Początek ogrodu Marzeny

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
magnolia15
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 997
Od: 26 sty 2009, o 14:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: biesal.warmia i mazury

Początek ogrodu Marzeny

Post »

Witam Wszystkich forumowiczów.
Jestem tu nowa wobec tego opowiem troszkę o sobie.Rok temu kupiliśmy dom z działką o powierzchni 800mk.Moja działka jest tak jakby podzielona na 2 części,tzn.jedna część stanowi ogródek warzywny a na drugiej stoi dom i garaż.W tamtym roku zajęłam się tylko ogrodem warzywnym,miałam posianą..marchewkę,pietruszkę,koper,buraczki,siedmiolatkę i ogórki które obrodziły i na zimę miałam zrobione 85 słoików.W tym roku postanowiłam zająć się częścią rekreacyjną a także mam w planie posadzenie żywopłotu przynajmniej z dwóch stron domu.Z jednej strony jesteśmy odgrodzeni jakąś żółtą blachą i siatką jednocześnie i chcę to czymś zatuszować,.Tak poza tym to u mnie jest jak po bombie,tzn w tamtym roku zmienialiśmy pokrycie dachowe z eternitu na blacho dachówkę oraz zakładaliśmy centralne ogrzewanie i działka nie wygląda najlepiej,pełno desek,rur,blach.Ale jak wiosna nadejdzie to od razu zabieram się za porządki.Być może nie będę aż tak często na forum,bo przy moich dwóch szkrabach różnie to bywa.jak tylko będę miała czas to zawsze zajrzę do Waszych ogrodów.
pozdrawiam Marzena.
Awatar użytkownika
Grzesiu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3681
Od: 25 gru 2008, o 13:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Post »

Witaj!!!
Super że jesteś z nami:)
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Post »

Witaj MARZENKO .Cieszę się że do nas dołączyłaś .Może uraczysz nas jakimiś fotkami ,jeśli oczywiście masz .
A to na powitanie .

Obrazek
justynaz
200p
200p
Posty: 414
Od: 23 sty 2009, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post »

Witaj, miło jak kolejna osoba dołącza do Naszego grona. Tez niedawno dołączyłam. Czekam z niecierpliwościa na zdjęcia.
Pozdrawiam
Justi
zapraszam do mnie
Ogród nowicjuszki
Awatar użytkownika
Rodusik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1131
Od: 21 sty 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Post »

Witam serdecznie, również jestem tu od niedawna i już poznałam wielu miłych i życzliwych ludzi.
Pozdrawiam
Mariola
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Witaj Marzenko! Jak tylko zobaczyłam,że założyłaś swój wątek to wpadłam z rewizytą. Fajnie,że coraz więcej osób z naszego województwa pojawia się na forum. Sporo pracy Cię czeka z tego co piszesz. Pomoc i dobre rady zawsze tu znajdziesz. Trochę czasu i będziesz miała piękny ogród. Jeśli masz to dodaj jakieś fotki - będzie łatwiej coś doradzić. A za warzywniak to Cię podziwiam! Ja zdecydowałam się tylko na kwiaty i owoce.
magnolia15
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 997
Od: 26 sty 2009, o 14:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: biesal.warmia i mazury

Post »

Tak obecnie wygląda moja działka. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Jak widać na zdjęciach czeka mnie mnóstwo pracy,ale powoli będzie się to zmieniać.stoi także szkielet szklarni i tak się zastanawiam czym go wykończyć,chcę go przenieść za ten płot bo tam za nim jest ta moja część ogródka warzywnego i chcę aby to było razem.Jeśli chodzi o ten żółty płot to zastanawiam się czym go mogę obsadzić żeby nie rzucał się tak mocno w oczy.przy wieżdzie na posesje rosną tuje i śliwka,i mam pytanie czy te tuje mogę przesadzić czy są za duże.pozdrawiam.
Awatar użytkownika
maakita
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2379
Od: 17 maja 2007, o 08:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wieś pod Krakowem

Post »

Witaj Marzeno, teren się ładnie zapowiada. Ciężko cokolwiek powiedzieć na podstawie zimowych zdjęć.
pozdrawiam Magda

Na wsi u maakity
magnolia15
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 997
Od: 26 sty 2009, o 14:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: biesal.warmia i mazury

Post »

Madziu nic specjalnego u mnie jeszcze niema.W tamtym roku dopiero kupiliśmy tą działkę z domem,i na pierwszym miejscu jest na razie remont domu.Ale to już jest zajęcie mojego M,a ja mam zamiar zabrać się za ogród.
pozdrawiam Marzena.
magnolia15
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 997
Od: 26 sty 2009, o 14:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: biesal.warmia i mazury

Post »

Mam prośbę,może ktoś zna nawę tego wysokiego białego kwiatka.będę bardzo wdzięczna.
pozdrawiam. Obrazek
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Witaj Marzeno ,mogę powiedzieć sąsiadko , czeka Cię mnóstwo pracy to fakt ,ale jaka frajda kiedy na Twoich oczach i z pomocą Twoich rąk ogród będzie nabierał uroku . Życzę powodzenia
Awatar użytkownika
Grandiflora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 823
Od: 21 paź 2008, o 15:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Te biale kwiatki,jeśli to bylina,to może być liatra.
pozdrawiam , Lucyna
w ogrodzie , w domu
moje róże
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Nie jestem specjalistką,ale stawiałabym na cleome...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”