Od przybytku głowa nie boli część 5

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2917
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: Od przybytku głowa nie boli część 5

Post »

No brawo Krysiu ;:63 Piękne masz pomidorki i jakie już duże ;:oj Moje całkiem malutkie, pikowane 15 kwietnia. Teraz trochę ruszyły, bo mają więcej miejsca, ale gdzie im tam do Twoich :roll: Stoją na tacach i jak ciepło to wynoszę je na balkon, ale dziś cały dzień były w pokoju, bo zimno i wietrznie.
Piękny kolorek epimedium, jabłoń cudnie kwitnie, to normalna, na owoce, czy ozdobna? Wybacz głupie pytanie :wink:
Niech przymrozki ominą Twój ogród ;:168
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12431
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Od przybytku głowa nie boli część 5

Post »

Krysiu kwiaty jabłoni prześliczne. ;:oj
Szklarenka na sadzonki świetna. ;:215
Moje wysiewy na jednym parapecie. Pomidory dopiero pikowałam, ale takie zimno, że pewnie jeszcze długo postoją w cieple.
Niech słońce dogrzewa szklarenkę. ;:3
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7752
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od przybytku głowa nie boli część 5

Post »

Halszko....pomidory już wszystkie w gruncie, mają się dobrze.Zabezpieczyłam je przed upałami i wyściółkowałam je skoszoną trawą aby zapewnić im lepszą wilgotność.
Ale najlepsze co wymyśliłam z moją szklarenką....wstawiłam ją do ogrodu, ustawiłam przy ogrodzeniu, przymocował mąż do ogrodzenia i wstawiłam do niej 3 doniczki z pomidorami....będę się uczyć hodowli pomidorów w tunelu...na nauki nigdy nie jest za późno😅
Zrobiła się piękna wiosenna pogoda to ogód też ukwiecony.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2917
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: Od przybytku głowa nie boli część 5

Post »

Krysiu, jak posmakujesz uprawy w tuneliku to w przyszłym sezonie rozszerzysz działalność tunelową ;:108
Przepiękne masz piwonie ;:167 zwłaszcza te ostatnie o pojedynczych kwiatach ;:215
;:168
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7752
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od przybytku głowa nie boli część 5

Post »

Halszko.....nie jeden raz myślałam o tunelu, ale miejsca trochę mało.Rozpędziłam się z rabatami kwiatowymi i tak już zostanie.Ale powiem, że mały tunelik ...szklarenka spełnia rolę w ogrodzie. Rosną w niej 3 pomidory w donicach a na górnej półce wysiane Jeżówki w ogrodzie trafiły do małych doniczek i nabiersją sił w szklarence.....nawet mi się to podoba. jeżówek wyszło 36 doniczek.
W ogrodzie kolorowo
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12431
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Od przybytku głowa nie boli część 5

Post »

Piękna czerwona piwonia. ;:oj Posadziłam u synowej 5 sztuk Karl Rosenfield, po pięciu latach są cudne.
Krysiu już róże kwitną, ;:215 moje w pąkach.
Rozterki warzywne i tunelowe rozumiem. :) Miałam wielki warzywnik przez dwa lata. W drugim roku dla nas mało zostało, gryzonie miały raj. ;:14
Miłego, długiego weekendu. ;:168
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7752
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od przybytku głowa nie boli część 5

Post »

Soniu...mój warzywniak nie jest duźy, ale sprawia mi to przyjemność kiedy mogę coś z niego skubnąć.
Róże zależy które, ale już kilka zaczyna pokaxywać swoje piękno.
Mam jedną którj nazwę gdzieś posiałam, jest to róża pnąca i ona najwcześniej zaczyna kwitnąć, oblepiona pąkami choć bez zapachu.....śmieciucha za to okropna.

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”