Moja familokowa oaza spokoju cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Moja familokowa oaza spokoju cz.1

Post »

Dosyć długo już jestem na moim ulubionym forum ,więc nadszedł już ten czas ,żeby zaprezentować swoją oazę spokoju . Ogródek mam już jakieś 5 lat lecz nie jest to POD tylko taki przydomowy . Mieszkam w starym familoku ,więc tutaj od lat niektórzy mieli swoje ogródki . Mój ogródek też jest taki odziedziczony po sąsiedzie . Gdy go dostałam rosła tam beznadziejna grusza jabloń i chora choinka . Trochę mnie kosztowało pracy ,żeby to wszystko pousuwać i zrobić po swojemu . Nie wiem jak długo będę go jeszcze miała ,bo za plotem już teren został opalikowany czyli już go ktoś kupił . na razie jednak się tym nie martwię i robię dalej po swojemu ,żebym mogła mieć gdzie się relaksować . Miałam tam do ubiegłego roku nawet ziemniaki ,jarzynę i trochę kwiatów . na razie nie są to imponujące widoki ,ale jak wszystko zakwitnie będzie wesoło. To są moje nieśmiałe próby ,wię nie wiem czy wszystko zagra .Jeszcze parę nieudolnych fotek do tego .





Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7958
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Post »

Witaj Jadziu !Cieszę się, że Ty również masz swoje miejsce relaksu i ukojenia.Szkoda, że nie mogę zobaczyć zdjęć.Pozdrawiam.
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7958
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Post »

O teraz dopiero otworzyły się zdjątka. Jaką masz różę pienną ?
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Post »

Witam cię Pelagio miło mi ,że udalo Ci się jako pierwszej odwiedzić mój wątek raczej jeszcze skromny . Mam dwie róże pienne . Jednej jeszcze kwiatów nie widziałam to niebieska BLUE WIND kupiłam ją na jesieni ,a druga tą sobie sama wychodowałam ,ale też jeszcze nie kwitła ta jest różowa . Sama jestem ciekawa one są obok siebie powinien być fajny efekt . Obok nich rośnie jeszcze jedna żółta . Zobaczymy jak to wszystko się zgra
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Post »

Moja działeczka nie jest duża tak około 1 ara . Jak dla mnie to wystarczy . Mam tam wszystko co potrzeba . Trochę świżej jarzynki i kwiatków do wazonu oraz mile spędzony czas wśród śpiewu ptaków i woni kwiatów . Podczas zimowych dni relaksowałam się w Wszych ogrodach i zbierałam wzorce . Teraz chcę je wprowadzić w życie ,ale jaki będzie tego efekt to jeszcze nie wiem
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post »

Witaj kochana, wprosiłam się do Twojego ogrodu. Link co prawda nie działa, ale stwierdziłam, że skoro go dałaś to pewnie masz ogródek na forum i ruszyłam na poszukiwania :lol: Jak widać skutecznie. Masz bardzo fajne zaciszne miejsce, no i poznałam od razu krzak winorośli, który wcześniej wklejałaś. Teraz tylko czekać, aż się zazieleni. Relacjonuj na bieżąco co się u Ciebie dzieje. Za rok 2 sama się zdziwisz jak się wszystko zmienia, ile przybyło... Masz już takie ogromne kosaćce pod płotem?? Musisz tam mieć naprawdę zacisznie i cieplutko. Idealne miejsce dla winorośli :)
saaga
500p
500p
Posty: 681
Od: 8 sie 2008, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubartów

Post »

Jadziu, cieszę się, że założyłaś swój wątek i chcesz pokazać swój ogródek. Pewnie wiele pracy w niego włożyłaś, ale za to teraz będziesz mogła z dumą prezentować nam swoje osiągnięcia :)
Będę zaglądać do Ciebie i obserwować rozwój roślin, u mnie niestety jeszcze zimowo i pewnie nieprędko wszystko rozkwitnie, a już nie mogę się doczekać ciepła i wiosny :lol:
Pozdrówka - Aga
Mój ogród
Awatar użytkownika
dankaja
50p
50p
Posty: 55
Od: 17 lut 2009, o 14:20
Lokalizacja: Nowy sącz

Post »

Mnie to tez czeka ale u mnie jeszcze bardzo mokro i nie da sie jeszcze wymyslac rózne wykopaliska.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Post »

Witam Was Agnieszki i Danusiu milo mi ,że zajrzałyście do mnie . Nie wiem dlaczego ten link nie działa coś chyba nie tak .Musze zapytać mądrzejszych
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
x_m-i
---
Posty: 2658
Od: 19 cze 2007, o 09:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Jadziu ładny masz ogród. Co z tego że jest mały, ale co małe to jest piękne :D . Mogłabyś wstawić parę fotek z lata. Co do linka, to musisz go wkleić w profilu na samym dole.
Awatar użytkownika
maria5
1000p
1000p
Posty: 2460
Od: 18 wrz 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/okolice

Post »

No nareszcie się ujawniłaś , widać dużo pracy włożyłaś Jadziu w swój ogródek tyle nasadzeń .Będę do ciebie zaglądać jak pozwolisz.Witaj na forum. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Post »

Witam Was Marcinie i Marysiu miło Was gościć . Muszę się dopiero rozkręcić ,bo jestem jeszcze CKM i dużo muszę się nauczyć .
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post »

JAKUCH pisze:Witam Was Marcinie i Marysiu miło Was gościć . Muszę się dopiero rozkręcić ,bo jestem jeszcze CKM i dużo muszę się nauczyć .
hahaha, u mnie masz poradę co zrobić, jak chłop krowie na rowie :)
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”