Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolka witaj zapracowana kobieto ;:196 Tak to już jest, że z latami kupuje się coraz większą kosmetyczkę na leki i zabiera wszędzie ze sobą :wink:
Pokaż co tam w ogrodzie dzieje się u Ciebie. Może poradzisz jak mam się dorobić ogromnych czosnków w przyszłym roku bo w tym jakoś " zgubiły się na warzywniaku :oops: Nasiałam buraków aby porobić zdrowe zakwasy a teraz mi się nie chce ze zmęczenia. ciągle emontuję i właśnie skończyłam tapetować kawałek ściany w kuchni więc ogród rośnie samoistnie :D
Pozdrawiam ciepło ;:196
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Cześć Ewcia miło cię witać ,u mnie teraz też ogród rośnie samoistnie i dobrze że druga część jest o 5 domów dalej od mojego bo przynajmniej nie widzę zmarnowań,ale i kwitnące mi umykają dlatego tyle sobie obiecuję na emeryturce chyba że tam nie będę miała siły doleżć :lol: Niestety nie mam co przesłać bo od wiosny albo wcześniej jeszcze robię zdjęcia telefonem i nie możemy z synem dać sobie rady z tymi programami coś nie przechodzą zdjęcia z telefonu na kompa a inaczej nie puszczę na forum.Te stare to już wszystkie tutaj są i nie chcę dublować bo to już nie jest ciekawe.Jeśli chodzi o czosnki ,jak masz na myśli ozdobne to u mnie tego roku w ogóle się nie pokazały te duże tylko te średnie.Podziwiam cię z tymi remontami u mnie chata tak się postarzała że jeszcze gorzej jak my ze starym :;230 :;230 i nie mam nadziei na odnawianie więc uciekamy na górkę żeby nie widzieć potem spanie ,rano praca i tak dalej się starzejemy ;:306 Bardzo chętnie pochwaliłabym się liliami tegorocznymi ale nie mam jak. ;:145 Mam cichą nadzieję że jak następnym razem zawita to poświęci mi trochę więcej czasu i poprawi ten temat.Lecę poszaleć po Twoim ogrodzie może coś nowego wyhaczę ;:138
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Tak mi brakuje wysyłania zdjęć że coś aż wyślę takie jak było dla zaspokojenia robala ;:173
Obrazek

Obrazek

Obrazek
robione niby w tym roku ale w moim zdjęciowym bałaganie tylko te przeszły z telefonu na kompa ;:131
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Jolu też uważam, że własnoręcznie posadzone i pielęgnowane rośliny bardziej cieszą, niż gotowe rabaty od projektanta i ogrodnika. Nawet jak muszę zaprosić kogoś do pomocy przy ciężkich pracach, to sama decyduję co trzeba zrobić. ;:108
Świetnie, że telefon nareszcie zaczął współpracować z komputerem i możemy obejrzeć Twoje kwiatuchy. ;:215
Lilie wspaniałe, do nieba wystrzeliły. ;:oj
Pozdrawiam i więcej czasu na relaks życzę. ;:168
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Witaj Soniu jak zaglądam do Twojego ogrodu to czuje się jak w zaczarowanym ,kompozycje masz wspaniałe i super wyczucie co do czego pasuje wzrostem,formą i kolorem niczym w bajce nawet jak chcę coś odgapić to i tak mi się nie udaje,obiecuje sobie cały czas że na emeryturze dopracuje wszystko albo większość .Tak naprawdę sama siebie oszukuje bo inaczej pasowało by u mnie coś już teraz a jest jak z przypadku.Ciągłe próby i poprawki na tym często cierpią moje rośliny,nie mogą się dostatecznie rozrosnąć.Ostatnimi dniami dopadła mnie moja stała choroba z dusznościami i nawet jak była pogoda to nie użyłam ogrodu bo musiałam się oszczędzać.Co do tej współpracy z komputerem to czekam na syna żeby coś poprawił bo na ikonkach nie pokazują się zdjęcia jak by nie przeszły tylko parę tak że w najbliższym czasie postaram się o coś tegorocznego.Idę ładować baterie w waszych ogrodach ;:138 Miło Cię witać w moim skromnym. :wit
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Obrazek
Co prawda nie tegoroczne ale zawsze wspomnienie Hel to chyba ?Może jeszcze dożyje takiej radości by tam być. ;:138
Obrazek
po tych daliach zostało mi tylko pamiątkowe zdjęcie bo już ich nie mam ale miło zobaczyć co się kiedyś miało. :wit
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
to ostatnie to w dobie braku czasu do koszenia ;:131 :wit
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Zrobiłam ostatnio rabatkę z floksami tzw.inaczej" kurami" co posadzili byście pomiędzy nimi żeby zapełnić przestrzeń i żeby coś kwitło zanim one zakwitną ?nie mam niestety zdjęcia. :wit
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
tegoroczne wreszcie mogę wysłać nie za wiele tego ale coś.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Przypomniało mi się że trzeba wyjąć lilie z doniczek i przechować w suchym nie jasnym miejscu,czy tak robicie z liliami doniczkowymi czy przetrzymujecie w donicy tylko w domu?
Obrazek
tegoroczna wiosna i przed koszeniem oczywiście ;:131

Obrazek
taki sobie bukiecik...
Obrazek
w tym roku pomroziło na 3 razy hortensje i moje magnolie ta żółta jeszcze tak próbowała okazać swoje wdzięki resztkami sił moja ulubiona podarowana od serca. ;:173
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Obrazek
ten koleś koło domu chorował i marniał a tutaj zostawiony sam sobie na pastwę losu kwitnie jak należy

Obrazek
pomiędzy gałązkami na mojej starej górce :lol:
Obrazek
to już moja ulubiona nie zawodna różyczka przy domu

Obrazek
to tylko porównanie mojej kolejnej podarowanej od serca ;:215 mam bardzo kochane koleżanki
Obrazek
moje nie wzejdzione ziemniaczki i iryski na starej górce to tutaj jest ciągle mokro
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ot i cała sesja moich zupełnie nie pilnowanych a niezmiernie wdzięcznych kochanych hortensyjek ;:167
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1940
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...

Post »

Obrazek
Witajcie, tak zostały wyłysione nasze stare tuje ale już się przyzwyczaiłam i nawet mi się tak podoba a ile miejsca się zrobiło? :tan
Obrazek

Obrazek

Obrazek
tegoroczny bałagan różany ;:131
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”