No brawo Krysiu

Piękne masz pomidorki i jakie już duże

Moje całkiem malutkie, pikowane 15 kwietnia. Teraz trochę ruszyły, bo mają więcej miejsca, ale gdzie im tam do Twoich

Stoją na tacach i jak ciepło to wynoszę je na balkon, ale dziś cały dzień były w pokoju, bo zimno i wietrznie.
Piękny kolorek epimedium, jabłoń cudnie kwitnie, to normalna, na owoce, czy ozdobna? Wybacz głupie pytanie
Niech przymrozki ominą Twój ogród
