Kaktusy Tomka

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TomBa
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 30
Od: 28 cze 2005, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Kaktusy Tomka

Post »

Pierwsze tegoroczne kwitnienie Echinocereus viridiflorus LZ 90_Monarch Pass_Colorado_2800m_USA

Obrazek
Przepraszam za jakość, ale to szybka fotka ze smartfona przed porannymi obowiązkami :-).
Pozdrawiam :-)
Tomek B.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”