy czy to jakoś wygląda

Obrazek

To dwie miniaturki funkii, które dziś zakupiłam.Jeszcze zawciąg jałowcolistny, który ma bordowe listki, niestety zdjęcie nie do pokazania, oraz miniaturowy irys. który mam nadzieję będzie prawie czarny

Obrazek

i mój "błekitny anioł',który pięknie się pnie po czymś, co mu sama zrobiłam

Obrazek

i super widoczne: naradka i ukwap

Obrazek

No, chyba pora na spanko ;:15 Życzę Wszystkim bajecznych snów - o ogrodach oczywiście.
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Elu- roślinki śliczne, ale "ramki" to jednak usuń. Wiesz że mamy razem dwa anioły? - Błękitne , oczywiście :lol:
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
Awatar użytkownika
norbert
50p
50p
Posty: 50
Od: 24 kwie 2007, o 21:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

eleka pisze:Norbercie
Przepraszam, przeoczyłam Twój miły wpis za który dziękuję.A w Twoim ogrodzie byłam chyba przedwczoraj.Przyznaję z początku pomyślałam, że każdy może po swojemu sie urządzać.Jednak finalna część-chylę czoło przed ogromem włożonej pracy i gratuluję tak szybkiego i ładnie urządzonego ogrodu.Jeśli dalej będziesz tak pracował to nie w 6-7 lat wg.KaRo,tylko 3 do 4 osiągniesz niesamowite efekty.Pozdrawiam.
Dziękuję pięknie i aż się rumienię :oops: ; zasługę w urządzaniu działki ma moja kochana Mamusia, uwidoczniona zresztą na zdjęciach (nawiasem mówiąc to chciała, żeby usunąć zdjęcia z jej podobizną).

Ja na razie skupiam się na krajobrazie działki, rośliny dokupuję sukcesywnie, dostaję od sąsiadów, a czasem odszczyknę jakąś aplegrę i sam ukorzeniam. ;:115

Pozdrawiam i trzymam kciuki za Twój ogródek.
Norbert
Awatar użytkownika
grazyna56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 706
Od: 10 lut 2007, o 20:28
Lokalizacja: łódż

Post »

Zdolna dziewczyna jesteś, sama ramki zrobiłaś, mnie by sie nie chciało ,kwiatuszki słodkie ..Najważniejsze że masz ogromny zapał do tego co tworzysz za rok -dwa zobaczysz jakie zmiany w nim zajdą.Życzę Ci powodzenia. Obrazek
cudze błędy mamy przed oczyma ,własne za plecami
Pozdrawiam Grazyna
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Ramki -głupstwo, ale nie mogę ich usunąć.Ale obiecuję wiecej ich nie będzie, chyba że się przydaży.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”