Ogród nowicjuszki - justynaz

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Bardzo tu ładnie u Ciebie ,tak swojsko.Masz piękne orliki ,akurat takiego koloru nie mam ,może się wiosna wymienimy...Czekam na wiecej zdjęć .... Szkoda ,że róże u mnie tak nie rosną .Widzę ,że jesteśmy nowicjuszkami w ogrodzie i w prowadzeniu swojego ogrodu :P















----------------------------------------------------------------------

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... c&start=16[/url]
justynaz
200p
200p
Posty: 414
Od: 23 sty 2009, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post »

Jolu dziękuje za opis roślinki, bardzo chętnie widziała bym ją u siebie w ogrodzie jeśli taka możliwość wchodzi w grę. Mogę się za coś wymienić co by Cie interesowało, a ja bym tym dysponowała.

Ida nie ma problemu co do wymiany. Sprawdze czy nie mam więcej sadzonek, jak nie to sie tego podzieli i będzie. Przypomnij mi na wiosne gdybym zapomniała.[/b]
Justi
zapraszam do mnie
Ogród nowicjuszki
justynaz
200p
200p
Posty: 414
Od: 23 sty 2009, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Justi
zapraszam do mnie
Ogród nowicjuszki
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11672
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Witaj, Justyno :D Zapowiada się bardzo ładny ogród :) Jak zwykle szczególną uwagę zwróciłam na azalie i rododendrona.
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Justynko jaką Ty masz wokół siebie piękną okolicę, pagóreczki, wzniesienia. Ty z drugiej strony Wisły i masz taki super teren, a u mnie totalna równina. Czy ziemię masz dobrą , bo u nas taka jałowa z piaskiem.
Dzisiaj dopiero otworzyło mi się zdjęcie ostróżki -giganta, ja jeszcze takiej ogromnej nigdy nie widziałam. Zaczęłaś tak skromnie , a u Ciebie zapowiada się ,że będziemy miał co oglądać i podglądać :lol: :lol:
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Anitaaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2512
Od: 8 maja 2008, o 14:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujaws-pomor,okolice Brześcia Kuj.
Kontakt:

Post »

Justynko ja tylko porę Dorotki słowa :D
Zapowiada się w przyszłości piękny ogród,bardzo piękną masz okolicę u mnie też równina :D
justynaz
200p
200p
Posty: 414
Od: 23 sty 2009, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post »

Witaj Moniu. na razie to tylko ogródek, jeszcze dużo pracy przede mna. Azalie żyją, ale czy różanecznik też to nie wiem. Strasznie ciężki w uprawie. Jakiś taki uparty jest.

Dorotko u mnie ziemia to była czysta glina. Jakiś czas temu kopali u mnie różne instalacje wode, gaz, telefon zryli wszystko i wyszła na wierzch glina. Z roku na rok jest coraz lepiej, bo stosuje naturalny nawóz. Pod otwory na krzaczki sypie zawsze naturalny nawóz z torfem, pruchnicą, piaskiem czy czymś innym. Same biedne roślinki u mnie nie mają szans. Jeszcze kilka lat temu wykopałaś u mnie na działce dołek to sie od razu wodą zapełniał. Troche to na szczęście osuszyłam.

w ogóle to mam tylko 16arów działeczki, do tego trójkątnej, część zajmuje dom, najdłuższy bok to pagórek. Mam też mały warzywnik, taki niby sad z różnymi owocami(po jednym drzewku każdego). No i pod ogród to mi dużo nie zostaje.


Anito okolica naprawdę ładna to fakt, ale nie koniecznie korzystna. Chyba wolała bym miec płaską działkę w kształcie prostokata, zamiast tego co mam. Ale z drugiej strony jakiś urok w tym jest. w ogóle to trzeba zobaczyć. Jak tylko mi sie uda zrobie zdjęcie mojej działki dokładne.
Justi
zapraszam do mnie
Ogród nowicjuszki
justynaz
200p
200p
Posty: 414
Od: 23 sty 2009, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
Justi
zapraszam do mnie
Ogród nowicjuszki
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Justyno to mamy areały o podobnej wielkości, ja mam o 1ar. mniej.
Czy ten krzew to tawułka, ja pytam bo jak mi się coś podoba to zapisuję i będę szukała w ogrodniczym.
Obrazek
Na tej działce, którą urządzam stawiam na krzewy ozdobne.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12833
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Post »

Witaj Justynko, piękny ogród nam pokazałaś, mnie najbardziej urzekły orliki.
Awatar użytkownika
maakita
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2379
Od: 17 maja 2007, o 08:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wieś pod Krakowem

Post »

Witaj Justyno wpadłam z rewizytą i się troszkę zawstydziłam, masz naprawdę pięknie, nie wiem, czy CI kiedyś dorównam. A jak zaczniesz udoskonalać ogród to to będziemy wychodzić zachwytu. Czekam na dalszą ilość fotek.
pozdrawiam Magda

Na wsi u maakity
justynaz
200p
200p
Posty: 414
Od: 23 sty 2009, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post »

Dorotko ten krzew to tak jak przypuszczasz tawułka. Mi się bardzo tamaryszek podoba, ale jednego mi coś zjadło, a drugi jest mały i na razie nie prezentuje sie ładnie. Ja głownie mam krzewy, bo nie wymagają tyle co byliny. Mam rabatki z wieloletnimi, ale jednorocznych to w ogóle nie posiadam. Głowy do nich nie mam :D


Powiem Ci Igo szczerze, że z tymi orlikami to głowe można stracić. One się krzyżują i np w przyszłym roku mogą wyglądac inaczej. Ten jeden pierwszy był sam, ale teraz posadziłam obok inne i nie wiem czy nie zmieni barwy.

To mój pierwszy.

Obrazek[/b]
Justi
zapraszam do mnie
Ogród nowicjuszki
justynaz
200p
200p
Posty: 414
Od: 23 sty 2009, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post »

Magdo u mnie jets tak zwyczajnie, nie mam ani pergoli żadnej, ani ścieżek nawet zrobionych. Wszystko na razie przede mna :D ale dziekuje bardzo za miłe słowa.
Justi
zapraszam do mnie
Ogród nowicjuszki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”