Kolejny sezon w ROD... cd.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25128
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

U mnie też pojedyncze kwiatki.
Chyba, że przez tydzień coś nowego przybyło, ale wracam do domu późno i nie mogę sprawdzić
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16588
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, kwiatki nawet spóźnione, jeszcze Cię zaskoczą obfitością kwiecia. ;:63
Najważniejsze, że dzięki pomocnicy oporządziłaś działkę. ;:138 Gratulacje dla niej. ;:303
Ja wszystko robię sama, mam bowiem taki głupi charakter, że nikomu nie pozwalam grzebać w moich kwiatkach. ;:306
Wizyty u medyków to równie pilna, a może nawet pilniejsza sprawa, niż działka. ;:108
Zdrówka. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11294
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Lucynko ja też nikogo póki jeszcze we dwoje... nie angażowałam ale teraz samej ciężko mi wszystkiemu podołać Każdy sezon to dodatkowy roczek na karku. ,niestety... :( Chcąc dochować standartów do których było się przyzwyczajonym naprawdę trzeba się sprężać.Niby byłam samodzielna ale brak tej drugiej 'połówki' doskwiera mi na każdym kroku... ;:145
2 dni ładne w plecy ,a teraz prognozy powrót zimna wieszczą.W sobotę z Synem harcowaliśmy na działce,trochę wycinki było i znowu krok do przodu...
Miłego tygodnia i zdrowia i Tobie życzę! ;:196 ;:167
Dawidzie mam nadzieję,że i mój ciemiernik się przyjmie,kilka już u mnie z powodzeniem kwitnie od lat.
A wiosna u mnie nie taka znów rychliwa... :?
Soniu ;:168 ;:167 "łapię" każdą okazję ! :D Muszę dorównywać moim działkowym sąsiadom ,których działki są zawsze w pedantycznym porządku .Wprawdzie moja działka większa i bardziej bogata w roślinność ale nie mogę odstawać. :lol:
Domowe sezonowe pocieszajki zawsze u mnie mile widziane!
Gosiu będzie i u nas wiosna! :D ;:168

WIOSNA...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16588
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, przyprowadziła mnie ciekawość po Twoich odwiedzinach działeczki, ale jeszcze nie widać relacji, zatem poczekam cierpliwie. :lol:
Doskonale rozumiem Twoją sytuację. ;:167 Ja ciągle mam dobrze, bo na przedwiośniu zajmuję się jedynie rabatami kwiatowymi, nie przycinam drzewek, nie kopię, nie robię porządków wymagających męskiej ręki, a jeszcze narzekam. ;:109
Domowe pocieszacze robią dobrą robotę, poprawiając nastrój. ;:63 Ładniutkie. ;:215 ;:303
Jednak ranniki to raczej na działce...
Zdrowie przytulam z wdzięcznością ;:168 i odwzajemniam z całego serca. ;:167
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, to świetna sprawa, że nie tylko Twoja działka jest taka cudna, ale ładne są też te sąsiedzkie. Nie zawsze się tak trafia w najbliższej okolicy. Tak jak piszesz, jeden drugiego tym dopinguje, żeby było u Was jak najpiękniej.
Wiem, że to ROD ale wciąż nie dowierzam jak oglądam Twój ogród na cudnych zdjęciach.
Pozdrawiam ;:3
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Cudne zdjęcie ranników. ;:oj U mnie już przekwitły.
Maryniu zdrowia i odpoczynku, bo przymrozki nam wieszczą. :wit
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2884
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, ;:168 wszystkie wiosenne kwiatuszki u Ciebie kwitną ;:138 a, że reszta jeszcze śpi, to możesz być spokojna, kiedy nadejdą zapowiadane przymrozki, a u mnie nie wiadomo co okrywać? :(
Pogoda nieogrodowa, zostają jednak do podziwiania, domowe pocieszajki, kwitnące i pachnące! ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11294
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Lucynko ;:196 ;:167 zgodnie z zapowiedzią na działce byłam właściwie od godzin porannych do popołudnia,było bardzo przyjemnie aż nie chciało się wracać do domu.
Trochę popracowałam na rabatach ,mnóstwo ślimaków i dziur nornicowych widziałam ...Były koty działkowe i był spokój teraz niewiele z nich zostało i nornice dają znać.
Pocieszacze u mnie to teraz Nr1 w domu i staram się aby stale jakieś świeżynki mieć! :D
Pogoda się skiepściła póki co pozostaje w domowych peleszach tkwić... :wink:
Beatko wszystkie działki w naszym ogrodzie są zadbane,Ci którzy je zaniedbywali dawno temu zostali wykluczeni!
Przebywanie tam to prawdziwa przyjemność ;:167 ja już ponad 40 lat bawię się w działkowanie.Najpierw z oporami bo grzebanie w ziemi było poza moimi zainteresowaniami :oops: To mój M.postarał się o działkę pracowniczą i powoli zachęcił mnie i wciągnął w działkowanie. ;:173
Soniu ;:196 ranniki i u mnie mają czas świetności za sobą. ;:108 Ale następne kwitnienia w kolejce oby tylko pogoda nie płatała nam figla!
Martusiu ;:196 na razie zawrotu głowy od kwitnień to u mnie nie ma.A ma się na to,że przyroda zastopuje na dłużej! :? A tak by się chciało już pełnej wiosny...

WIOSENNIE...

balkonowa pocieszajka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2884
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, no i zrobiło się zimno i nawet jakaś kaszka z nieba leci ;:145 . Na szczęście to szybko minie i znowu obiecują trochę cieplejsze dni. Zostają wspomnieniowe już zdjęcia i domowe pocieszajki ;:333 .
Pogody ducha, Maryniu, na chłodne dni ;:196 .
:wit
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11294
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

marpa pisze: 6 mar 2024, o 20:17 Lucynko ;:196 ;:167 zgodnie z zapowiedzią na działce byłam właściwie od godzin porannych do popołudnia,było bardzo przyjemnie aż nie chciało się wracać do domu.
Trochę popracowałam na rabatach ,mnóstwo ślimaków i dziur nornicowych widziałam ...Były koty działkowe i był spokój teraz niewiele z nich zostało i nornice dają znać.
Pocieszacze u mnie to teraz Nr1 w domu i staram się aby stale jakieś świeżynki mieć! :D
Pogoda się skiepściła póki co pozostaje w domowych pieleszach tkwić... :wink:
Beatko wszystkie działki w naszym ogrodzie są zadbane,Ci którzy je zaniedbywali dawno temu zostali wykluczeni!
Przebywanie tam to prawdziwa przyjemność ;:167 ja już ponad 40 lat bawię się w działkowanie.Najpierw z oporami bo grzebanie w ziemi było poza moimi zainteresowaniami :oops: To mój M.postarał się o działkę pracowniczą i powoli zachęcił mnie i wciągnął w działkowanie. ;:173
Soniu ;:196 ranniki i u mnie mają czas świetności za sobą. ;:108 Ale następne kwitnienia w kolejce oby tylko pogoda nie płatała nam figla!
Martusiu ;:196 na razie zawrotu głowy od kwitnień to u mnie nie ma.A ma się na to,że przyroda zastopuje na dłużej! :? A tak by się chciało już pełnej wiosny...

WIOSENNIE...

balkonowa pocieszajka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16588
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, u Ciebie żółta forsycja już kwitnie :roll: Moja jeszcze śpi. Niech śpi, nie będę musiała jeszcze róż przycinać. ;:7
Bardzo ładnie prezentuje się ciemny ciemiernik. ;:215
Ranniki u mnie też już przekwitły. ;:174
Bardzo ładnie już wyglądają listki orlików. ;:333 Moje też porządnie się pokazały.
A miodunka u mnie jeszcze w powijakach, podczas gdy Twoja zakwitła. ;:303

Wieszczą powrót zimy. ;:222 Mam nadzieję, że niezbyt ostrej i na krótko. ;:218

Pozdrawiam cieplutko ;:3 i życzę zdrówka. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11294
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Pora na zamknięcie tego wątku...

Kolejny jest tutaj viewtopic.php?t=127258

Proszę o zamknięcie tego wątku

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”