Ogród pod wierzbą

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Martuś jestem u ciebie podziwiam i zaglądnij do mojego bałaganu ogrodowego pilnowanego z doskoku ;:131 zapraszam,idę dalej podziwiać ;:333
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Koleżanko ;:196 gdzie was posiało tak dawno nas nie odwiedzałaś ,a tu już jesień wielkimi krokami wpadła, a u Ciebie mnóstwo marcinków i nie tylko. Odezwij się Martusiu ;:196 .
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Witaj Martuś jak tylko będziesz miała ochotę tu zaglądnąć to pozdrawiamy serdecznie W przyszłym tygodniu może mi się uda zrealizować moje plany floksowe ale jeszcze musi być pogoda i pogoda mojego EMa ;:173 dam znać a jak się nie pogniewasz że ci zaśmiecam wątek to z serduchem dla ciebie
Obrazek
;:3 ;:167
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Marto, jeszcze nie widziałam ogrodu z taką ilością floksów! ;:63 Ja też nie oparłam się tym wdzięcznym kwiatkom i mam kilka kęp, no ale oczywiście takiego festiwalu kwitnienia to nie mam. Piękny i różnorodny masz ogród ;:63
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Puk puk puk

Martusiu odezwij się, Twój ogród taki bogaty w różnorodne roślinki, prawie wieczorkami można zasiąść i oglądać, pozdrawiania zostawiam ;:196
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1111
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Tez pukam jest w tym ogrodzie pięknym ktoś ? ;:65
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2883
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Witam gorąco wszystkich moich gości :wit
Kasiu, Aniu, Izo, Loki, Marysiu, Stasiu, Dorotko, Iwonko, Jolu, Jadziu, Kasiu, Krysiu, Bogusiu ;:196 przepraszam, że nie odpowiedziałam na Wasze wpisy, a najbardziej przepraszam tych, którym obiecałam roślinki i zawiodłam :oops: Mam nadzieję poprawić się wiosną :wink:
Skończył się rok, którego już nigdy nie będę mile wspominać, najchętniej wymazałabym go z pamięci. W sumie trochę mi się udało, bo z ostatnich trzech miesięcy walki z depresją, niewiele pamiętam. Powoli wychodzę na prostą i zaczynam myśleć o wiośnie, chociaż podobno idzie zima!
Na razie po listopadowym śniegu nie ma śladu, a temperatury przedwiosenne budzą roślinki do życia.
Nie mogę się dogadać z fotosikiem, coś mi zardzewiał nieużywany przez dłuższy czas :(
Życzę wszystkim dobrego nowego roku w zdrowiu i pomyślnego ogrodowania, bez anomalii pogodowych i szkodników ;:196
:wit
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Martusiu moja Kochana tyle razy myślałam o Tobie, bo miałam wysłać kilka roślin i byłam przekonana że wylądowałaś na Wyspach i masz problemy z powrotem, a Ty wpadłaś w sidła paskudnej choroby. Utulam Cię bardzo mocno i nie znikaj z FO, a my Ci pomożemy dotrwać do wiosny. Z fotosikiem z czasem sobie poradzisz, a na razie odwiedzaj forumowe ogrody i pisz, bo ogród pomaga wyjść z wielu opresji! Życzę Ci dużo zdrowia i słoneczka, bo ono jest lekiem na nastrój ;:196 ;:3
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Marto bardzo cieszę się, że w końcu wróciłaś, wiem jaki to był trudny rok dla Ciebie ;:168 Życzę, aby 2021 rok był dużo lepszy. Wiosną jak wybędziesz do ogrodu, odpoczniesz przy pięknych roślinkach. Na razie tak jak piszesz idzie zima i najpierw zacznie mrozić od waszej strony, oby śnieg nam zdążył przed nim wszystko porządnie okryć, bo jak nic straty roślinne będą.
Fotosik nieraz szwankuje, ja z niego zrezygnowałam, korzystam obecnie z innego, choć i ten hosting co pewien czas mnie denerwuje.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Marto cieszę się,że wróciłaś na łono forum.Mam nadzieję będzie co raz lepiej.
Życzę w nowym roku dużo zdrówka. ;:168
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

:wit Martusiu
Cieszę się że się odezwałaś i dałaś znak że jesteś z nami, dla wszystkich rok miniony był ciężki, ale idzie Nowy Rok na pewno lepszy :D życzę powrotu do zdrowia, wiosna już niedługo i ruszymy w ogrody, wtedy życie nabiera całkiem innego sensu. Fotosik czasem płata figla ja bez logowania wysyłam z niego zdjęcia i chyba tak jest lepiej. Czekam na zdjęcia, pozdrawiam gorąco ;:196 ;:196
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2805
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Marto jak miło że znów jesteś ;:168 sporadycznie jestem tu w ogrodachm bo z czasem krucho, ale mam tu kilka zaznaczonych wątków do których lubię zaglądać. Jednym z nich jest Twój, byłam tu kilka razy ale tylko echo pozostało :( i też zastanawiałam się co się z Tobą dzieje. Dobrze że już wychodzisz na prostą teraz tylko do wiosny i od razu człowiek się lepiej poczuje. Ściskam mocno ;:168
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Ogród pod wierzbą

Post »

Martuniu wielki plus za wyjście ze skorupy ;:196
Nie przejmuj się drobiazgami. Będzie jeszcze mnóstwo postów i pytań, na które odpowiesz :D Czas leczy rany, tylko trzeba mu na to pozwolić. Przyjdzie wiosna i wszyscy inaczej spojrzymy na świat. Oby tylko zdrowie dopisało. Przesyłam buziaki i dobre myśli ;:196
A na kłopoty z fotosikiem Krychna dobrze radzi ;:108
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”