Mój ogród - Józef cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Mój ogród - Józef cz.2

Post »

Kontynuacja wątku
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=1284
KaRo


zima jest wstrętna..nawet nie chce mi się jechać na działkę..ale za to w domu coś niecoś kwitnie albo niedługo będzie..to prawdopodobnie jakaś cambria rekordzistka..pęd kwiatowy ma już 120 cm wysokości.

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
inag1
500p
500p
Posty: 973
Od: 1 lis 2007, o 14:42
Lokalizacja: poznańskie

Post »

Józefie pierwszy raz miałam okazję zobaczyć,jakie masz rośliny w domu.Siedzę i gapię się i nie mogę wyjść z podziwu :shock: :lol: . Najbardziej zachwyciłam się storczykami. Uwielbiam te kwiaty.
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post »

Ina..cieszę się że Ci się podoba..no to jeszcze szykujący się do kwitnienia sabotek
Obrazek
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4299
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Józef pisze: no tak..dawno mnie nie odwiedzałaś..a tu niewiele brakło a całkiem opuściłbym to forum i moje kwiatuszki....na razie dostałem żółtą kartkę..pozostaje mieć nadzieję że następna nie będzie czerwona...

Józieńku, co opuścił? gdzie? :twisted:

Proszę mi tu więcej takich głupot nie wygadywać!! ZABRANIAM!!!!

Więcej spacerów z Jadzienką, mała kontrola działeczek okolicznych koleżanek i na wiosnę będziesz jak nowonarodzony.

Dbaj o siebie, bo jak przyjadę to.... ;:121 ;:124
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post »

.i jest...zakwitł sabotek..
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Miiriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6148
Od: 13 maja 2007, o 00:17
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Post »

Witaj :)
Pewno napiszę takie same posty we wszystkich zaprzyjaźnionych ogrodach .. ale chciałam się przywitać po przerwie .. długo tu nie zagladałam - z różnych , czasami niezbyt przyjemnych powodów .. i zostawiałam sobie całą frajdę spacerowania po waszych ( i swoim) ogrodach na ferie - tymczasem pierwszy tydzień spędziłam w łózku - zagladając od czasu do czasu do zainteresowań - bo leżąc szydełkowałam w czasie kiedy spadała mi gorączka.
A tyle sobie obiecywałam, nadrobić zaległości - bo fotki jeszcze z lata mam niewstawione i mnóstwo zimowych, rozgryźć photofiltr .... a tymczasem leżanko :(
Dziś czuję się już trochę lepiej - za oknami za zimno na spacery - więc spaceruję u was :) :) :)
I bardzo mi się podoba ...
Mam jeszcze tydzień ferii - więc postaram się , po odwiedzinach u was - pokazać zimę u siebie, a piekna jest - tylko nie wiem jak udało mi się ją uchwycić :oops:

Jóżefie - nad naszym samochodem zawisło chyba jakieś fatum - od czasu wystawy wybieramy się do was - i ciagle coś nam pada - ałę swięta mieliśmy samochód w naprawie - potem akumulator , ostatnio wycieraczki padły nam w Krakowie - a sypało ... , wczoraj M przebił koło .. niby te ostatnie to takie niegroźne - ale cały czas coś się dzieje -.. no i chorowaliśmy ostanio wszyscy ..
Co u ciebie - kwiaty jak widzę, w doskonałej formie i mam nadzieję, że ich Pan także :)

Pozdrawiam gorąco z bardzo zimnej Małopolski :)

aha- na niedawne imieniny dostałam storczyka - :D :D :D - piekny biały, ale na liściach ma jakieś plamy :(
Pozostawić ciepły ślad na czyjejś ręce... - Bernadetta
Zapraszam pod Krzywą Jabłoń: Miiriam ; Rok 2012 ; Rok 2013
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post »

Witaj Bernadko...ja wróciłem z sanatorium i chyba do pełnej formy..na tyle że od marca idę do pracy..moja lekarka wprawdzie nie była tym moim pomysłem zachwycona i najchętniej wysłałaby mnie na rentę..ale udało mi się ją przekonać .Teraz wszyscy chorują...nas na szczęście grypsko ominęło..
Kwiatuszki faktycznie ...kwitną a ja już nie mogę doczekać się wiosny ..liczę dni ile jeszcze zostało a tu zamiast wiosny to zima się sroży..dziś 16 stopni minus..mam nadzieję że to takie ostatnie podrygi..wracaj szybko do zdrowia no i oczywiście zaproszenie aktualne....
Awatar użytkownika
Miiriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6148
Od: 13 maja 2007, o 00:17
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Post »

Józku - nie myślisz chyba, że tak łatwo zrezygnuję z zaproszenia ... ja już nie mogę się doczekać kiedy te cudne zielone zobaczę na własne oczy i kiedy pogadam z Wami :) :) :) :) :)
Pozostawić ciepły ślad na czyjejś ręce... - Bernadetta
Zapraszam pod Krzywą Jabłoń: Miiriam ; Rok 2012 ; Rok 2013
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4299
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Józiu, całusy z deszczowego Szczecina :)
Mówisz, że wracasz do pracy :roll: Tylko uważaj na siebie i zwolnij obroty... wiesz zdrowie masz tylko jedno.
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Józiu a ja zastanawiałam się gdzie nam zniknąłeś na tak długo,ale teraz rozumiem wyższe cele ciebie z forum wywiały. Życzę zdrówka.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
livia
200p
200p
Posty: 300
Od: 6 cze 2007, o 00:47
Lokalizacja: małopolska

Post »

Józiu teraz to już Ci nie daruję.. koniec zimy, a Jadzia mówiła że ślicznie wam przebiśniegi kwitną...
czekam na zdjęcia...
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4299
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Józieńku gdzie jesteś?
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post »

livia pisze:Józiu teraz to już Ci nie daruję.. koniec zimy, a Jadzia mówiła że ślicznie wam przebiśniegi kwitną...
czekam na zdjęcia...
Malwinko...przyjedź i wykop sobie ile chcesz.... ;:1

Napisane: Pt 13 mar 2009 21:14
empuza pisze:Józieńku gdzie jesteś?
jestem jestem..ale jeszcze nie obudziłem się z zimowego snu..a na Ciebie czekają obiecane tykwy...
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”