Kolejny sezon w ROD... cd.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Czytam, że masz sporo nowych sąsiadów
Oglądałam w telewizji, że teraz działka ROD na wagę złota.
W sumie sie nie dziwię, jak nie ma gdzie wychodzić, to taka działeczka, gdzie można sie poruszać, poleniuchować jest jak skarb
Moi znajomi do tej pory troszeczkę zaniedbywali działkę, ale teraz nagle zaczęli inwestować, bo przecież nigdzie na wakacje nie wyjadą to trzeba je gdzieś spędzić
Zdjęcia jak zwykle ;:167
Ale jakos mnie tym razem ujęło najbardziej to z oczkiem wodnym
Takie male uroczysko. Super
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2816
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, azalie wielkokwiatowe kwitną już na Twojej działeczce, rododendrony i konwalia, że o lilii nie wspomnę, to wszystko u mnie daleko w tyle ;:185
Moja Franceska też jeszcze w pąkach, a tu w pełnym rozkwicie ;:oj A tulipanki śliczne, jak nowe ;:138
Paprocie pięknie się rozwijają, bzy zaczynają upajać zapachem, słońce wstało, zapowiada się piękny, ogrodowy dzień :tan Najbardziej wzrusza mnie zdjęcie stokroteczek, bo pogodna sobota zapowiada koszenie moich "rabatek" z nimi ;:145
Radosnego weekendu, Maryniu ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Pogoda się stabilizuje , wczorajszy pobyt na działce i lustracja włości - zadawalające! :D Ogrodnicy obeszli się łaskawie i do nas na ROD nie dotarli. ;:215

Gosiu moje oczko wodne zwróciło Twoją uwagę :lol: ,gdzieś czytałam, że masz zamiar sobie także sprawić taką namiastkę ;:108
Za sympatyczną ocenę zdjęć serdecznie dziękuję! ;:196

Marto czas mamy piękny i sprzyjający zachwytom nad otaczającą przyrodą ;:167 Stokrotkami i ja mam usiany trawnik a koszenie tylko pobudza je do dalszego rozkwitu.Teraz czekam na irysy choć nie mam żadnych rarytasów ale kwitnienia po przesadzeniu zapowiadają się nie najgorzej i to samo liliowce...

Majowo ... i tradycyjnie Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu i u mnie rodgersja otworzyła swoje parasolki a niezapominajki i orliki a także fiołeczki, opanowały każdy wolny skraweczek rabatki. ;:215
Dziś piękna ;:3 pogoda, tylko niezapowiadany deszczyk przelotnie odwiedził ogródki, potem wyszło słoneczko i szybko wszystko osuszyło. ;:215
Pozdrawiam kochana i uroczego tygodnia Wam życzę. ;:7 ;:79 ;:79
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Jak zwykle u Ciebie Maryniu, wątek okraszony pięknymi zdjęciami ;:oj Nie ma się co jednak dziwić, bo przy takim bogactwie roślin na działce, rzeczywiście masz co pokazać ;:63 Ogród bogato ukwiecony, a i pierwsza lilia mnie nie zawiodła, czekałam na nią ;:196
U mnie niestety mróz zniszczył kilka roślin, ale nie jest tak źle. Większość powinna się odbudować ;:108
Czekam na poprawę pogody, chociaż jak na razie ciężko to idzie. Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Dzisiaj będzie u mnie sadzenie pomidorów i ogórków w gruncie na ryzyk-fizyk ..W końcu trzeba to kiedyś zrobić..W foliaku pierwsze aczkolwiek nieliczne grona zawiązane ;:108 Balkon wreszcie z lekka opustoszeje bo jeszcze sporo roślin pozostanie ...Hoduję jeszcze 3 całkiem spore już dalie,kilkanaście lilii,jakieś jednoroczne sadzonki..różanecznik...

Stasieńko ;:196 ,wierny druhu mojego wątku ;:167 wiosna przyśpiesza po deszczu chwasty oszalaly ze szczęścia i zajmują każde wolne miejsce..Będzie co robić,żeby tylko ;:3 dopisało..
Iwonko ;:196 ;:180 na prawdziwą majową aurę wszyscy oczekujemy..Zima ciepła zdawała się prognozować taką wiosnę ale póki co maj nas nie rozpieszcza ciepełkiem dobrze ,że deszcze choć zasiliły różne regiony w wodę.

MAJOWO... Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Dla Marty64 - liliowiec Middendorfa?

Obrazek
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2816
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, dziękuję ;:196
Twoje orliki śliczne, pokazują światu swoje wnętrze, a nie spuszczają główek w dół ;:215 Azalie już kwitną i jeszcze dużo w pąkach.Wydawało mi się, że najpierw kwitną japońskie, a po nich wielkokwiatowe ;:oj
Funkia, niczym biały płomień wśród zieloności, bardzo mi się podoba, ale rozwijająca się paproć o ciemnych łodygach, zachwycająca ;:303
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Marto ;:180 ta azalia wielkokwiatowa to najwcześniejsza z moich.Pozostałe jeszcze w pąkach. ;:108 No i jeszcze pontyjka kwitnąca i niesamowicie pachnąca...Orliki w tym roku słabiutko ! Rok temu były okazałe różnokolorowe krzaczory w tym roku tylko siewki w niezbyt atrakcyjnych kolorach.
Dziękuję za miły komentarz do moich ogrodowych piękności! ;:167 :heja


MAJOWO CD... Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1011
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Cześć. :D
Przyroda u Ciebie dosłownie ekspodowała. Cudne kwiaty. Brawo.
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Edwardzie cześć! :D Miło Ciebie gościć w moim ogródku! ;:180 Cieszy mnie,że wizytę zakończyłeś uznaniem dla moich roślin! :heja

Moje majowe obrazki Obrazek

Cieszą mnie liczne odsłony wątku! :|

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2804
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Przytuptałam znów do Ciebie Maryniu w poszukiwaniu piękna i oczywiście się nie zawiodłam. Zdjęcia, portrety roślin artystyczne. Potrafisz odnaleźć piękno w każdym listku, kwiatku. ;:138
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, miałam to samo skojarzenie co Marta, na widok hosty Patriot. To jak ognisko w negatywie pośród paproci. ;:433 ;:433
U mnie orliki porosły jak las, niebawem wstawię fotki. ;:333 Hosty masz ogromne,Arum już otworzyło swój kwiat a za nim podąża rabarbar. ;:215
Fantastyczny ten widoczek z epimedium wśród paproci i innych cieniolubów. Nawet kamień jest tu na miejscu. ;:138 ;:63
Kochana, nieco się ochłodziło lecz słoneczko dopisuje, choć i deszczyk by się przydał. ;:47
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na zbliżający się weekend Wam życzę. ;:167 ;:3 ;:3 ;:cm ;:cm
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”