NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

WAŻNE informacje. Bezwzględnie przeczytaj przed rozpoczęciem korzystania z FORUM !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
---
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Proszę o pełne nazwy działów gdzie jest problem. Ręcznie poustawiam 60 minut
Miłego dnia!
Admin.
przemek1136
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Od: 10 mar 2008, o 18:52

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Dlaczego posty z uprawy marchwii trafiają do "chorób i szkodników" w zupełnie innym wątku?

Dlatego,że tam dzisiaj umieściłeś swój post.
Przeniosłam już do właściwego watku.
Tego typu problemy zgłaszamy tutaj
viewforum.php?f=14

/K
Awatar użytkownika
Malagenia
100p
100p
Od: 1 lut 2011, o 22:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Odpisywałam komuś na pw, lecz byłam zmęczona, nie dokończyłam i tylko kliknęłam 'zapisz'. W żadnym folderze nie mogę teraz tego znaleźć.
Co zrobić, jak i gdzie mam szukać ?
Pozdrawiam serdecznie, Iza
Najmilsza kołysanka - kocia mruczanka
Awatar użytkownika
ekopom
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Od: 3 cze 2010, o 17:32

Post »

Na Twoim koncie w kopiach roboczych.
Awatar użytkownika
Malagenia
100p
100p
Od: 1 lut 2011, o 22:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Ludwiku Kochany, nie ma, no po prostu nie ma :!:
Nie ma ;:223
Jak pisałam, przejrzałam wszyściutkie foldery, bo prócz systemowych mam kilka przez siebie utworzonych, z archiwaliami. Każdy przejrzany od początku do końca na wypadek, jeśliby się systemowi poplątała chronologia lub ulokowanie.
I, nnno kurcze, wcięło gdziesik i ni ma :twisted: :wink:
A szkoda, bo bardzo już się tam napracowałam :( to była dłuższa merytoryczna odp., którą zamierzałam kontynuować.
A czy Ty, mając wyższe uprawnienia, mógłbyś zajrzeć do mego profilu, chodzi o wątek Sedum z wczoraj, 6.VII. Może cósik tam byś znalazł i przywrócił mi do folderu 'roboczych' :) ?
Tak btw, coś mi świta /bo senność mnie dopadła/, że gdy chciałam odłożyć pisanie, to miałam do wyboru 2 przyciski: na lewo 'zapisz' i na prawo chyba 'zapisz kopię roboczą', i kliknęłam chyba w lewy - 'zapisz'. Może to tu cósik jest nie tak i źle działa, no bo w końcu co za sens dawać takie identyczne pojęciowo klawisze ... ? To te kliknięte w 'zapisz' idą dokąd ? w niebyt ? Może programiści by rzeczy tej się przyjrzeli ...
Dziękuję Ci bardzo za szybką odp. i miłej niedzieli ;:3
Pozdrawiam serdecznie, Iza
Najmilsza kołysanka - kocia mruczanka
Awatar użytkownika
Administrator
---
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Kontakt:

Post »

Witam serdecznie
Już informuję
Kopie robocze PW są po naciśnięciu klawisza ZAPISZ KOPIĘ ROBOCZĄ zapisywane i widoczne w skrzynce PW , w zakladce drugiej od góry (Kopie robocze)

Proces jest dwuetapowy
1 Zapisz kopię rooboczą, następnie pojawia się drugi ekran z potwierdzeniem TAK / NIE
Jeśli nie przeszła Pani drugiego ekranu /TAK to nie będzie zapisane

Uwaga : do zawartości żadnej ze skrzynek żadnego użytkownika nie ma i nigdy nie będzie miał nikt dostępu ani z Moderatorów ani z Admińistratorów (w tym ja też oczywiście nie mam) więc nie mamy jak sprawdzić zawartości Pani skrzynki

Proszę przetestować teraz np. do mnie.
Pozdrawiam
Miłego dnia!
Admin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „REGULAMINY, ogłoszenia, konkursy, FAQ”