Parapecik na zielono

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4849
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Parapecik na zielono

Post »

Jakiś czas temu w doniczce z bazylią wyrosło mi coś.

Pozwoliłam temu zostać. Ku mojemu zaskoczeniu w górę szedł ogromny badyl. Szedł i szedł aż wreszcie na końcu pojawiło się to :


Obrazek

Uroczy.

Wyrosły mi też dwie aksamitki.

Obrazek


Obrazek

Mam jeszcze jedną ale tamta nie kwitnie.
Zostawiłam sobie tylko kilka sadzonek bo mój parapet zapełnił się niemożliwie. Wyrosło mi naprawde sporo fajnych roślin.

Pokazały się groszkowe strączki.

Obrazek
Niestety z groszkiem nie wyszło tak jak chciałam bo moją zieloną ścianę zaatakowały ziemiórki,które sobie przynosiłam z uratowaną miętą.
Szkoda ale większość groszku padła i będę musiała go usunąć.

Wraz z gruszkami będę musiała usunąć słoneczniki. Też mi ich szkoda. Mam nadzieję że szybko zakwitną.

Obrazek

Ogólnie większość roślin przekwitła i czekam jak skończy produkować nasiona i pewnie zapełnię doniczki od nowa.
Uważam że udało mi się sporo wyhodować, ogromne ilości sałaty i innego zielska.
Nie uwierzycie ale mam nawet balkonową marchewkę 😆

Obrazek

Bazylia

Obrazek


Obrazek
Na ten moment udało mi się tak że od wiosny nie chodzę do warzywniaka po zieleninę tylko używam swojej.
Króliki też bardzo zadowolone ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”