Zdjęcia nie spełniają wymogów regulaminu.. Karo
Ależ miłe zaskoczenie!








U mnie największa nektaryna i brzoskwinia, które rok temu po przymrozku miały po 1-2 owocu w tym roku są tak obsypane owocami że masakra. Też muszę wziąc się za jakieś przerzedzenie ich, choć przyznam się że nigdy w życiu mi to wcześnej przez myśl nie przeszło.

