Paź królowej.... i inne owady cz.2

Nie wiesz gdzie rozpocząć przygodę z Naszym Forum ? Zacznij właśnie od tej sekcji !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
leszkat76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3676
Od: 13 gru 2020, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podlasie okolice Białegostoku

Re: Paź królowej.... i inne owady cz.2

Post »

To teraz coś przyjemniejszego dla oka. :lol:

Obrazek
loczek
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 5 paź 2025, o 04:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Paź królowej.... i inne owady cz.2

Post »

To nie paź królowej. To rusałka pawik ;:108 Jestem entomologiem. Gdyby ktoś o coś to walcie śmiało. Zajmuję się motylami nocnymi ale ma się znajomości więc możemy popróbować z innymi kreaturami...zwłaszcza szkodnikami
Awatar użytkownika
MustardOlive
100p
100p
Posty: 162
Od: 22 sie 2025, o 12:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Paź królowej.... i inne owady cz.2

Post »

W lipcu zeszłego roku takie ćmy (?) przysiadły na desce
Obrazek

A później została już tylko jedna i siedziała tak do wieczora. Wcześniej ich u nas nie widziałam.
Obrazek
Awatar użytkownika
kuneg
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3033
Od: 29 sty 2021, o 08:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ROD Wrocław / siedlisko ok. Trzebnicy

Re: Paź królowej.... i inne owady cz.2

Post »

Dzisiaj taki gość wpadł mi do mieszkania i odpoczywał na szybie :)
Niestety, nie przedstawił się.
Obrazek

Obrazek

Nie wiem, co się z nim stało później, bo musiałam wyjść z domu.
Awatar użytkownika
leszkat76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3676
Od: 13 gru 2020, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podlasie okolice Białegostoku

Re: Paź królowej.... i inne owady cz.2

Post »

Otworzyłam dziś okno i wleciała, czyżby to pszczoła miodna?

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Baltazar
500p
500p
Posty: 938
Od: 19 paź 2022, o 07:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Re: Paź królowej.... i inne owady cz.2

Post »

U mnie już w ubiegłym tygodniu jakieś jednostki latały. Biedronki też już jakieś znajduje.
Awatar użytkownika
Szczurbobik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3007
Od: 17 lut 2016, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Paź królowej.... i inne owady cz.2

Post »

Pszczoły miodne już od tygodnia ucztują na moich oczarach (chyba jedyne tak wcześnie kwitnące krzewy w okolicy), dziś przyleciał do ogrodu pierwszy motyl - cytrynek :heja
Pozdrawiam Lucyna
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13187
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Paź królowej.... i inne owady cz.2

Post »

U mnie też pojawił się motylek cytrynek.
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
Jolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3304
Od: 12 maja 2013, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Paź królowej.... i inne owady cz.2

Post »

Pokropka :D
Obrazek
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6431
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Paź królowej.... i inne owady cz.2

Post »

Kruszczyca złotawka

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
leszkat76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3676
Od: 13 gru 2020, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podlasie okolice Białegostoku

Re: Paź królowej.... i inne owady cz.2

Post »

Szkodnik na gruszy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek-Warszawa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3321
Od: 11 lut 2008, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paź królowej.... i inne owady cz.2

Post »

Obrazek
Otwarcie drzwi i wyjście do ogrodu jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem każdego dnia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Supersekcja HOT. Wybrane, najciekawsze tematy Forum - START -”