Dala-mój piękny ogród cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
x_m-i
---
Posty: 2658
Od: 19 cze 2007, o 09:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

U mnie z różami w tym roku będzie ceniutko. Idealnie przezimowała tylko parkowa, a rabatowe i pienne to niezbyt. Będę musiał ich wyba mocno przyciąć.
Awatar użytkownika
snowflake
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2748
Od: 6 lut 2009, o 17:12
Lokalizacja: Izabelin

Post »

Witaj Dalo a Ty jak zwykle aktywna cały dzień :) lubię do Ciebie wpadać o czuć wiosnę i wir porządków :) i te Twoje kompozycje :) mniam mniam :lol:
Awatar użytkownika
Jadzia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4497
Od: 28 cze 2008, o 17:39
Lokalizacja: Okolice Ełku

Post »

Dalo aż się nie chce wierzyć ,że u Ciebie wszystko już takie zielone :roll: Juka piękna , moja w tamtym roku kwitła bardzo ładnie , ciekawe czy w tym roku zakwitnie . Kochanie wyobrażam sobie jak Twój biały przyjaciel wyglądał po pracy w ogrodzie :roll: :lol:
Alll pięknie wyglądasz miło Cię widzieć :lol:
Awatar użytkownika
Grzesik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2337
Od: 20 sty 2009, o 15:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Witaj Dalo! :D Ja mój wilczomlecz migdałolistny sadziłem wiosną, zeszłego roku więc dobrze się ukorzenił przed zimą, może dlatego nic mu nie jest. Myślę, że Twój odbije po przycięciu, bo "serducho" ma na poziomie ziemi i na pewno nie przemarzło, tylko raczej już nie zakwitnie w tym roku :?
Awatar użytkownika
Cynthia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 16 lut 2009, o 12:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ...gdzieś pośrodku...

Post »

Dalo jak u Ciebie z pogodą bo do mnie zawitała wiosna :D
Oddaję Ci trochę słonka i mam nadzieję ,że też masz piękny dzionek ;:3
Pozdrawiam słonecznie - Baśka :)
x-d-a
---
Posty: 7092
Od: 3 sty 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Marcinie,
w tym roku - niestety - z różami bieda, zwłaszcza wielkokwiatowymi.
Grzesiu,
mam nadzieję, że mój wilczomlecz przeżył, bo kupiłam go pierwszy raz i byłabym wściekła, gdyby to było fiasko.
Alu,
wiosna w ogrodzie to chyba najtrudniejszy czas, ale i najpiękniejszy.
Jadziu,
dziękuję za wizytę i miłe słowa.

Witajcie w tę piękną sobotę, pierwszy dzień kalendarzowej wiosny :!:

U mnie dzisiaj był piękny, słoneczny i dość ciepły dzień.
Po raz pierwszy w tym sezonie jedliśmy śniadanie w ogrodzie, no i wiecie - smak kawki na świeżym powietrzy, w promieniach wiosennego słoneczka...
Potem już było mniej romantycznie, ale równie przyjemnie - praca w ogrodzie. Udało mi się prawie dokończyć moje wrzosowisko, tzn. przygotowałam podłoże i posadziłam te roślinki, które miałam. Ale jeszcze sporo mi brakuje. Porozdzielałam też i poprzesadzałam trochę bylinek.

Pozdrowionka. :lol:
brunetka2
1000p
1000p
Posty: 1588
Od: 24 wrz 2008, o 13:19
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post »

Dalo piękny miałas dzien :D zazdroszcze :D u mnie też było piękne słoneczko ale nie miałam czasu zeby popracowac w ogrodzie :D juz sobie wyobrażam co stworzyłas na wrzosowisku :D koniecznie musisz pokazac fotki :D miłego wieczorku zycze :D
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

We Wrocławiu piękny , słoneczny dzień;do Łodzi zawitała wiosna ;w Poznaniu pogodnie , ale nie za ciepło ;Kraków zasypany śniegiem...I to wszystko dziś , w tym naszym małym kraju ???
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
x-d-a
---
Posty: 7092
Od: 3 sty 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Renatko,
fotki będą niebawem.

Ewelinko,
okazuje się, że ten nasz piękny kraj nie jest taki mały i klimatycznie jednak dosyć zróżnicowany.

Miłego wieczoru :wink:
Awatar użytkownika
mariasen
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5356
Od: 10 paź 2006, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Dalo miałyśmy szczęście, że była taka ładna pogoda i udało się trochę popracować. Ciekawa jestem jak wygląda to wrzosowisko.
Pozdrawiam Majka
spis wątków
wizytówka
Awatar użytkownika
Jadzia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4497
Od: 28 cze 2008, o 17:39
Lokalizacja: Okolice Ełku

Post »

Dalo ja to dziś w ogrodzie pracowałam w kurtce i gumowcach takich ocieplanych , bo zimno jak ch...ka było , ale ,że roboty trochę jest to nie mogę czekać aż słonko zaświeci :lol:
Widzę ,że Ty też dziś szalałaś w ogrodzie :)
Awatar użytkownika
ewab123
500p
500p
Posty: 948
Od: 19 sie 2007, o 17:35
Lokalizacja: Warmia

Post »

Witaj Dalo, u mnie mimo, ze na przeciwległym krańcu naszego kraju , też było dość ładnie, żeby móc popracować w ogrodzie. Świeciło słoneczko, ale wiał silny wiatr.Cały dzień spędziłam na podwórku. Sadziłam zakupione liliowce, otrzymane z forum roślinki i inne kupione rośliny. Porządkowałam też to, czego nie zdążyłam jesienią. Na kawę na podwórku muszę jednak jeszcze poczekać.
x-d-a
---
Posty: 7092
Od: 3 sty 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Majko, Jadziu, Ewo,
widzę, że wszystkie dzisiaj, jak Polska długa i szeroka i bez względu na pogodę pracowałyśmy dzielnie w ogrodzie.
To znaczy, że wiosna jednak, zgodnie z kalendarzem, przyszła.

Jedna malutka fotka z fragmenciku mojego wrzosowiska - na razie jest mało roślinek, nie są też one rozrośnięte, tak że trudno mówić o jakimś efekcie. Niestety, ogrodnik musi być cierpliwy... Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”